Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si Ieseni pe deasupra .

    Joi ma duc la prima revizie ... urati-mi succes - legat de pretul final, ca de calitate nu imi fac griji, ma duc la recomandarea lui Steel :P
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • Buna baieti daca este cineva interesat de vopsea pt loganuri fac rost direct de la sursa adik (policolor klar)

      Salutare si la mai mare
      Last edited by iooon; 12 March 2008, 01:16.

      Comment


      • alex bafta si sa auzim de bine.
        Ambition 1,5 DCI Sedan

        Comment


        • Ce preturi ..pt vopsea....cred ca ar fi persoane interesate ...acum depinde....daca o fii exact aceasi nuanta...de exemplu albul meu e diferit de albul lui RADU_LYN...

          bafta alex la revizie...sa auzim de bine
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Albul meu e alb artik....ionut al tau de care e?

            Comment


            • RADUCU .Salut, as avea si eu nevoie de GRI PERLA dar as vrea sa stiu niste preturi mai intii,din cite stiu eu peste vopsea se mai da cu un fel de lac transarent ai si de ala ?

              Comment


              • Salutare cristy uite o s ama uit maine exact cat costa si exact si iti spun maine pe forum si pt ceilalti o sa ma interesez de toate nuantele de alb care sunt si va anunt dar cel mai bine o sa vin duminica la intalnire cu un paletar de culori si o sa va uitati, iar pretul binenteles ca este mai mic decat cel de pe piata salutare la toata lumea

                Comment


                • Culorile la masina ni le stim cu totii asa ca zine si noua cam ce preturi ai tu la acele vopsele si daca sint de calitate mai exact , cam de unde provin ,ca sint sigur multi ar avea nevoie de citeva grame de vopsea ,bafta , asteptam preturile si nu uita poate intrebi si de lacul ala care se da dupa ,

                  Comment


                  • Eu zic sa se treaca la E-bazar nu aici se vb despre preturi etc..aici intalniri

                    Comment


                    • Da cam asa ar trebui ,ce facem duminica punem afisele pe geamuri ?

                      Comment


                      • Cu afisele pe geamuri e cam riscant sa nu ne opreasca ...dar daca o luam asa..cei care au masinile la vanzare si isi pun afise pe geamuri????..o sa mai vedem ce facem cu afisele)

                        pana una alta sa dam drumul la o lista D

                        1--IS-24-CIC Ionut
                        2--B-74-ZRZ Dan
                        next??
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Hop si eu pe linga voi

                          Comment


                          • Si eu o sa vin

                            Comment


                            • Surpriza mare....petroman la intalnire

                              Comment


                              • Ma convins ioon_cug - dar nu stau mult

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google