Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dakota,asa am patit si eu....tot timpul cind voiam sa ajung la intilnire,aparea ceva....asta pina ce s-a spart gheata.


    da ce raducu.....nu merge caldura la loganel?

    noi te asteptam in IASI..... sa ne arati noile modificari;)


    foloseste butonul edit pt posturi succesive
    Last edited by iooon; 20 February 2008, 23:22.
    Ambition 1,5 DCI Sedan

    Comment


    • Originally posted by don_luigis
      da ce raducu.....nu merge caldura la loganel?
      Merge cum sa nu mearga....dar eu unul nu prea i-mi mai arde sa bat drumul pana la iasi ca sa stau sa inghet de frig vreo 2 ore si dupa asta acasa....va da-ti seama si voi ca nu prea e rentabil

      Comment


      • hi hi... membri noi
        ciuciosule, poti veni si fara masina sa stii, ai sa fii coechipierul unuia din noi
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Salutare

          ciuciosule.... alex mi-a luat vorba din gura .... pentru a te alatura comunitatii cred ca imi primul rand e nevoie de vointa apoi restul se rezolva, odata intrat in clubul nostru, daca nu ai bibiu avem noi grija sa te facem sa iti doresti asa de mult unul incat sa iti iei cat mai repede un logan .... asa ca pana iti vine al tau i-a legatura cu unul din noi si noi vom face licitatie pe postul de copilot

          tu vino la intalnire si de acolo e simplu .... pofta vine mancand

          @dakota
          iti multumim de perseverenta, doar simteam eu ca cineva se tot uita dupa noi peste umar glumeam...

          Apropo de ideea de logan netunat, necosmetizat, nu cred sau nu am fost eu atent dar parca nu s-a spus ca e clubul loganelor tunate doar a loganelor asa ca nu mai pierde vremea si vino in lumea noastra sa vezi ca e si a ta
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • azi mi-am lipit stikerul ...super marfa...nu a fost greu...s-a lipit usor....si se vede super thx IONUT_lnc...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • M-am interesat si ajunge 600 de mii pentru a folia capota, Ionut cug, ne bagam ? azi sau lasam pe saptamana viitoare ? eu m-as baga si azi,dupa ora 17:00 a spus ca in 20 de minute se rezolva :P
              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

              Comment


              • ...da alex... ne bagam....dar o lasam pe sapt viitoare ;)......abia astept
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Pai daca e saptaman viitoare e perfect :P
                  Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                  Comment


                  • salutare baieti am reusit si eu sa imi fac cont pe aici am luat testul la politie, acusi imi expira perioada de suspendare si ma alatur voua cu tot cu masina

                    Comment


                    • Te asteptam,Adian,cu drag
                      Ambition 1,5 DCI Sedan

                      Comment


                      • Important

                        deoarece este targul de carte librex si espalana este full, maine 24 februarie ne vom intalni in fata palatului intre sinele de tramvai si intersectia mare.

                        va rugam sa fiti punctuali pentru ca nu stiu daca vom avea prea mult loc si sa nu incurcam circulatia.

                        daca e frumos si nu ploua poate facem o coloana pana la tg frumos daca nu miroase a taifas ... pana se deschid terasele

                        PS Anuntati si restul membrilor

                        ne vedem maine la 14
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • sa ma asteptati ca eu ajung pe la un 14:10 ca vin direct de la munci .
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • voi fi acolo la 14

                            Comment


                            • Logan 1.4Mpi

                              aloooooohaaaaaaaaaaaa ne vedem la 14 uraaaaaaaaaaaaaaaaa in sfarsit ajuns si euuuuuuu..........
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Salut, cred ca am sa ajung si eu sper sa mai fie loc ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google