Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RADU_LYN
    frumos filmuletul.....pacat ca doar vati plimbat
    pai la cat derapam pe acolo, rar prindeam cat de cat viteza, oricum a venit un matiz si ne-a dat ceata, avea si gume de iarna si se invartea ca titirezu
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • lista ...
      1--IS-24-CIC Ionut(eu)
      2--IS-06-MAk Maky
      3--numar provizoriu Dan
      4--....next??
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Ma baieti mai....ce se intampla cu intalnirea de la iasi ...vad ca sunteti din ce in ce mai putini....cum nu mai vin eu,gata va lasati pe tanjeala)

        Comment


        • Vin sarbatorile...vin musafirii...vin plimbarile prin statiunile montane....etc etc . Lasa ca dupa vacanta o sa se adune din nou mai multa lume ;)
          I don't drive fast...I fly low !!!

          Comment


          • anunt de la ionut: maine nu se mai tine intalnirea pt ca suntem prea putini. O lasam pentru anul viitor. Pana atunci sarbatori fericite si un an nou cu bucurie

            Comment


            • multani maky ca m-ai ajutat....
              radu_lyn..)stai linistit nu e din cauza ca nu mai poti venii tu ;))..asa cum a spus si mouseinpas...vin sarbatorile...lumea are alte prioritati ;)....dupa vacanta...sigur vom fi mai multinoroc

              sarbatori fericite baietiDD....
              Last edited by iooon; 22 December 2007, 23:56.
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Originally posted by iooon_cug
                multani maky ca m-ai ajutat....
                radu_lyn..)stai linistit nu e din cauza ca nu mai poti venii tu ;))..asa cum a spus si mouseinpas...vin sarbatorile...lumea are alte prioritati ;)....dupa vacanta...sigur vom fi mai multinoroc
                Sarbatori fericite tuturor loganistilor

                Comment


                • Originally posted by petroman
                  Sarbatori fericite tuturor loganistilor
                  Multumim...si tie lafel

                  Comment


                  • Originally posted by RADU_LYN
                    Multumim...si tie lafel
                    Da ce motor tiai tras la avatar sau asa arati tu uaaaaaauuu glumesc(sarbatori fericite si poate ne vedem la anu

                    Comment


                    • Baieti va doresc CRACIUN FERICIT SI AN NOU FERICIT .
                      LA MULTI ANI !
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • Multumim frumos. La fel doresc le si eu tuturor loganistilor si masinilor lor. Sarbatori fericite si sa va aduca Mosu' tot ce va doriti ;)
                        I don't drive fast...I fly low !!!

                        Comment


                        • ce zapada pe masini la voi la iasi la noi in constanta sa cam topit

                          Comment


                          • Logan 1,4MPI

                            Buna baieti (loganisti),din partea lui Steel si Costel va uram "Sarbatori fericite", si un an cat mai bun , sanatate si tot ce-a ce va doriti voua si familiilor voastre.
                            "Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
                            Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
                            Deschideti inimile si lasati bucuria si implinirea sa va intre in suflet! "
                            P.S.La anu' cati mai multi km si cat mai multe Tunnigu-ri la frumusetile noastre care ne cara si ne incanta ori de cate ori le conducem.
                            Ai vostri loganisti
                            Steel (IS 58 DAB)
                            Costel (IS 25 PCG)
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Uite ca si eu de la servici - ies abia la 22:00 si fug acasa in Hirlau.
                              Asa ca...va urez un Craciun cat mai fericit alaturi de dragii vostri.

                              ps: intr-o luna jumate am facut 5200 de km, si incep sa ma gandesc deja la revizii....nu vreau
                              Poate imi da mosul kilometrajul putin in spate
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR
                                ce zapada pe masini la voi la iasi la noi in constanta sa cam topit
                                pai eu unul mam saturat de zapada ca nu pot sa mai vad culoarea naturala a masinii vreau sa o spal dar nu ma indur ca nu sta mai mult de 4 ore curata

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google