Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum ziceam .. inca un exemplu ca suntem o comunitate ... respectul trebuie sa domneasca . steel ... e foarte bine ca ai rezolvat problema ... si faza cu statia...chiar ma gandesc foarte bine ca parca parca mias lua statie ... ca mai toata lumea care o stiu imi zice ca e bine.. O duminica placuta

    Am uitat sa mentionez .. Jos palaria pentru baietii din Roman
    Last edited by Xp3RtuL; 21 February 2010, 15:16. Reason: Automerged Doublepost
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Iata si prezenta din aceasta seara!! Va anuntam ca nu din aceasta miercuri ne intalnim la palat ci de miercurea ce vine peste 2 saptamani!!!Filmuletul ce l-am promis!!!! http://www.youtube.com/watch?v=cdWnGJfaxXc
      1. Is 58 dab – steel – da dare u merg la buc . si am cazare……………..
      2. Is 16 don – marsh – da si eu merg la bucuresti
      3. Is 06 jfh – valy – cine mai merge duminica viitoare la brasov?
      4. Is 99 vfy – cristy – off off off
      5. Is 05 lkg – ciuciosu – nu nu eu nu merg la bv
      6. Is 24 cic – ion – cug - daca-ti spun eu ca sunt 22 km
      7. Is 07 ryb – hriberiu – da da al meu bord e mai simplu decat al tau
      8. Is 14 zum – geremi – cine are logan are bani de intretinere cine isi permite alta masina inseamna ca are si de intretinere
      9. Is 16 …cmc – cippy – meerg bine amortizoarele ..temelie chiar
      10. Is 27 dan –goold8xspeed – stai..mainile sus
      11. Is 55 gml –mirzero – am plecat pa pa
      12. Is 20 bgz – dexter – gata cu turbine ca dracu asta de tico………….
      13. Is 06 ggp –power steering – ti-am dat nr. De tel a electricianului
      14. Is 10 lnc –euromarket – ce-I din urma voe vi cei dintai!!!!!!!!!!
      Iata si filmuletul ce l-am promis
      Attached Files
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Hey, Si eu sunt din IASI si chiar as fi interesat sa organizam , niste intalniri .

        Comment


        • Te asteptam la ERA la ora 18.00 duminica!!
          Last edited by vali007; 21 February 2010, 23:28.
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • STEEL oricand cu placere, si voi ati fi facut la fel. De asta suntem o comunitate....
            VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
            sigpic

            Comment


            • Steel: "Acum am venit de la drum si vreau sa spun ca fara statie esti ca intr-o gaura neagra sau mai bine fara maine si picioare , si prada sigura politiei , asa ca fratilor luati-va statii CB , si cu cat vom fi mai multi cu atat ........ militienii pot sa-si ia si mama lor de radare ca nu au nici o sansa...........asa ca sa ne traiesti nene marius , ca existi si ati faci treaba..."


              Imi pare rau - dar eu am ras la afirmatiile tale
              Nu, n-ai dreptate... sanse sunt - daca apesi mai cu mila pedala de acceleratie si respecti viteza limita.

              Comment


              • cconstantin normal ca daca mergi cu 50 si 100 nu ai nevoie de statie pt militie, dar ce te faci cand vrei sa mergi pe o varianta si vrei sa stii daca e inundata sau dezapezita ??? ma bucur ca te amuza.... putea fi si mai rau. La cum te stiu eu pe tine ca mergi, calm linistit, nu cred ca renteaza investitia nici intr-un detector radar.

                Steel se referea la cei mai putin blanzi cu pedala. Eu am statie de cca un an si datorita lui muz care m-a sunat si mi-a zis ca e oferta undeva.... in final am sfarsit prin a avea statie pe masina. Nu plec la drum niciodata fara ea, chiar daca eu merg incet.... Nu mai zis daca nu ai GPS si esti in dubii incotro sa o apuci intr-o intersectie sau cum sa ajungi la o destinatie....

