Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu scuzele de rigoare va anunt ca in seara asta nu voi putea onora intalnirea a-I-a din 2010 pe motive familiale , vin niste prieteni vechi din State si tre sa merg cu ei la o plimbare prin targ si nu pot sa ratez , ca nu-i mai vad inca 5-6 ani.
    Multumesc ptr. intelegere.
    Steel
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Din pacate nici eu nu voi putea ajunge, desi initial am zis ca voi ajunge Imi pare rau dar nu am cum sa ajung, deoarece am o zi de nastere in familie la care trebuie sa ajung
      Imi pare sincer rau dar sper totusi sa ne vedem cu bine la intalnirea urmatoare
      Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

      Comment


      • Revedere

        Iaca ne-am reunit, mai putintei dar e bine, e un inceput. Au fost si unii si altii, dar e bine ca e un inceput pentru normalitate in LCI. Speram intr-o mai mare coeziune si unitate pentru terminarea proiectelor incepute. Asteptam revenirea lui Ionut, dar si a fetelor care vad ca nu si-au facut aparitia decat timid inca. Cateva poze azi, urmeaza restul de la Ciuciosu.............
        Attached Files

        My Car

        Comment


        • Iata si prezenta din aceasta seara …prima din anul acesta!!!!!!!!!!!!!
          0. Is 24 bmw – maxx – 6000
          1. Is 09 ami – bragelone – este caldura nu aveti voi treaba
          2. Is 06 jfh – vali007 – tare ……… frig tareee….glumeam ..doar ma stiti pe mine!!!!!
          3. Is 31 cst – andrey CST – iacata ca am venit si a 2 a oara
          4. Is 24 cic – ion –cug - acusica pot trege si frana de mana cu mana cea bandajata
          5. Is 55 gml – mircea - poate merg si eu la sala sad au burta jos….
          6. Is 99 vfy – cristi – da azi am venit pana nu plec iar prin alt judet
          7. Is 05 lkg - ciuciosu – auzi baiatul dar ce motor ai/
          8. Is 79 ecc – cconstantin – e frumos si in germania dar tot mai bun e in iasi
          9. Is 62 bcv – jmek – da da aveti dreptate multe postri sunt cu bazaar si cafele
          10. Is 29 kod -kodrin – vreti si voi o fata?
          11. Is 16 cmc – cippy – da hai ca am plecat ma treceti voi present
          12. B 55 muz – zum – da da pe toti …prezenti
          13. Is 27 dan – doold8xspeed – imediat am pus si am facut caseta de taxi
          14. Is 06 kfj –paul- ce desparte privirea?
          Attached Files
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • ) motorul e de 1.4 ) dar e invatat cu "talpa grea" ! tu i-ai dat "maxim" ?
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Nu Ionut nu ...eu nu am zis MAXIMMMM .............
              Maxim am spus........(ionut).
              Da ori-cum merge bine masina ta sa o porti cu placere si fara evenimente!!!!!!!!!!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • gata...m-am intors in iasi. am ratat intalnirea de duminica crezand ca e la ora 8. bine v-am regasit pe forum.
                mii de multumiri lui ionut LNC pt programarea la revizie.

                un an mai bun pt toti, cu noi angajari, fara restructurari si salarii scazute!

                "va pupa jean"
                sigpic42.453.149

                Comment


                • ntz..ntz..ntz..ce sa ma tin dupa ciuciosu si ion-cug cu bietul meu motor de 1.4 si inca in rodaj )) pe pacurari aveam eu 110km\h si voi inca va luati viteza..uff app..cati horsei aveti?
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • iooon ,andrey ce vorbiti voi acolo???vati bagat la liniute sau o simpla tura prin oras,vreau sa-mi imbat si eu diselarul meu sa vad ce poate.Duminica sper sa ajung la intalnire ,astea toate in functie de graficul de la servici.Ionut am rezolvat oarecum problema cu ac-ul am fost la ei si se pare ca zgomotul e normal.O seara buna si LA MULTI ANI

                    Comment


                    • cand am tulito de la Era spre casa..am testat masinile ..doar o mica tura :d in care m-au lasat in urma,rautaciosii..

                      apropo ciuciosule ma tineam de fundu tau si iti dadeam flash ca sa tragi oleak pe dreapta,ca ai uitat sa imi arati tetiera de la tine din masina
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment



                      • Data viitoare Andrei!!
                        Dar sa stiti ca nimeni nu-si incearca masina pe drumurile publice si nimeni din acest club nu face liniute sau altfel de curse sau concursuri ilegale pe strada si in circulatia din oras.....Asta ca sa afle toti..... ceea ce membrii clubului o stiu deja!!!
                        Last edited by vali007; 5 January 2010, 05:56. Reason: Nu mai scrie cu Caps Lock, te rog.
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • nu e vorba de nici o liniuta sau curse ilegale... "uratzelul_flo" nu o sa incercam nimic la intalnire ...nu ne dam ilegal ..doar in competitii organizate sau pe proprietati particulare cu acordul proprietarului.asa ca nu te gandii la liniute.! Acum ca am rezolvat aceasta dilema , va rog sa nu mai vorbiti de ilegale pe forum sau sa faceti provocari, pt ca MODERATORII vegheaza si va pot da cartonase !

                          -Aproape am terminat de pus consola de ph2. doar ca am taiat prea mult din ea si se vede cam aiurea..dar asta e..asta o sa ramana, nu mai cumpar alta
                          -acum ma duc sa imi pun si a doua plafoniera
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • @iooon_cug : Data viitoare vreau sa vad, te rog frumos, si eu cum arata consola de Ph2 montata pe Ph1 si cum ai montat plafoniera nr. 2 ... eu as avea nevoie de inca doua la Mcv ( la scaunele din spate si la portbagaj ) !!! Bafta :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • pai 90% ajung duminica...ma "tragi de mana" si iti arat! nu e problema..doar ca plafoniera am renuntat sa o montez pt ca nu stiu exact cat trebuie sa tai...si nu vreau sa fac vreo minune! vreau sa ma uit intai la steel (el are montata deja a 2-a plafoniera) si sa fur ideea :P !in plus trebuie sa dau comanda si de module cu leduri ,ca sa le pun!
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Da ionut si eu tot dupa steel m-am luat si am montat cea de-a doua plafoniera si a iesit super dar intradevar e bine sa mai ceri ceva sfaturi ...ma trageti si pe mine de maneca daca e ceva ca va ajut cu un sfat sau cu o parere....cu ce pot!!!!!!!!
                                Acum pe timp de noapte sta permanent aprinsa plafoniera din spate pentru Darius si eu nici nu o observ si nu ma deranjeaza delok!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google