Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai salut! Ma bucur ca incet incet ne mai strangem. Spune si tu mai multe de falezele astea, ca m-ar interesa si pe mine
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • Originally posted by iooon_cug
      cu o mare parere de rau...ANUNT ca plecarea spre vaslui nu va mai avea loc...lipsa de participanti si de fonduri(la mine )...in schimb....ramane cea de duminica in picioare...tot la ora 14 la palat...unde il invitam si pe radu_lyn.....avem o propunere pt el;)....numai bine......restul ne vedem duminica... la 14
      Pai in cazul asta am eu alta propunere...ce-ar fi daca am stabili de comun acord o data si sa mergem la Vaslui impreuna cu cei de la Galati ???...asa am face un fel de "intalnire regionala" . De preferat in primavara sau cand o sa se mai incalzeasca putin. Cred ca Radu ar merita lucrul asta avand in vedere ca vine de fiecare data la intalnirile din Iasi ;)
      I don't drive fast...I fly low !!!

      Comment


      • Bai da tu ti-ai mai luat masina pana la urma? ca e vineri si nu dai nici un semn ...
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • lista cu participantii la urmatoarea intalnire de Duminica.....duminica vom face si o mica plimbare in coloana prin oras.....pana in agronomie si mai vedem noi;)

          1--IS-24-CIC (Ionut)
          2--VS-49-LYN ("invitat de onoare")

          3--IS-22-ALC (Alex)
          4--IS-58-DAB (Steel)
          5--IS-25-PCG(Costel)
          6--mouseinPAS(daca ii vine masina joi)
          7--IS-numar provizoriu Dan
          8--IS-10-LNC EuroMarket
          9--IS-05-JLO Smoke KiD...
          ........NEXT?????
          Last edited by iooon; 14 December 2007, 23:06.
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Baieti cu parere de rau....fiindca nu ati putut sa veniti la Vaslui...eu nu mai vin la Iasi pana nu am sa va vad o singura data la mine....atat am avut de spus.

            Comment


            • pacat, pacat.. chiar ma bucuram si eu de prima intalnire logan club, si mai ales aci acasa ;)).. oricum, eu zic ca pe langa cei din galati ar fi fain sa vina si bacau', asta cand or inflori copacii..

              Comment


              • Originally posted by RADU_LYN
                Baieti cu parere de rau....fiindca nu ati putut sa veniti la Vaslui...eu nu mai vin la Iasi pana nu am sa va vad o singura data la mine....atat am avut de spus.
                man nu te supara dar uitate si tu cei afara chira vrei sa ne aventuram si sa raminem pe delurile de la solesti avem timp si cu siguranta vom veni ca doar nui la capatul lumii da sa tina si vreamea cu noi - eu m-am abtinut pina in ultimul moment caci am urmarit meteo si uite ca au avut dreptate NU TE SUPARA SUNTEM ALATURI DE TINE - SARBATORI FERICITE SI SA VA ADUCA MOSUL CIT MAI MULTE TUNINGURI LA MASINILE VOASTRE (TUTUROR LOGANISTILOR DIN VASLUI DIN PARTEA CELOR DIN IASI SI NU FITI SUPARATI VOM VENI SI NOI LA VOI)

                Comment


                • Nu ma supar....Asta e...ne mai vedem la primavara cand nu o mai fi zapada...ca asa nici eu nu pot sa mai vin

                  Comment


                  • Radu_lyn Cel Mai Bun Loganist Din Vaslui

                    Originally posted by RADU_LYN
                    Nu ma supar....Asta e...ne mai vedem la primavara cand nu o mai fi zapada...ca asa nici eu nu pot sa mai vin
                    ASA TE VREAU (DAR SIGUR NICI TU NU AI FI RISCAT SA VII LA IASI PE VREMEA ASTA STII CEI PE DEALURILE DINSPRE DRUMUL CATRE IASI PE O VREME CA ACEASTA) INCAODATA "SARBATORI FERICITE TUTUROR"
                    HAI SA-TI TRIMIT O POZA FACUTA ACUM IN IASI SA VEZI CEI AICI

                    Comment


                    • poze dinIasi facute aum

                      Originally posted by petroman
                      ASA TE VREAU (DAR SIGUR NICI TU NU AI FI RISCAT SA VII LA IASI PE VREMEA ASTA STII CEI PE DEALURILE DINSPRE DRUMUL CATRE IASI PE O VREME CA ACEASTA) INCAODATA "SARBATORI FERICITE TUTUROR"
                      HAI SA-TI TRIMIT O POZA FACUTA ACUM IN IASI SA VEZI CEI AICI
                      este ca in povesti
                      Attached Files

                      Comment


                      • Logan 1,4MPI

                        Nashpa voiam sa vin la Vaslui dar asta este , la poieni este drumul blocat si nu se poate mere
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • deci chiar daca ne-am fi adunat sa plecam spre tine raducu...nu am fi reusit...sorry.....
                          cei care vreti diseara ne intalnim in parcare la fortus...ca sa ne jucam putin pe zapada am trecut aseara pe acolo era super..nu m-am dat ca nu aveam timp..dar diseara ...abia astept.......va astept si pe voi eu pe la 9 o sa fiu acolo.

                          pt restu...ramane in picioare intalnirea de maine......la 14 la palat...
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Pai stai asa, maine ne vedem la 14 la palat, mergem in agronomie, sau unde vreti si pe urma mergem si in parcare sa ne filmam putin
                            Azi am facut primul "drift" cu micul lilu it is sooooo cooool. Oricum mai am de invatat, poate maine ;))
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • Sal, ramane pentru astazi la 14 la Palat, sa inteleg
                              Blue Diesel Tech

                              Comment


                              • da TEDDY...azi la 14 la palat...... va astept acolo
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google