Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti...Si mai nou fete ...Va rog eu frumos sa anuntati din timp urmatorul workshop pentru ca ma bag si eu. Nu vreau plasa, in schimb vreau banda cu leduri in portiere. Ionut LNC stie la ce ma refer. Cer scuze ca nu am ajuns miercuri...Am zis ca fac tot posibilul sa ajung, insa daca pe serifi i-a palit renovarea si remobilarea apartamentului....
    I don't drive fast...I fly low !!!

    Comment


    • Euromarket: merci tare mult!!! Asteptam anuntul tau!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • Ms Bragelone , ms. Steel si ms la toti prietenii de urarile aduse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Originally posted by mouseinPAS View Post
          Baieti...Si mai nou fete ...Va rog eu frumos sa anuntati din timp urmatorul workshop pentru ca ma bag si eu. Nu vreau plasa, in schimb vreau banda cu leduri in portiere. Ionut LNC stie la ce ma refer. Cer scuze ca nu am ajuns miercuri...Am zis ca fac tot posibilul sa ajung, insa daca pe serifi i-a palit renovarea si remobilarea apartamentului....
          workshop leduri albe in portiere-> timp -> mai mult timp -> barba alba -> hopes -> gonna try myself ?
          Last edited by cdanut; 23 October 2008, 18:15.
          Just amd.

          Comment


          • @LNC: Cu multa placere! Ar fi frumos sa va faceti cunoscuti in continuare, sa va apareti pe scena Ieseana... Din partea mea, poate se rezolva de niste reportaje la Radio Iasi si TVR Iasi... Pana atunci, daca tot mi-a fost dezvaluita identitatea, poate va vizitez si eu la o intalnire, ca tot va stiu atat de bine pe majoritatea :P

            Comment


            • Sal!
              Sunt si eu din Iasi si as vrea sa intru si eu in acest club!Ideea in linii mari e ca nu am facut cine stie ce mari modificarila Logan-ul in afara de computer bord si un chip tuning.
              Apropo care baieti din Is ma ajuta si pe mine cu niste chestii si anume:

              vreau sa imi cumpar o nuca tip prestige
              aeratoare tip prestige
              manere la portiera tot prestige
              serigrafie tip prestige plus ace(se poate adapta la modelul preferance,ma refer la schombarea numai a serigrafiei nu a tot bordului)
              Ideea e ca tot am caut pe forum da nu gasesc decat anunturi expirate (m-am trezit cam talau s-ar parea)

              Multumesc anticipat!

              Comment


              • Vreau si eu plasaaaaa!!!
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • Georgeand21 vii duminica la palat la ora 15 si vorbim acolo mai pe larg!!!!!!!!

                  Sambata la ce ora e ralyul?
                  Last edited by euromarket; 24 October 2008, 00:51.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Intrebare: are montat cineva toba sport pe un diesel? Am mai auzit pareri ca nu se merita dar eu vreau sa montez;

                    toba lui CristiXP e ok? Alea din bazar sunt chinezarii sau sunt si de inox....Sa aiba si silencer bineinteles...

                    ionutLNC: vreau si eu sa colez masina...Un sfat..Pe albastru mineral merge negru?[capota+plafon+portbagaj]..Mat/lucios/carbon?

                    multam!
                    ne vedem duminica
                    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                    Comment


                    • Baieti cand face-ti lista pt plasa primu sunt ;)
                      God is my copilot

                      Comment


                      • Ma bucur sa va gasesc atat de deschisi....
                        Lista pentru workshop (data nu este inca fixata)
                        01. Cristi - VFY - plasa neagra + sigla FR
                        02. Cdanut -AMD - leduri portiera
                        03. Vali007 JFH - Leduri portiera + plasa
                        04. VanDiesel - plasa neagra
                        05. Mouseinpas - leduri portiera
                        06. Putyb - plasa neagra
                        07. Muz - plasa neagra sau rosie ? Eu zic neagra ca e mica
                        08. sbl - plasa neagra
                        09.
                        Monica, ar fi superbe niste interviuri gen cu ce se delecteaza comunitatea ieseana intr-o zi de duminica, apoi numai bine vine workshopul, ce zici ? Cum putem realiza si astfel de interviuri ? ><

                        @george bun venit printre noi... Sa stii ca nu suntem un club care tunam masini sau de masini tunate, suntem un club de iubitori si posesori de logan.... Adica vroiam sa subliniez faptul ca esti la fel de bine venit printre noi si fara sa trebuiasca sa iti modifici ceva, pe de alta parte, daca ai ceva de modificat si te putem ajuta, spune si in masura posibilitatilor iti suntem aproape. Cev vrei tu sa cumperi gasesti la silviu79, cauta pe forum la cautare avansata, apoi cautare dupa user, vezi threaturile incepute de el si gasesti acolo toate detaliile vis a vis de pret si ce anume are la vanzare. Noi am luat de la el si suntem multumiti.

                        @vandiesel: eu as pune un gri sidef.... sau alb, negru aproape ca nu se observa, iar matul nu prea isi are rostul pe o combinatie lucioasa/metalizata, parerea mea

                        Lista intalnirea nr 53, duminica 26 oct. 2008, Palatul Culturii orele 15.00
                        1. IS 10 LNC

                        PS Cati din voi ati intrat azi pe loganclubiasi ?
                        Last edited by euromarket; 24 October 2008, 10:48.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Eu am intrat pe loganclub iasi!!! Sa puneti niste poze dupa workshop, mai ales cu ledurile din portiera!!! Sa ne traiti- sa ne dati exemple!!!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Eu ieri am stat aproape toata ziua pe www.Loganclubiasi.Ro si am facut si putina publicitate pe la munca.

                            Si eu vreau si plasa.
                            Last edited by vali007; 24 October 2008, 08:31.

                            Comment


                            • Originally posted by devil44 View Post
                              @LNC: Cu multa placere! Ar fi frumos sa va faceti cunoscuti in continuare, sa va apareti pe scena Ieseana... Din partea mea, poate se rezolva de niste reportaje la Radio Iasi si TVR Iasi... Pana atunci, daca tot mi-a fost dezvaluita identitatea, poate va vizitez si eu la o intalnire, ca tot va stiu atat de bine pe majoritatea :P
                              Cu Tvr-urile am discutat cu o amica de acolo care lucreaza ca reporter. Nu prea se poate, ca e considerata reclama ... Am sa mai incerc totusi.
                              Cand ajungi si pe la noi

                              Originally posted by euromarket View Post

                              Monica, ar fi superbe niste interviuri gen cu ce se delecteaza comunitatea ieseana intr-o zi de duminica, apoi numai bine vine workshopul, ce zici ? Cum putem realiza si astfel de interviuri ? ><
                              Am vorbit cu Steel despre o treaba asemanatoare. Cand mai facem intalniri din astea maricele sa aduca si camera si parca tu aveai un microfon care sa il atasam si sa ne jucam de-a reporterul - sa intervievam pe fiecare dintre noi dupa care sa facem un mic filmulet ;)
                              Last edited by morariu_alex; 24 October 2008, 08:40.
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Bragelone vreau si eu programul de la raliu ca pe siteul raliuliasului.Ro nu scrie decat "In constructie"", mai au timp pana maine la 12 cand incepe raliul.
                                Vorba unui contemporan "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul."

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google