Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine isi mai ia consola de ph2 sa o monteze impreuna cu Ionut-cic ? Dupa cum ati vazut in fotografiile de mai sus el sa apucat deja dar trebuie si ajutat!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • ) da ...merci ciuci ) ideea e urmatoarea...: poate facem un workshop dupa sarbatori...
      ce spuneti? la mine s-au adunat mai multe de facut.... am de treaba:P dar nu prea am timp chef si acum nici maini ))
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Facem noi si treaba asta dar sa treaca sarbatorile si sa gasim vreme si timp.!!!!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Poate imi schimb si eu placutele cu ajutorul vostru.

          Comment


          • ma bag si eu ca sa invat unele chestii..poate voi fi de ajutor..sa spuneti cand,dar sa se faca frumos afara

            stiti cumva cat de mult incomodeaza o cotiera la pusul centurii??cunosc pe cineva cu o cotiera modelul universal ( http://www.accesoriiautooctoseven.ro...s/DSC00037.jpg ) si o vinde..ce parere aveti?merita??
            Last edited by andrEyCST; 31 December 2009, 00:24. Reason: Automerged Doublepost
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • nu iti recomand acel model...nu e pt logan si nu vine prea bine...unde mai pui ca e si plina de crom
              casesti la preturi rezonabile(pana in 100 ron) cotiere pt logan(nu originala) si nu incomodeaza foarte tare e ok te obisnuiesti..eu am cotiera de 2 ani si m-am obisnuit
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Da da ai sa vii loa intalnire data viitoare si ai sa vezi cotiere diferite modele si o sa-ti spunem de unde le-am luat si care sunt avantaje si dezavantaje!!!! da andrei?
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • La multi ani !!!

                  Comment


                  • Revizie!

                    E timpul sa facem o revizie. Una informala la tot ceea ce am facut si n-am facut in LCI anul asta. E bine sa ne uitam un pic in urma, e bine sa privim in jurul nostru, sa ne uitam cat putem cuprinde cu privirea in anul care va veni. Daca fiecare din noi poate sa faca lucrul asta, dar sa nu scape nimic, atunci suntem pe drumul cel bun(n.r. nu ala din reclama Daciei Logan). De zis acum la recapitulare sunt multe, fiecare din noi ar avea de spus ceva. Trecand insa peste nejunsurile unei crize provocate mental mai mult, cred ca fiecare ne-am straduit sa fim macar ceea ce suntem:oameni. De asta unii am gresit, unii n-am stiut, unii au vrut dar nu au putut. Asa ca trecand peste acest moment si peste neajunsurile din viata fiecaruia din noi, va urez tuturor un An Nou cu impliniri, fericit, sanatos! Sa ne vedem cu bine in 2010! LA MULTI ANI!

                    My Car

                    Comment


                    • Fuse si se duse ......2009........un an care as vrea sa-l uit repede, un an greu si ptr. mine si ptr. familie , un an plin de criza si crize , un am de chin financiar si plin de intalniri si despartiri , un an greu.............a fost , sa-l stergem .
                      Vine un an nou 2010 , un nou inceput , un nou rasarit si sper sa fie mai bun , asa ca va urez sa va fie un an plin de impliniri , sanatate ca fara ea nu se poate , putere de munca ptr. a face bani multi , si fie ca sufletele voastre sa fie mai deschise si mai calde cu toata lumea din jurul nostru.
                      "La Multi Ani"Loganistilor din toata tara , al vostru Steel.
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • da bine zici nea Dan...
                        La Multi Ani Si Un Nou An Fericit!!!
                        God is my copilot

                        Comment


                        • La multi ani !....multa sanatate,fericire si implinirea tuturor dorintelor .
                          Ambition 1,5 DCI Sedan

                          Comment


                          • Va doresc ca sarbatorile de iarna sa fie ca niste izvoare din care veti sorbi fericirea, sanatatea, iubirea si linistea sufleteasca si acestea sa nu sece niciodata! Un AN NOU FERICIT! ... macar voi sa aveti parte de ceva mai bun... la mine iar se anunta o tornada... asta e... undeva in ianuarie am sa revin si eu printre voi... daca ma mai tineti minte :p
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • La multi ani! Chiar daca nu ma prea incadrez in grupul posesorilor de Logan va spun ca m-am simtit bine intre voi de cate ori ne-am intalnit. Indiferent de masinile pe care le conduce-ti ma bucur ca am gasit un grup de oameni de calitate cu care sper sa ma intalnesc si in anul care vine. Va urez un an nou cat mai bun, plin de satisfactii, PROSPER, sa va ocoleasca problemele de orice natura, sa fiti sanatosi si sa iesim cu totii din criza. De maine luam startul pe un nou circuit.... necunoscut dar promitator. Sper sa ajungem cu totii la FINISH cat mai experimentati si cu motoarele cat mai bune!

                              Si pentru LNC... Sa stii ca daca schimbi "benzinaria" risti sa descoperi alta mai buna. Iti doresc in 2010 sa ai parte de cate benzinarii vrei ;)

                              LA MULTI ANI!!!

                              Comment


                              • salutare

                                La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!
                                ym! dorinu2005@yahoo.com
                                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google