Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim ionut de poze....Intradevar a fost inca o intalnire reusita....Cam asa ar trebuii sa fie toate...

    ioane sa te tina vopseaua si ai grija sa nu faci noi cuceriri...Ana te supravegheaza:P ;))
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Logan 1.4 Mpi

      Ce sa zic viata de Loganist...........Se poate trai bine si cu loganul..........Ieri la Iasi astazi la Vaslui................Poate si la Neamt sau la Bacau ..............La Constanta sigur...........Sa fie ................Multumesc ca existati LOGANISTILOR.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Viata frumoasa de loganist.....Va multumesc Mihai Steel si Ionut LNC pentru surpriza frumoasa de astazi.....Si va promit eu ca o sa facem si traseul care l-am vorbit noi....Cat de curand...Tinem legatura.

        Comment


        • Super poze Ionut. Imi pare rau ca nu am ajuns si eu. Sper sa vin sambata asta.

          Comment


          • hello LoganClub ! Vedeti ca este o oferta la Caremil, cei care au loganuri de cel putin 2 ani, beneficiaza de imbunatatiri, ulei in praguri, protectie aripi, mai multe chestii..... Dar ei is hoti si nu anunta, toti beneficiem. Trebuie sa sunati sa va programati, eu maine merg

            Comment


            • Adrian.... Salutare..... Apropo de caremil poti detalia putin ....
              Last edited by iooon; 22 July 2008, 09:59.
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Frumoase poze ! Imi pare rau ca nu am participat dar din motive intemeiate ...Care s-au rezolvat intre timp ...

                Felicitari!!

                Comment


                • Logan 1.4 Mpi

                  Poze de la Vaslui............
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Pai nu stiu, ma duc maine si dupa va zic ce mi`au facut la Logan. Poate cu promotia asta o sa`mi puna si spoilere sport Pilot, jante de 17 si multe alte imbunatatiri

                    Comment


                    • @adian:Atunci cind vii in service, baietii verifica masina pe calculator, iar daca VIN-ul respectiv este cuprins in programul OTS Ceara / Coroziune, iti fac programare pentru remediere;e obligatia lor sa te ia in evidenta si sa te programeze la reparatie, nu este o oferta speciala.Din cate am inteles, este vorba despre unele masini fabricate intre 2005 si 2007.

                      Comment


                      • Multumesc florin ....
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Si daca nu am ce cauta pe la service nu pot sa-mi fac programare numai pentru ceruire si aparatori aripi? Masina e din Iulie 2005.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Sambata la ora 20 intalnire logan club La Palatul Culturii... Cine vine sa se treaca pe lista

                            1--IS-24-CIC Ionut (sper sa ajung)

                            next??
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Nu vreti sa mergem la vaslui ?

                              vin si eu
                              1--IS-24-CIC Ionut (sper sa ajung)
                              2--IS-10-lnc
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google