Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma nentu dar scrii si in chineza?bun bun

    Comment


    • da care era pretul la MASINA AIA?

      SALUTARI LA TOTI BAIETII
      SCUZE CA NU AM AJUNS LA INTALNIRE
      sigpic

      Comment


      • ) acum posteaza cei care nu au fost la întâlnire )
        1. Pmi
        2. 45bog
        3. ....
        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

        Comment


        • Bog nu-si are rost lista pentru ca inafara de cei ce vin aproape regulat si au lipsit azi mai sunt o multime de oameni !!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Originally posted by ciprian_m View Post
            da care era pretul la MASINA AIA?

            SALUTARI LA TOTI BAIETII
            SCUZE CA NU AM AJUNS LA INTALNIRE
            vreo 6000euro

            Comment


            • Stiu prietene ciuci, lista era cu iz de gluma. A fost prima conexiune pe care am făcut-o cand am verificatforumul. Mai tare a fost ca in timp ce scriam eu, cmc care nici el nu a fost prezent a postT si el ceva.
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • Masina nu se vinde degeaba. Are o hiba ceva, chiar ascunsa. M-as referi la caroserie, ori motorul nu e destinat caroseriei, ori ceva este. Cum adica , dupa 13000 km o vinzi?daca e atat de buna o pastrezi, nu o vinzi...Parerea mea.
                Last edited by gold8xspeed; 7 November 2011, 08:28. Reason: Nothing special.

                My Car

                Comment


                • Originally posted by christian22 View Post
                  vreo 6000euro
                  salut sristian22 daca af fi sigur ca masina este in regula din toate punctele de vedere miine as da banul pe ea pe cuvint dar na.,.,

                  Comment


                  • da exact ce m-a socat pe mine cel mai mult Dane a fost ca are motor de duster de 110cp ( sau cat e ala de duster) are pe ea motor de generatie noua prea noua eu nu am mai vazut asa ceva ......sincer am cautat si aici in FR la second si nu am gasit acest gen de logan ......intrebarea mea era chiar exista ??

                    gold8xspeed motivul zis al vanzari pare plauzibil omul a zis ca a luat-o la licitatie ......este posibil am cump si eu asa cateva masini sunt firme afectate de criza dau faliment si in executare fac licitatii nu asta ma preocupa daca are sau nu vreo hiba ci daca chiar exista .....mi se pare smecherie logan diesel cu motor euro 5 de Duster
                    Last edited by christian22; 7 November 2011, 20:57.

                    Comment


                    • Salutare loganisti!!
                      Ajutati-ma si pe mine cu niste raspunsuri.
                      Vreau sa stiu cand si unde au loc targuri auto in iasi.
                      Va raman dator!
                      multumesc!

                      Comment


                      • Actualitate si viitor!

                        Sa lasam stimati colegi loganurile cu motoare de duster. E ceva nefiresc acolo, chiar daca e comanda ,,speciala,,. Nu da nimeni faliment dupa ce a cumparat o masina cu 20000 de euro si o da cu 6000 !E ceva ce nu pot concepe.
                        In seara asta am primit intr-o discutie cu alt coleg de-al nostru o veste nasoala tare, v-o dau si voua iar cine poate si doreste sa comenteze, rog pe Vali 007 sa deschida un thread separat.
                        Iata vestea si vreau sa cititi cu atentie si sa urmariti rationamentele si o sa vedeti mersul si de unde a reiesit vestea!

                        O seara buna!
                        Last edited by gold8xspeed; 7 November 2011, 22:03. Reason: No comment

                        My Car

                        Comment


                        • targul auto cel mai cunoscut este la targul de cherestea..din frumoasa(pe unde e sirajul) la baza podului care duce spre cug,cobori pe langa cavalerul medieval si mergi aproximativ 1 km sau mai putin..
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Eu zic sa incerci si la Cumparatura, judetul Suceava,sambata, dar trebuie sa ajungi cel tarziu pe la ora 08:00 a.m. ... pt. colegul Wan :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • @gold8xspeed: Atata timp cat exista cerere preturile vor creste, nu e nimeni prost sa nu faca un profit frumos pe spatele nostru. De aceea eu bag motorina de la moldoveni cu 4,12 lei/litru de motorina. De ce crezi ca au intrat cei de la Socar pe piata romaneasca? e o paine buna de mancat. Bine, si accizele, care reprezinta 50% din pretul de la pompa, au un cuvant important in scumpirile de la inceputul anului.

                              Comment


                              • o gramada de benzinarii de alea de la SOCAR
                                treaba e BUNA BUNA
                                dau la pompa
                                dau la pompa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google