Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca am face alta sectiune am diminua spiritul comunitar dezvoltat intre noi noi aici facem de toate, tocmai asta e dinamica threatului nostru

    un tip de nu stiu unde are datele puse acolo unde am pus link... Pacat ca nu mi le pot pune ca sunt albe dar nu au portocalii si la mine la triple si in far am beculete portocalii
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Off topic...Chiar nu vrea nimeni sa imi ia bilet la poli- steaua? Fac o cinste.....
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • Cand e meciul lucialina ???Sa vad daca am timp trec eu sa il iau..Doar ca eu luni plec din tara....In cazul in care e pana luni meciul si am timp il iau eu
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Meciul e Vineri seara de la 20:00. As fi mers si eu la meci, dar plec la Sovata, asa ca mai astept pana in sezonul urmator.

          Comment


          • Salutare domnilor, acum am ajuns si eu acasa si vreau sa va spun ca sambata a fost o intalnire extraordinara la palat. Ma bucur foarte mult ca v-am cunoscut, sunteti niste oameni tare de treaba. Sper sa ne mai vedem, numai bine!
            Attached Files
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Update pentru Intalnirea Nationala de la Sovata, mai multe detalii gasiti aici.

              Comment


              • Multumim valeriu61 de laude!!! Ne bucuram ca am creat o impresie buna...Si dumneavoastra sunteti super de treaba un domn pe cinste care la 46 de ani are un hoby marfa...LOGANCLUB......Speram sa ne mai intalnim..noi va asteptam cu bratele deschise....


                anunt....Sambata la ora 20 ...Intalnire loganclub....La Palatul-Culturii....
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Dupa cum bine stiti eu nu pot sa vin, voi fi la Sovata.

                  Comment


                  • Sa faci poze multe ....Cum te balacesti :Pca presupun ca o sa mergeti si la lac sa va balaciti:P
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Merci Ioooan Cug de intentie dar deja am rezolvat! Asa da prieteni care sa te ajute la nevoie....Merci mult!!!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • @ioon_cug: Ai vazut cum a fost la Felix, sper sa fie la fel si aici. Am sa fac de toate, numai sa imi ajunga spatiul de la laptop.

                        Comment


                        • Placerea a fost de partea noastra Valeriu61 . Asteptam si ulmatoarele intalniri indiferent unde or fi ele!!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Salut baieti poate ajung si eu maine pe la intalnire nu am mai fost de mult tare..

                            Comment


                            • Te asteptam..Maine la ora 20 ...
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Se pare ca s-a uitat de lista pentru sambata ...... Alex mai punem plasa sau nu ca sa stiu.... Ca trebuie sa mai cumpar niste piese.... Saibe si pocnituri

                                la intalnirea din seara asta, pentru cei prezenti, vin cu noutati vis a vis de RAR, politia rutiera si loganurile noastre si cu un mic update la LNC.... Triple noi

                                asadar daca nu e prea tarziu si mai citeste cineva.... Faceti o lista va rog
                                1. IS 10 LNC
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google