Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru cei care aveti cont facebook .............votati si mie poze de la raliul bacaului cea cu renault clio R3 , este cea mai votata poze de pe din acel concurs .multumesc.
    uite link-ul http://www.motorsportnews.ro/crr/dun...liul-bacaului/
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Originally posted by petroman View Post
      glumii ... nam reusit sa ajung sper sa viu duminica sa servim ce a mai ramas La Multi bAni !
      petrache vezi poate vii fara termosul cu musetel ca e grele

      Comment


      • cauciucurile ti le cumpar io steel 205 65 15 sau 195 65 15

        cu termosul rezolvam
        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

        Comment


        • votat mishu. Acuma nu ca esti de-al nostru, da e frumoasa poza.
          Duminica nu ajung la inalnire, merg sa-mi iau odrasla de la bunici. Gata burlacia....
          sigpic42.453.149

          Comment


          • daca nu mai faci ceva poze si pe la intalnirile noastre ....nu te mai sustinem
            ....glumesc ca poate prinde
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • Salut baieti. in sfarsit, dupa multe incercari, am reusit sa imi fac si eu cont.
              Cu bine!
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • De toate.....

                Printre cursuri, seminarii, recensamant, constructii, echipari si dezechipari de anvelope, iaca am avut oleaca de timp sa votez una poza de la un raliu. Stie nenea Steel. In rest sper sa ne vedem dupa ce termin recensamantul(e practica de la anul I).In rest, sa fie iubit cel ce a descoperit GPL-ul.
                Last edited by gold8xspeed; 29 October 2011, 05:50. Reason: No comment

                My Car

                Comment


                • si eu am dat vot!
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • am votat si eu steel...

                    maine la 13:00 ne vedem in fata la palat la intalnire..
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Originally posted by Steel View Post
                      Pentru cei care aveti cont facebook .............votati si mie poze de la raliul bacaului cea cu renault clio R3 , este cea mai votata poze de pe din acel concurs .multumesc.
                      uite link-ul http://www.motorsportnews.ro/crr/dun...liul-bacaului/
                      mai misha da poza aia nu o poti pune si pe forum?

                      fratilor imi pare rau dar prezenta s-a facut cind a venit vali asa ca cine a fost prezent bine cine a plecat mai inainte nasol de ei

                      Originally posted by 45BoG View Post
                      Salut baieti. in sfarsit, dupa multe incercari, am reusit sa imi fac si eu cont.
                      Cu bine!
                      UAUUU a venit bog 45 sunt curios cind il mai vedem peaici,cred ca tot cam in 2-3 luni: Thumbup3:
                      Last edited by pmilogan; 30 October 2011, 20:03. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • las ca se stie cine a fost la intalnire si fara PREZENTA
                        PE DATA VIITOARE
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by pmilogan View Post
                          UAUUU a venit bog 45 sunt curios cind il mai vedem peaici,cred ca tot cam in 2-3 luni: Thumbup3:
                          Întru contrazicerea maestrului PMI, uitati ca sunt din nou pe aici.
                          Chiar daca nu scriu, eu veghez tot :>
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • Originally posted by 45BoG View Post
                            Întru contrazicerea maestrului PMI, uitati ca sunt din nou pe aici.
                            Chiar daca nu scriu, eu veghez tot :>
                            uauuuuuuuuuuuuu ma scuzi nenea bog45 mii de scuze, nui ceea ce crezi

                            Originally posted by ciprian_m View Post
                            las ca se stie cine a fost la intalnire si fara PREZENTA
                            PE DATA VIITOARE
                            DA DA DAAAAAAA TU ORICUM NU AI FOST

                            prieteni hai sa uram un calduros ,,LA MULTI ANI ,, prietenului nostru adevarat, multa sanatate prietene si tot ce-ti doresti tu de la viata ,,ai o virsta demna de invidiat ,, sa fii sanatos COXULE baiat de nota 20
                            Last edited by pmilogan; 31 October 2011, 19:30. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Ia ghiciti voi ce mi-au facut cadou baietii de la mioveni? daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e vorba de o emblema de 1,2 16V smecherie nu?
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Multi ani traiasca
                                multi ani traiasca
                                ciuciosu sa traiasca
                                la multi ani !!!!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google