Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bravo baietii,super intalnirile la iasi
    IS-86-TAZ zimi si mie cum ai scos sigla aia de la radiator ca arata mai agresiva parca fara ea,nu de alta da vreau si eu sa fac la a mea la fel sa vad cum iese

    Comment


    • Logan 1.4mpi

      Marfa Baietiiiiii Marfa , ati fost tari.......pacat ca nu am fost si eu la toata intalnirea dar asta este o sa fie data viitoare ........Oricum SUNTETI TARIIIIII....
      o vazut tara cum Moldovenii se aduna .......
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • misto prezentarea orasului ai talent

        Comment


        • da suntem cei mai tari....duminica ne intalnim ca de obicei la 14 la palat dupa care eu zic sa facem o plimbare pana la targu frumos..la Vali... ...e o propunere...daca sunteti de acord...asa v-om face ...super filmuletele...ne trebuie un copilot pt a filma:P ...
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • super pozele si filmuletele

            aaa am uita sa zic evident ca si intalnirea a fost super si de cea mai lunga durata de pana acu mai exact de 4 ore
            Last edited by iooon; 19 February 2008, 00:53.
            IS-o5-WXB

            Comment


            • Dap, si eu zic ca ar fi frumos sa mergem pana la Vali. Oricum, cata benzina am ars acum duminica - tot atat am face si un dus intors Si putem merge si in coloana, nu-i asa Razvan ? Chiar nu putem face un steag ceva, sau sa ne punem in geamurile de pe stanga niste A4 / A3 cu logan club ceva ? Un design simplu, si la obiect. Sa ne vada lumea pe Europeana ca apartinem unei mici etnii - unei minoritati in crestere, poate cerem pe urma independenta )
              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

              Comment


              • pai facem pe niste colii de A4 sa le punem pe geamurile din spate si stanga si dreapta......scris mare si normal ca sa se inteleaga....
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • fain filmuletul si e din ce in ce mai multa lume )
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • stikere loganclub.ro

                    Speram sapatamana asta sa fim si mai multi

                    Aporpo: mai doreste cineva stikere cu logan club ?
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Saluuuutare !!!
                      Va urmaresc activitatea de ceva vreme si va spun cu toata sinceritatea ca-s soooper faine intalnirile voastre...Am incercat in mai multe randuri sa ma alatur acestei "stari de spirit", da' uite ca ba a aparut ceva, ba altceva...
                      E buna ideea cu iesitul din oras din cand in cand si cum se pare ca la viitoarea intalnire se va merge la tg frumos am sa fac 110% efort sa ajung si eu...
                      Asa ca daca primiti printre voi inca un loganel netunat, necosmetizat, ci pur si simplu un loganel, ne vedem duminica la palat...Fortza Logan Club

                      Comment


                      • buna dakota...cu siguranta te primim ....la faza cu tunatu si cosmetizatul toate au un inceput :P....si eu de exemplu abia acu incep sa strang bani sa il aranjez ...duminica la ora 14 te asteptam la palat ...la fel si pe ceilalti membrii ....ieseni....
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • da da da si nu numai iesenii mai asteptam si vasluieni sa ne mai viziteze :P
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • Super tare a iesit toate pozele si filmuletele toate sunt faine , ce nu pot sa zic ce e fain ca masinuta mea vine abia dupa 20 martie si debia de atunci ma pot alatura si eu voua . Pana atunci nu am decat sa ma oftik! Asta e ce sa fac?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • stai linistit acusi e 20 martie si o sa te avem printre noi......sper
                              Ambition 1,5 DCI Sedan

                              Comment


                              • Originally posted by doru View Post
                                da da da si nu numai iesenii mai asteptam si vasluieni sa ne mai viziteze :P
                                Vasluienii or sa mai vina can o fi mai cald ...cred

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google