Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • clasic

    Pastrand traditia, mentinand cladirea brandului si a clubului eu propun ca locatie tot la palat
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Salut valli007...te asteptam......pe cand spuneai ca vi in iasi?

      apropo sambata sunt 40 de pahare..asa ca pregatitiva...)
      Last edited by iooon; 5 March 2008, 23:49.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Tot Vali ma cheama si pe mine, asa ca-mi permit sa raspund ...prin vara cred, daca nu ma insel
        I don't drive fast...I fly low !!!

        Comment


        • Da, mouseinPAS are dreptate, la inceputul lui iunie si peste o luna merg la TM (timp de doua luni ma intalnesc cu veteranii de pe forum).

          Comment


          • Salut, @ EUROMARKET, nu crezi ca ar trebui sa o lasam mai moale ,neam infierbintat putin in replici , asta e ,eu imi cer scuzele de rigoare ,ca daca o tinem tot asa nu ajungem nicaieri ,hai totusi sa vedem unde si la e ora ne intilnim,tu tiai spus parerea eu la fel ,ar trebui sa mai intre si altii ca de sintem citiva acuma ,si sa si spuna si ei parerea , ca ORGANIZATORUL SA AIBA DE UNDE ALEGE ,si atunci va spune si ora si locul fara prea multe comentarii din partea noastra ca nu degeaba e organizator.CE ZICI ? BAFTA LOGANISTILOR.

            Comment


            • Logan 1.4 Mpi

              Baieti ati cerut o parere,iaca am spun si ce am de spus......"Palatul Culturii"este emblema Iasului,si cred ca Euromarket are dreptate.....,sa fie punctul de intalnire........in Copou este destul de "peste mana",dar nimeni nu spune ca nu putem trece si prin Copou in coloana........faza este ca lumea vede numai o coloana de Loganuri si atat.....trebuie facuta o emblema , un stegulet ceva sa vada lumea........parerea mea.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Cautam inca solutia pt stegulete.... si eu vreau pana atunci o sa avem niste afise puse pe laterala sa putem iesi in evidenta

                citat din postul meu din data de 14 Februarie 2008, 00:32
                Orice discutie in contradictoriu este constructiva atat timp cat persoanele implicate nu se lezeaza reciproc si se cauta o solutie pentru identificarea subiectului. [....]
                EU v-as propune sa fiti deschisi, maleabili, flexibili si CONSTRUCTIVI. Suntem stresati in viata de zi cu zi, macar aici sa ne destindem nu ?"


                PS: Eu unu nu am absolut nimic cu nimeni
                Last edited by euromarket; 6 March 2008, 11:29. Reason: ...
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Da baieti...s-a votat...au participat aproximativ toti loganisti.(la vot)..

                  ramane ca locatie palatul..desi a fost un scor foarte strans cand era pt palat cand egal cand pt copou )
                  dar in ultimele minute copoul a ramas in urama binisor ...asa ca DUMINICA ne vom intalnii tot la palatul Culturii...la ora 12...cel tarziu 12-30...si vom pleca sa facem plimbarica....

                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Oameni buni dar ma puneti niste poze ceva sau filmuletele.....hai va rog eu ca e joi
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Eu am incercat sa pun filmuletul pe youtube dar e prea mare.

                      Comment


                      • Rupel in 2 bucati...e vorba de filmuletul de la steel??
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • voting...

                          Eu zic sa supunem la vot orice hotarare mai importanta si care ne vizeaza pe fiecare in parte vis-a-vis de Logan Club (de genul modificarea temporara a locatiei intalnirilor sau a orei) printr-un poll; astfel ne vom putea exprima parerea fiecare si la vedere (asta nu inseamna ca contest alegerea palatului pentru intalnirea de duminica...). Godspeed!

                          Comment


                          • Foooarte corect

                            Comment


                            • Intrati aici si votati http://www.loganclub.ro/forum/votare...44.html?T=2944
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Mai facem lista ? Iooon scrie-o tu :P
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google