Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RADU_LYN
    SUPERCAR nu viii si tu la Vaslui ?
    daca stateam in galati poate veneam dar asa e cam departe

    Comment


    • Originally posted by iooon_cug
      cei care merg la vaslui....

      1--IS-24-CIC (Ionut)
      2--VS-49-LYN (eu voi fi acolo)
      3--IS-22-ALC (Alex)
      4--IS-58-DAB (Steel)
      5--IS-25-PCG(Costel)
      6--mouseinPAS(daca ii vine masina joi)
      7--VS-03-DRE Andrei
      8--NEXT???? (cine mai poate sa vina sa spuna aici sa il trecem in lista)
      anul asta se mai face vreo intilnire inafara de cea de la Vaslui? nu va suparati daca nu pot veni la Vaslui o sa ma revansez

      http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

      Comment


      • Eu unul nu cred ca mai pot sa vin daca se mai face

        Comment


        • eu zic in felul urmator:....sa mergem spre vaslui sambata pe la ora 12 sa ne adunam sa plecam ...iar duminica sa facem o alta intalnire la locatia veche...tot la 14,,,ce ziceti..e bine asa? ...astept propuneri pareri...postati
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Baieti eu am vorbit cu un baiat din oras care are si el logan si a zis ca vine si el cu mine sa ne intalnim....si eu zic sa fiti aici pe la 12:30

            Comment


            • Originally posted by SUPERCAR
              daca stateam in galati poate veneam dar asa e cam departe
              Bravo...subtil si la obiect... Din pacate sambata este rezervata cunoasterii convietuirii de la tara si ore de cunoasterea animalelor din gospodaria omului de catre kinderi...la primavara mai discutam...
              sigpic

              Comment


              • salutare lume

                uite v-am descoperit via google si ma simt multumit ca exista initiative.... eu de exemplu am un loganas si is super multumit de el.... bene... mai scartzie ca e dacie si nu e pre sigura in curbe si in frane dar in rest e laser.

                Iar in trafic rupe stilul..... am dat zona la bmw 318d (prima suta de metri), octavia, albea si aseara la un golf 4. vorba aia din 2 fast 2 fouriuos.... daca masina nu poate, poate soferul sau cam asa ceva.

                cu intalnirile suna foarte bine dar cred ca pb e datele cand vi le programati.

                eu mai am un prieten din trafic tot cu logan 1.6, verde inchis b-89-vfy si in fiecare seara facem faleza.....

                pentru necunoscatori: faleza = plimbarea de seara, cu sau fara impresii, cu 30-50km/h +/- fata de viteza ..... care ar trebui.

                eu sper sa mai aveti 2 membri pe lista voastra.... eu si cristi. Poate o sa vina si wolf si sebi si cip.... numai ca ei nu au logan

                ar trebui abordat si is-xx-taz - baiat de treaba

                deci in principiu seara intre 9 si 2 dim pe ruta: copou agronomie - fundatie - independentie - tg cucu - tudor - splai - pd ros - str palat - stefan cel mare - pta unirii - fundatie - copou
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • pai cum facem cand si unde ?

                  e o idee sa plecam de la palat in coloana :-)

                  si poate mai combin pe unii altii....

                  deci cand si cum ?

                  IS-10-LNC

                  :-)

                  eu am colata masina cu niste capete de spartan si crede lumea ca is dinamovist, si eu is paralel cu fotbalul....

                  deci mergem sambata sa nu imi iau omor prin vaslui da ? la 12.30 la palat?

                  Last edited by andrei; 13 December 2007, 19:29.
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Logan 1.4mpi

                    merem in coloana ca este cel mai bine
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • bine ai venit omule...iti stiu masina de prin trefic ;)...marfa stickerul cu capul de spartan....si jantele..;)....daurmatoarea intalnire e sambata...cand vom merge la vs.....iar dupa asta ne vedem si duminica...ca de obicei...la palat...la 14.....
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Ma scuza-ti ca fac pe desteptul dar nu-i cap de spartan(sau nu-i numai de spartan). E de hoplit din cate stiu - soldat grec din antichitate. In rest sa vedem care-s mai multi, voi la Iasi sau noi la Galati. Succes.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • Originally posted by euromarket
                          IS-10-LNC
                          Te stiu de pe alt forum. Tu esti cel cu mapa cu Logan care ai pus-o in torpedou sa tii actele?
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Frumos loganu tau nu am ce zice....Te astept la Vaslui ;)

                            Comment


                            • cu o mare parere de rau...ANUNT ca plecarea spre vaslui nu va mai avea loc...lipsa de participanti si de fonduri(la mine )...in schimb....ramane cea de duminica in picioare...tot la ora 14 la palat...unde il invitam si pe radu_lyn.....avem o propunere pt el;)....numai bine......restul ne vedem duminica... la 14
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • probabil ca nu e chiar de spartan nu te contrazic.... dar eu unul, dupa vizionarea filmului 300 de eroi de la thermpopyle am adoptat ceva mai multe din film si ideea de spartan, deci teoretic casca aia ar trebui sa fie de spartan,sau eu unu asa o promovez ca fiind.

                                da, mapa cu logan personalizata... eu sunt vinovatul :-)

                                pacat ca a picat vasluiul, dar am sa incerc sa vin duminca la palat.

                                PS Mersi de intampinarea calduroasa, eram obisnuit cu un forum unde mai intai se iau toti de tine si dupa aia mai stam de vorba... nu dam nume ca nu e frumos
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google