Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iesri a fost o intalnire reusita(ca deobicei) ... Ultimii participanti au plecat spre casele lor undeva pe la ora 01 noaptea....De la palat am mers sa mancam apoi am urcat pe copou sa mai stam putin la vorbe si uite asa ne-a prins ora 1 ....

    intrebare : cei care nu reusiti sa veniti ...-de ce nu ??? Spuneti poate gasim o solutie ca sa vina toata lumea...Dupa parerea multora ora si ziua e ok....Dar se pare ca nu pt toti ......Asa ca spuneti..Poate reusim sa ne vedem toti
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Salutare. Hai sa incerc sa-mi motivez eu o parte din absente. Ideea e ca in momentul asta sunt la vreo 450 km de Iasi...Asa ca oricat de mult mi-as dori sa zic prezent nu am cum. Ora mi se pare ok, ziua la fel, asa ca atunci cand am sa ajung din nou acasa am sa zic prezent cu cea mai mare placere. Mi se pare super ideea cu tricourile, mai dati detalii si treceti-ma si pe mine pe lista pentru unul.
      I don't drive fast...I fly low !!!

      Comment


      • Ziua si ora sunt intr-adevar ok... Nu cred ca se mai pune problema unei noi schimbari din acest punct de vedere...Si ca sa ma justific, nu am putut ajunge fiind plecat din Iasi, undeva la tara unde e racoare si bine ...Din pacate e posibil sa nu ajung nici sambata viitoare, avand o nunta pe la barlad, si nici peste 2 saptamani cand voi face o iesire la salina la Cacica sau Tg Ocna si profit de ocazie sa lansez invitatia tuturor celor interesati...Daca sunt amatori de o astfel de iesire in weekend-ul de peste 2 saptamani, dati un semn ...

        Comment


        • Multumim alex de poze...Daca nu erai tu iar nu am fi fost pozati ...Multumim..Si te mai asteptam pe la intalniri
          :P

          @vali ...Tu cand mai apari...Ca lumea incepe sa si uite cum mai arati ;))
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Salutare lume!

            bai alex ai facut poze pt buletin??

            Comment


            • Originally posted by iooon_cug View Post
              @vali ...Tu cand mai apari...Ca lumea incepe sa si uite cum mai arati ;))
              Pai...Cum am zis...Cand ajung acasa am sa zic prezent la prima intalnire. Si...Cred ca sunt neschimbat. Dimineata cand ma uit in oglinda tot aceeasi figura o vad )
              I don't drive fast...I fly low !!!

              Comment


              • Ionut, vezi ca mai sunt si eu tot vali, si daca nu raspundea mouseinPAS, raspundeam eu.

                Comment


                • Salutare la toata lumea,tare as vrea sa ajung la intilniri...Dar din pacate timpul e ff scurt la mine.Din aceasta cauza,ptr ca nu reusesc sa ne vedem si sa stam de vorba,lansez o rugaminte la voi:doresc pareri de la cei care au facut ITP-ul,unde,daca au fost multumiti si mai ales daca au fost intorsi(ptr ce).Merci anticipat si sper sa ne mai si vedem curind.
                  Ambition 1,5 DCI Sedan

                  Comment


                  • I-ati primi la voi si pe cei din Botosani? Ptr ca aici vad ca nu e nimeni care sa faca asa ceva si atre as vrea sa mai schimb pareri LIVE cu detinatori de logan! Merci!!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • Cum sa nu, esti binevenit...Sau binevenita Pe cand la o intalnire ? Logan Club intalnire ;))
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • @ vali 007 :Pda sorry eu ma refeream la vali cel de la tg frumos...Dar te invitam si pe tine mai des...Daca o sa poti..
                        @ luigi...Succes la itp...Mai multe eu nu pot sa iti zic pt ca nu am trecut nici o data pe acolo...
                        @ lucialina ...Bineinteles ca poti venii...Chiar te rugam...Avem si noi un membru care e din botosani..Ionut_sbl
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Deocamdata sunt ocupat cu pregatirile pentru nunta, dar poate trec sambata asta, sa vad cum am timp liber.

                          Comment


                          • Unde e nunta ? Si la ce ora ? Poate venim sa te claxonam putin. Stiu ca ai fost un membru activ in Sibiu, si na ;)) trebuie sa te integram si la noi cat mai bine si frumos
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • Pai nunta incepe la ora 18 la biserica din fata palatului, deci pe la ora 19 e gata. Deci daca se face intalnirea mai repede ma puteti vedea in echipamentul de mire. Chiar as fi bucuros daca veti fi si voi prin preajma.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google