Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hop si eu is-83-adu

    Comment


    • Tot la 12 a ramas nu?

      Comment


      • Macar o jumate de ora nu strica niciodata

        Comment


        • Logan 1.4 Mpi

          La 12 la Palat...........................
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Saritzi cu pozele baietzii.... haidem haidem

            Comment


            • ...da nici o poza...?? Iar se lasa asteptate?

              azi am primit o invitatie de la colegul nostru cu mcv-ul visiniu...Mihai...cel cu bebelul ;)

              ne-a invitat(pe toti) la el la curte...la gratar...a spus ca are casa pe la Hlincea...dupa targul de masini...Eu zic sa nu fim neseriosi si sa acceptam invitatia....si sa stabilim de comunacord cu el data..ori dum viitoare ori....

              bineinteles...pe cheltuiala fiecaruia :P

              ps...un mic test......care mai stie cate intalniri LoganClub Iasi s-au organizat in total?

              primul care raspunde castiga un "mititel" atunci cand v-om merge la gratar
              Last edited by iooon; 23 March 2008, 23:03.
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Poooooooziiiii breeeeeeee

                Comment


                • A fost a 16-a intalnire. - astept si o bere.

                  Si eu zic ca ar fi frumos sa mergem la el, poate duminica asta care vine, cumparam ce trebuie din oras si o ardem la gratar si la baut - non alcoholice desigur.
                  pe unde vine Hlincea ?

                  Poate se baga si Radu ? ca pt un gratar sigur ar veni
                  Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                  Comment


                  • Pana duminca mai este mult.....dar daca e vorba de gratar,nu se pune problema sa nu vin

                    Comment


                    • Premiul era un mic..bere nu ai voie ca....are spuma))

                      hlincea e dupa targul de masini....langa padurea de la cetatuia
                      eu zic ca ar trebuii sa ne bagam...asta daca poate sa ne primeasca acum Mihai
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Originally posted by iooon_cug View Post
                        Premiul era un mic..bere nu ai voie ca....are spuma))

                        hlincea e dupa targul de masini....langa padurea de la cetatuia
                        eu zic ca ar trebuii sa ne bagam...asta daca poate sa ne primeasca acum Mihai
                        Eu zic sa va bagati,nu aveti ce pierde.
                        Ma chinuie talentu sa postez ceva filmari dar netu face figuri...
                        poate mai gasesc ceva poze cu peisaje de prin Hlincea...

                        Comment


                        • Da..am primit linie verde de la mihai...acum sa stabilim...detaliile:
                          -eu zic sa ne intalnim ori la palat(si sa facem si o mica plimbarica spre Hlincea) ori in fata la "selgros" si mergem direct...
                          -ora ar fii buna...12...
                          -de cumparat...nu prea ma pricep ce ar trebuii...asa ca veniti voi cu completari...ma gandesc la caserole de mici...suc..bere(alcool sau fara)
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Mai baieti inca sinteti in post ,dar nu ma dau in laturi daca se hotaraste ceva
                            Ambition 1,5 DCI Sedan

                            Comment


                            • Poi daca-i post... un pestisor la gratar... daca se mananca peste dum...

                              Comment


                              • Logan 1.4 Mpi

                                Mai oameni buni dar nici o poza pentru prosperitate.................
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google