                Dar mai multe despre statii discutam pe forumul lui nea americanu cbmania sau live la intalniri, lasam forumul asta pentru logan club, nu?

                oricum multumim americanului de toata consultanta, serviciile si produsele pe care ni le ofera.

                parerea mea este ca vor aparea tot mai des aparate radar din ce in ce mai performante si detectoare pe masura lor, pregatiti banutul sau pedala

                foarte frumos gestul lui angel boy, cum zicea si el, daca era invers cu siguranta avea parte de acelasi tratament, au mai fost colegi din alte localitati si am fost serviabili cu ei, si altii cu noi cand a fost cazul

                Ciuci am inteles de ce vroiai tu de pe 1 si sunt de acord, asadar va prezentam noul

                program saptamanal de intalniri regionale Logan Club Iasi - Furious Racing Team:
                Miercurea - orele 20.00 - Palatul Culturii
                Duminica - orele 18.00 - Era Shopping Parc - Zona F - Rosu - langa carturi (cu stationare in Food-Court)
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Salut baieti.Sunt nou pe Logan Club,si am cateva intrebari daca ma poate ajuta cineva.Vreau sa imi iau un Logan prin programul Rabla.Am 2 masini de casat,dar nu stiu unde sa merg sau unde sa intreb ce trebuie sa fac.Si inca o treaba, voi care aveti deja Logan...ma puteti indruma care ar fi mai bun Diesel,Benzina,GpL.....orice .Vreau si eu niste sfaturi daca ma puteti ajuta.Va multumesc anticipat

                  Comment


                  • Arrest - Urme - videoclip oficial

                    In memoria prietenului nostru MAX, baietii de la Arrest au compus o piesa si la implinirea a 6 luni de la pierderea suferita a fost lansat si videoclipul oficial al acestei piese.

                    ARREST: Multumim tuturor celor care au fost alaturi de noi si celor care ne-au sprijinit in realizarea acestei piese si a videoclipului.

                    FRT Logan Club Iasi saluta gestul celor de la Arrest si felicita pentru reusita acestui videoclip



                    Mai multe filmulete gasiti in playlistul pt Max: http://www.youtube.com/view_play_lis...51D3AEE0BFD04F

                    cipriandeco: iti recomand sa vii pe la intalniri ca sa dezbati acest subiect

                    depinde ce vrei sa faci cu masina, ca si destinatie de intrebuintare .... daca crezi ca vrei sa conduci normal si nu vrei sprinturi si alte alea iti recomand un DCI de 85, daca vrei preformanta (in limita posbilitatii ei) atunci un 16v, daca vrei sa le imbini atunci un 16 8v, daca vrei consum mare dar asigurari mai mici atunci un 1.4.

                    Antonio si-a luat 1.6 16v cu gpl din fabrica si era sa faca booom la vreo 17mii.... asa ca mai bine iei ceva nou si ii pui gpl.... instalatia e cea de 25 mil pe care antonio a dat 43 mil... asa e la romani

                    avand in vedere costurile eu unu mi-as lua un diesel 85cp... vali ma omoara cand imi zice ca are consum de 5 si eu 8-10

                    la diesel doar sa nu mergi cu ea subturata ca am inteles ca apar probleme cu turbina

                    acum daca incepe fiecare sa scrie despre subiectul acesta... iar avem 4 pagini si eventual discutii contra benzinari vs dieselari asa ca chillout first apoi post, ok ?
                    Last edited by euromarket; 22 February 2010, 13:37. Reason: Automerged Doublepost
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • @Euromarket - ai dreptate - nu renteaza, dar totusi am detector de radar (pe care nu prea il folosesc)

                      Abia astept sa mai ajung si eu pe la intalniri, macar sa dau cotizatia

                      ...motorul dci de 85 cai este bun daca faci multi km / an - altfel pierzi mult la costul reviziilor, cateodata face probleme iarna sau de la motorina romaneasca.

                      Comment


                      • salutare

                        Poate de la motorina sa ai probleme ,depinde de unde o iei,eu unu am dci si sunt multumit de el
                        ym! dorinu2005@yahoo.com
                        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                        Comment


                        • Exista si varianta 1.2 16V si dci-ul de 70 Cp care sunt destul de bune pt. orasul nostru ... parerea mea:-)
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • cine mai merge la brasov pe 28 februarie??? pana acum e masina lui vali007 (el la volan si eu cu mircea -gml pasageri-deci mai este un loc liber pt cine mai doreste) iar ionut sbl nu stie sigur daca mai merge!!!

                            va asteptam...e vorba de o intalnire regionala... ar fi ok daca am fi prezenti intr-un numar cat mai mare ca sa facem o impresie buna
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • foarte faina melodia si videoclipul pt.MAXX
                              odihnestete-te in pace prietene
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumesc frumos de info....Am sa vin si eu pe la intruniri daca se poate....si poate o sa mai vorbim.Va multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google