Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ***

    Salutari la toata lumea !
    Posesoare de Kissa , rog urgent detalii despre intalnirile clubului din Iasi.

    Kissa e foarte tanara, stapana mai putin Dar nu cred ca are importanta, conteaza atitudinea, nu?

    Comment


    • Te asteptam Miercuri la ora 21.00 la palat , sau duminica la ora 15.00 tot la palat in fiecare saptamana la fel ....Te asteptam Amelie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Multumesc frumos.
        Voi veni negresit, sa va fac cunostinta cu Kissa

        Nu e tunata, dar e Rouge feu, frumoasa, nervoasa si abia a iesit din service...Ne-a lovit un nene in spate...Poate va povesteste ce plimbari a facut stapana-sa pe la Ardaf )

        Comment


        • Hi hi In sfarsit ... De cand asteptam si ziua asta .... De un an Loganistelor, pe unde ati umblat ?
          Lasand gluma la o parte, am o mica surpriza la care lucrez ...

          Vali, nu stiu la ce FTP te referi ... Da-mi ceva detalii si discutam despre
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • Asa cum spuneam....Kissa e young, numai 8200 km. Eu, mai putin tanara, vreo 43 Km ))
            Dar ca orice adult, trebuie sa dau exemplu, nu? Poate apar si Loganistele frumoase si tinere )

            Comment


            • Hai ca am inceput. Au fost deajunse vreo 3 ore in timpul serviciului sa scot cele de mai jos.
              Attached Files
              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

              Comment


              • Felicitari baieti, pentru frumoasa aniversare. Ne apropiem si noi de cifra 50. Iar tie Ionut, LA MULTI ANI. Bravo voua

                Comment


                • Bine ai venit Amelie.

                  @alex: contacteaza-ma pe mess.

                  Comment


                  • Salut! Stie cineva in ce ziar va aparea articolul?

                    Comment


                    • Bine ati venit printre noi doamna Amelie ...Asa cum a spus si mai sus colegul nostru ciuciusu
                      , intalnirile au loc in fiecare miercuri ora 21 si in fiecare duminica la ora 15, ambele intalniri la Palatul culturii ....In cazul in care accesul la palat este interzis din diverse motive(expozitii organizate,concerte. Samd) ne intalnim la aceleasi ore in parcarea facultatii de chimie din tudor langa clubul Master...

                      va asteptam la urmatoarea intalnire de miercuri...
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • La Multi Ani inca o data Ionut LNC

                        Comment


                        • Si pentru Raducu nostru.

                          Ramane pentru voi sa va ganditi de la ce sunt urmele alea de pe capota Sunt curios daca nimereste cineva
                          Attached Files
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • Urmele sunt de la Lilu
                            sigpic
                            Play ManagerLeague

                            Comment


                            • Poate ca sunt de la o partida nebuna... Cum e Radule, de la ce sunt urmele?
                              Pazea ca vine AND-ul

                              Comment


                              • Cam putine urme de la o partida nebuna
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google