Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu o sa mearga asta cu schimbatul locului din multiple motive
    eu zic ca atat timp cat e cald e ok la palat.
    cand o sa fie frig stam maxim o ora si aruncam cu bulgari sau ceva, gasim o metoda sa ne incalzim, desi e cam devreme de bulgari
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Mai incercam o data la rond agronomie miercuri acum si apoi vedem!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • prieteni cinei interesat de un logan 1/4 al meu dati un semn

        Comment


        • me_catalin de ce nu ne insusesti si noua acele multiple motive ...la ERA nu e bine .. pe Copou nu e bine ... nici sa stam in frig la Palat dupa parerea mea nu e prea bine ... Vedem cum ne organizam ca doar suntem atatia si ne putem descurca daca ne punem mintea la contributie
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Intalnire

            Valy, te-ai lasat convins???
            E vb de LOGAN......
            Intalnirea de duminica , slabuta tare. Ciuci, pardon COX, noi stim motivele, de aceea te-am iertat......
            In rest, ce sa spun, cand ajung si eu la intalnire, nu avem cvorum.....In rest , piesajul a fost minunat, nu am simtit frigul........In rest, nenea cu AK 47 da-mi un mesaj privat cu numarul de telefon sa vb de uleiul ala, urgent imi trebuie......Bune semintele......
            Ca loc de intalnire e bun Rondul de la Agronomie, acum, mai tarziu vedem unde le facem iarna asta.....

            My Car

            Comment


            • pai la intalnirea de pe Agronomie ne putem si noi opri intr-un barulet de acolo ..cum fac si cei de la Crazy Drivers.. stam la un ceai sau la un suc si e ok ... sau putem sta chiar in rond ca ne putem lua o cafea sau un ceai .. nu ca la Palat ... nu de alta da frigul e patrunzator iarna)
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Vedem miercuri cati ne strangem si mai discutam.

                Oricum asteptam si alte propuneri.

                Comment


                • Xp3RtuL la ERA nu vin multi pentru ca nu au rovigneta si e departe.
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • pai era vorba sa venim la ERA ca sa putem sta si la o cafea sau un ceai sa nu inghetam .. si Copoul era o alternativa ...ca de asta s-au cerut pareri nu? sau am inteles eu gresit?
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • salutare lumea..ce mai faceti???

                      nu vreau sa fiu carcotas..dar vreau sa va amintesc ca unul din motivele producerii scandalului din primavara a fost locatia "ERA" cum ca e prea departe cum ca nu mai stiu ce...acum ce se intampla, inapoi la era???? parerea mea e ca ar trebuii sa cautati un bar in care sa puteti sta la caldurica in zilele reci....ceva mai retras ca sa aveti "intimitate"

                      va salut pe toti... ne vedem de sarbatori.....
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Deci pana la urma unde ne vedem azi?
                        http://vladderdeicea.wordpress.com/

                        Comment


                        • ROND AGRONOMIE.

                          Sper sa termin ce am la munca sa ajung si eu.

                          Comment


                          • wai flacailor mai usurel cu tupeul pe forum
                            ca va INFOI acusi de nu va vedeti
                            sigpic

                            Comment


                            • Fain azi in copou ...chiar fain.....daca vreti sa facem o prezenta va treceti aici:
                              1. is 11 cox -ciuciosu -cu xenon
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • 2. me_Catalin - cu andrei IS 31 CST
                                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google