Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfoooo ce zi ...

    Ieri am avut parte un eveniment mai putin placut ....
    veneam pe independentei inspre tg cucu pe banda 1 cu putina viteza, cand un tolomac cu skoda octavia b-32-h?? (culoare gri soboloan spre negru) s-a gandit ca vrea sa coboare pe la parcarea aia inspre golia .... Str g. Enescu si baiatul sin banda 2 a intors brusc si m-am trezit cu el in fata mea aproape perpendicular pe banda mea.... Am franat, tras dreapta de volan sperand ca in parcare am loc sa evit si pe trecerea de pietoni am intrat in derapaj acrosand un taximetrist si oprindu-ma in mijlocul strazii... Si bine inteles ca acum eu am iesit vinovat si saracul taximetrist ... M-am ales cu puncte, amenda, un cap de stalpul la masina, o sperietura pe masura si masinile varza....

    In rest intalnirea a fost super faina cca 15 masini si cam 35 de insi, defilat putin in coloana prin iasi si oprit la o pizza si o bere la family, unde surprinzator am incaput toti la o masa mare care s-a facut pe loc, ce chestie... Nu a tebuit nimeni sa stea separat prin colturile salii

    salutam venirea celor 3 noi membri si cu mare onoare a lui raducu LYN care isi face un obicei placut noua de a ne vizita mai des

    mos craciun editia de vara a imparti daruri la cei prezenti, constand in stegulete momentan

    deasemenea salutam echipa de la piatra si o anuntam ca vor primi prin curier stegulete

    bog, ser si muzul si-au cerut scuze de neparticipare dar 12 BOG a suferit un accident la picior pe gazon si nu poate merge 2 sapt si baietii au fost cu el la spital si restul ne pare rau Bogdan, fa-te bine te asteptam din nou in radurile noastre.

    PXJule asteptam filme si poze cu noul tau olympius
    Attached Files
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Mi-a facut placere sa vin la voi baieti...Sper sa o fac cat mai des posibil....Pentru ca la voi "ai cu cine ma" ;))

      Comment


      • Cum RADU_LYN vine la noi pt "ca n-are cu cine", ar trebui sa mergem si noi la el sa-i aratam ca Iasul are cu cine. Deci daca sunt doritori ar trebui sa tragem si noi o coloana pana la Vaslui. Numai sa nu fie saptamana viitoare(din motive personale).
        P.S.: Ionut arata fain versiunea NAKED a masinii tale, sper sa o rezolvam cat mai repede.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • @bragelone....Baietii de la iasi au fost la mine la vaslui de mai multe ori.....Lasa ca poate mergem la Piatra Neamt ;)

          Comment


          • Stiu ca au fost. Dar nu eram cu ei. Nu ma anuntase nimeni de intentie. Mergem si la Piatra(numai sa ma pun pe picioare cu banii).
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Daca vreti sa veniti nu e nici o problema...Nu ma supar

              Comment


              • @ ionut : imi pare sincer rau pt ce ai patit, MULTUMIM DE STEGULETE
                @radu: ai girja cu, colesterolul

                majoritatea sunteti niste baieti de nota 10+ si imi pae bine ca va cunosc
                astept sa ne revedem iar sa ne mai ciondanim putin

                ps. Ionut trebuia sa fie el putin rau ca altfel nu se putea, dar imi place .... Vis-a-vis de faptul ca a precizat ca au incaput toti la masa si nu au stat prin colturi

                hai vam pupat si la mai multe intalniri dragi colegi

                Comment


                • Ne primesti ? La cat de sonati suntem unii..... Imi e dor de imasul buclucas promit sa imi iau berea fa de acasa ca sa nu mai am ce comenta
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Va primesc cu placere domnilor

                    Comment


                    • O data am lipsit si multe s-au intamplat........ Ce faci Ionut ? Parca nu e adevarat ce mi-ai aratat acu frate of of .....
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Intalnire Logan CLUB IASI 16.08.2008

                        Filmuletele si pozele nu au fost reusite ..Dar sper sa nu aruncati in mine cu castraveti si rosii
                        doar o problema de cameraman a fost cap:

                        Comment


                        • Logan 1.4 Mpi

                          I kill you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • Me Tooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! Oricum pune-le asa nereusite.
                            sigpic
                            Play ManagerLeague

                            Comment


                            • Baieti, sorry pt ieri ca nu am ajuns la pizza cu voi, dar sotia nu se simtea prea bine. Dar oricum vad ca nu mi-a observat nimeni lipsa.

                              Comment


                              • Sa mai incercam odata ...Cu pozele

                                imi tot da erori cu filmuletele putin mai tarziu sa vedem cum
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google