Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare. revin diseara pt rezolvarea problemei acum trebuie sa plec la facultate...numai bine....stati linistiti ca o rezolvam si pe asta
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • SORY SORY nu am vrut sa supar pe nimeni asa e , nu prea am luat parte de prea multe ori la intilniri , sper sa vin de cite ori am sa pot ,iar de traseu , normal ca nu fac eu traseul ,era doar o idee de ne arata masinile prin oras ,stiu ca la ti mai facut ,nici prin cap nu mia trecut ca EU as fi facut acest traseu, incaodata imi cer scuze , iar de ora mie imi este indiferent , voi cei care ati reusit sa faceti acest club al loganistilor din IASI ar trebui sa hotariti la ce ora sa venim binenteles tinind cont si de parerile altora . scuze si sper ca nu am suparat pe nimeni.

      Comment


      • Eu vin si la 11 si la 14 cind o sa fie asa ca trecetima in amindoua liste

        Comment


        • Nu se supara nimeni, nu ? doar ca nu are rost sa umplem 10 pagini cu stabilirea unei ore.
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • @EUROMARKET

            Sa inteleg ca cei care au venit ultimii sau de mai putine ori printre voi nu au voie sa -si exprime punctul de vedere sau sa vina cu vreo idee ?

            Asa e ai dreptate ar trebui sa lasam oraganizatorul sa -si faca treaba
            Last edited by iooon; 5 March 2008, 17:09.

            Comment


            • Salutare...si scuze ca nu am postat un raspuns dimineata dat trebuia sa plec...
              apropo Ionut_lnc...ai trecut pe langa mine..si nu ai dat nici un semn...erai pe la belvedere cu o doamna in masina...:P

              acum sa trecem la subiect...
              am vorbit cu ionut_lnc la telefon si am cazut la o intelegere ca sa fie toata lumea de acord si sa nu mai existe mici conflicte...
              ... si cam asa va fi urmatoarea intalnire.....
              ne intalnim.... la ORA 12- 12-30 cel tarziu...asta inseamna sa fim cat de cat punctuali....
              ne intalnim in copou la expo....sau la palat...stabilim pana diseara cel tarziu....dupa care mergem sa facem "faleza" sper ca e toata lumea multumita.....
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Buna am si eu o intrebare se mai pune filmuletul ala?:Unclesam:
                Last edited by iooon; 5 March 2008, 18:44.

                Comment


                • Si noi asteptam raducu..ai rabdare...
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Lasa ca o sa-l puna saptamana viitoare.....sunt ocupati baietii :Sad4:

                    Comment


                    • OOOOOFFFF nu mai vine duminica asta ca tare ma mai plictisesc sa mai ies oleaca cu baietii si astep si o locatie finala si ora exacta va salut cu respect raducu

                      Comment


                      • Sal,a aparut filmuletu de la ultima intalnire
                        God is my copilot

                        Comment


                        • Inca nu a aparut

                          Comment


                          • drept la replica

                            @CRISTI YBA: Vis a vis de
                            "Sa inteleg ca cei care au venit ultimii sau de mai putine ori printre voi nu au voie sa -si exprime punctul de vedere sau sa vina cu vreo idee ?"

                            Daca ai sa citesti putin posturile ai sa vezi ca militez pt dreptul la exprimare si sunt deschis la tot ce e nou.

                            orice alte discutii despre acest subiect se poarta live
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Mai bine ati lasa prostioarele...si ati spune ce locatie preferati...ca sa pot si eu sa anunt lumea....
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Felicitari fratilor vad ca LoganClub Iasi creste pe zi ce trece. Nu mai e mult si vin si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google