Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Incetati ca va ia mama lu proces verbal....Nu ma faceti sa-mi para rau.
    Ionut...Te rog frumos sa nu mia starnesti iar discutii si etc....Te stiu si de asta te rog sa lasi de la tine ca a fost frumos si e pacat.Kiss and make up

    Comment


    • Traiasca bereaaaaa...Hai sa bem ceva sa ne inveselim...

      Comment


      • Eu nu mai beauuuuu ...Ca iar ma ia dracu
        Last edited by RADU_LYN; 14 October 2008, 19:27.

        Comment


        • Poate nu mai fumezi....Da de baut.....Ca te-ai luptat cu sticla aia 2 ore.

          Comment


          • Cum mai Raducule, sa te lupti tu mama cu o sticla 2 ore ? Mama ei de viata

            Lasa ca poate in febriarie te ajut sa mai scazi din timp ;)
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • O sticla de 2 litri bre
              Da dupa cum cred ca stiti...Avand in vedere ca beau doar la ocazii importante....Mi se pare logic sa nu tii la bautura. Si din cate-mi aduc aminte cam toti eram turta

              Comment


              • Nu-i nimic Raducu toate au un inceput dar important e ca a iesit frumos si toata lumea sa simtit bine!!!In special cei ce au citit in seara aia
                sigpic

                Comment


                • Unde e vorba de o sticla in doua ore? Mie nu imi ajunge jumate de ora...Dar o sa il antrenez eu pentru data viitoare
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • Stimabili domni,am ajuns sa imi fie 'sila" de criticile dumneavoastra.Toate astea ma repulsioneaza.Din cate am apucat sa citesc pana acum,consider ca nu s-au adus injurii,sageti verbale,la adresa niciunui loganist de pe forum,sau membru participant la intalnirea din 12 octombrie.
                    Vreau sa IMI CER SCUZE pt ceea ce s-a intamplat la restaurant.....IMI ASUM toata raspunderea,caci EU m-am ocupat de oraganizare.
                    Domnule STEEL..Te anunt ca nimeni din Piatra NEamt,nu a mancat "mokka", nici macar EU!
                    Domnule Ionut,Domnul Mihai are dreptate.Din momentul ce s-a constatat o problema la meniul pe care l-ai comandat,primul anuntat trebuia sa fie Seful localului,apoi bucatarul,nici decum EU. Deci,situatia neplacuta se putea rezolva altfel,decat cu atata "tam-tam".
                    Dumeavostra,si mai ales Tu{Ionut}, ai asistat la un moment dat,la o convorbire telefonica de a mea,cu a mea sotie. Ti-ai dat seama ca ne ciondaneam,si catrebuia sa fiu de urgenta undeva.TU daca ai fi fost in locul meu, CUM AI FI PROCEDAT?!
                    Mi-ai spus la telefon ca te-ai "muncit"sa aduci masini din LC IASI,sa fie prezenta la intalnire. TINE-Ti CONT,nimeni nu va fortat,a-ti venit benevoli la invitatia facuta de LC GALATI si LC NEAMT.
                    Remarcele,ca nimeni nu va mai veni la intalnirile noastre, caci TU o sa faci in asa fel anume......Amenintarile astea tine-le pt tine.La noi e binevenit ORICINE.
                    Toate vorbele astea,de duminica seara si pana acum,consider ca nu-si mai au rostul.
                    SA tine-m cont, ca NOI am fost PRIMUL club care a invitat televiziunea sa fac o emisiune cu intalnirea noastra,emisiune care a costat niste bani, suportati de LC NEAMT.Desi avem 4 luni de cand ne intalnim local,impliniti pe 12 octombrie,am iesit mai bine decat ultima intalnire nationala, de la SOVATA, asa ca nu mai face-ti alte comentarii la adresa LC NEAMT,a mea sau a vreunui alt coleg forumist din ROMANIA>

                    PS:Restaurantul,pute-a fi oricare din Piatra NEamt, meniul prestabilit si platit dinainte,si atunci POATE s-ar putea fi putut evita aceste mici probleme.


                    CA urmare...Totul a decurs bine si frumos,ne-a atins scopul de a arata tuturor ca putem realiza ceva frumos cu aceste intalniri,si pe baza acestor mici "incidente", se vor lua masuri de a nu se mai REPETA.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Parerea mea:
                      1. Nu v-a pus nimeni sa chemati televiziunea(adevarul e ca a venit si o televiziune nationala si faci reclama in toata tara ).
                      2. Daca era urgent sa ajungi acasa e numai si numai vina ta deoarece puteai sa faci in asa fel incat sotia ta sa stie ca vei fi ocupat toata ziua, ca sa nu mai spun ca putea sa ne onoreze si ea cu prezenta.
                      3. In rest eu unul m-am simtit bine, mancarea a fost buna, cat de cat la timp.

                      Referitor la intalnirea din seara asta am sa incerc sa ajung si eu, nu promit nimic.
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • Gata, discutiile legate de ce va placut sau nu la intalnirea de la piatra au loc aici, asa ca va rog sa incetati cu discutiile legate de intalnirea de la piatra pe topicurile de intalniri.

                        Comment


                        • Am inteles, sa traiti.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Pe bune ca am ajuns sa fim caraghiosi, ridicoli cu toata cearta de mai sus. Hai sa vedem, cum au mai spus si altii pana acum, mai mult partea buna intalnirii din Piatra.
                            Cred ca fiecare dintre noi regreta cum a decurs momentul restaurantului (comenzile intarziate, s.A.), atat cei din IS, cat si cei din NT, dar, in acelasi timp, cred ca nu trebuie invinuiti loganistii gazda pentru acest lucru. Cred ca vina a fost a angajatilor localului; nu cred ca loganistii nemteni ar fi vrut sa se intample asa, ci dimpotriva...Haideti sa ne oprim din invinuiri... Valabil atat pentru IS, cat si pentru NT
                            Imi pare rau Vlad (Bragelone), dar replica ta:
                            " 1. Nu v-a pus nimeni sa chemati televiziunea (adevarul e ca a venit si o televiziune nationala si faci reclama in toata tara)"
                            nu cred ca isi are rostul ...

                            Comment


                            • Ba isi are rostul atat timp cat se bat cu pumnul in piept ca au adus televiziunea. Asta e parerea mea. Am liber la propria opinie si nimeni nu ma poate opri sa spun ce cred.
                              sigpic
                              Play ManagerLeague

                              Comment


                              • Se vede ca ne lipseste maturitatea ne certam mai rau ca la gradinita....I mi pare rau asta este...
                                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google