Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cipriandeco View Post
    Salut baieti.Sunt nou pe Logan Club,si am cateva intrebari daca ma poate ajuta cineva.Vreau sa imi iau un Logan prin programul Rabla.Am 2 masini de casat,dar nu stiu unde sa merg sau unde sa intreb ce trebuie sa fac.Si inca o treaba, voi care aveti deja Logan...ma puteti indruma care ar fi mai bun Diesel,Benzina,GpL.....orice .Vreau si eu niste sfaturi daca ma puteti ajuta.Va multumesc anticipat
    eu mi-am luat logan 1.4 75 cp(sunt f multumit de el) prin programul RABLA in mai 2009(nu cred ca s-au schimbat prea multe)..nu stau sa iti dau toate detaliile aici,ca sunt multe,dar ma poti contacta printr-un PM(Private Message) ca sa discutam..

    Sa Te Odihnesti In Pace MAXX !!
    Chiar daca nu l-am cunoscut stiu ce inseamna sa pierzi un prieten si imi pare rau ca nu am luat parte la acel "mars" in memoria lui(am fost la facultate in acea zi).Chiar daca nu mai este printre noi fizic,este in mintea si in inimile tuturor,iar el ne vegheaza de sus..Dumnezeu Sa-l Ierte!
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • offtopic: Tanara,blonda,draguta,bogata,sexy,fara obligatii,90-60-90,picioare 1.50,plina de viata,patimasa,exotica, salbatica in pat VAND CAMION
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • offtopic ... Are si jante de aliaj cu runflat-uri ? .. hihi
        R.I.P Maxx
        Scuze ca nu am fost si eu la mars. O saptamana frumoasa...
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Cine mai doreste sa vina la Brasov? Avem Locuri disponibile. Plecarea 28.02.2010, duminica, dimineata la ora 3:00 sosirea inapoi in Iasi seara in jur de ora 22:00.
          Mancarea si bautura nu sunt incluse in pretul de 30-40 Ron.

          Comment


          • Eu nu am apucat sal cunosc....sai fie tarana usoara

            Comment


            • dap R.I.P. MAXX
              --- LIFE IS A BITCH...SO FUCK IT ---

              Comment


              • Va salut cu respect colegi, cu unii dintre voi o sa ma vad la Intalnirea Regionala de la Brasov iar cu restul in week-endul 6-7 martie la Iasi. Voi veni intr-o delegatie la Iasi de pe 4 pana pe 12 martie si abia astept sa trec si pe la voi pe la intalnirea saptamanala. Nu stiu inca daca o sa plec in delegatie cu loganul meu, dar daca nu, sper ca ma primit cu orice oi veni , daca nu, asta e
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Stres te asteptam cu mare drag !
                  Indiferent cu ce vii ....te vom primi...ca stim ca inima ta bate pt loganul tau )
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Pai sincer cu masinuta mea as veni, dar de ce sa o hamalesc 600 km dus-intors daca exista o varianta mai simpla si platita de firma? dar in caz de lipsa solutii, o sa vin cu golanul meu. Ce este cert este ca voi veni sa ma intalnesc cu voi
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • Loganisti am fost,loganisti vom fi...pana vom muri )
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • Loganisti vom fi, bineinteles, nici nu se pune problema.
                        News Flash: cica o sa vin cu un Audi A6.....asta e
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • ce conteaza cu ce vii..important e ca in inima ta tot loganul e nr1 dintre masini si mai important e ca vei veni..te asteptam cu mare drag.poti veni si calare pe ca noi te primim > )
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Originally posted by stresu View Post
                            Loganisti vom fi, bineinteles, nici nu se pune problema.
                            News Flash: cica o sa vin cu un Audi A6.....asta e

                            a mai venit un coleg cu un a6 odata si marius a deschis capota si luand o piesa la intamplare de la motor s-a uitat pe ea si a citit:"made in china" iar cand s-a uitat la logan tot la intamplare la o piesa:"made in germany"
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • O fi fost o intamplare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              http://www.cbmania.ro

                              Comment


                              • @Marius_77: Duminica vreau sa vb ceva cu tine. Vii la intalnire?


                                .................................................. .......................................

                                27.02.2010:

                                Din pacate, sau fericire, nu mai ajung la intalnire pentru ca am reusit sa ne adunam trei omuleti din Logan Club Iasi si sa mergem la Intalnirea Regionala de la Brasov de maine.

                                @Marius_77: O sa trec luni sau marti pe la locul tau de munca.
                                Last edited by vali007; 27 February 2010, 14:45. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google