Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se apropie remapare deci cei care v-ati trecut pe lista sunteti asteptati miercuri la intalnire sa vedem cum facem si sa strangem banutii....cu ciprishor v-om tine legatura telefonic deoarece el miercurea nu prea poate sa ajunga din cauza serviciului....
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • As fi vrut si eu remaparea dar nu se poate nu are softul pt mine 1,6 16v poate o gaseste si o fac si eu !!

      Comment


      • Originally posted by VanDiesel View Post
        unde as putea vopsi un eleron in culoarea masinii si sa il montez? dar o treaba bine facuta; mersi
        service
        sermecom

        Comment


        • van diesel , incearca http://www.automayer.ro/
          sigpic42.453.149

          Comment


          • LNCul a fost in deplasare in Bucuresti... la intalnirile Logan Club

            Comment


            • Bine v-am regasit dragutzilor ce ati facut duminica ? ati fost cuminti ?

              Cum zicea pompierasu de la Vaslui, sambata ma gandeam sa tragem si noi o fuga pana la ei.... cine se baga?

              Toti iesenii sa se inscrie in noul grup Logan Club Iasi creeat pe forum: http://www.loganclub.ro/forum/group.php?groupid=14

              Vreau sa va zic ca baietii de la Bucuresti cu care m-am intalnit sunt super de treaba, demni de Logan Club, ca si ceilalti pe care i-am mai intalnit prin escapadele mele..... din Brasov, Vaslui, etc Imi pare nespus de rau ca nu am putut sa stau mai mult cu ei sa dezbatem marea cu sarea ca ma grabeam.... si in ciuda vremii ca si noi ei sunt prezenti la intalnire

              Voi reveni cu poze si cu un eveniment in care am dezapezit un alt loganas undeva prin sinaia pe la cota 1400 spartanul a urcat cu success pana pe la 1300 .... era o ambuscada si am pierdut demarajul.... dar ce e fain ca pe drum m-am intalnit cu reprezentantul Logan Club din Valea Prahovei.... era prin padure, parca zici ca ne astepta....

              Offtopic: Cuciosule am mai discutat pe forum absentele mele.... cand sunt prezent in alt judet la Logan CLub nu ma poti considera absent.... ca suna asa... mai tamp.... da ? Cred ca pana una alta am facut ceva eforturi si nu am mai mult de 5 "absente" de cand e clubul, da ? si numai eu stiu ce discutii interminabile am pe tema asta cu spartanitza...
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Da da asa e nu am zis nimik de rauuu!!!!!!!!!!!!!


                Sa vedem maine cine vine la intalnire la ora 20.00 la palat?
                1. is 05 lkg ciuciosu
                2. .. .. ... ............
                Last edited by ciuciosu; 16 December 2008, 19:36. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Sa vedem maine cine vine la intalnire la ora 20.00 la palat?
                  1. IS-05-lkg Ciuciosu
                  2. IS-24-CIC Ionut
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Are careva de vanzare un capac pt roata tip "Bucuresti" ? Adica din ala primul tip cu 6 "spite".
                    Attached Files
                    Last edited by ciprishor; 16 December 2008, 21:37.
                    http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                    Comment


                    • si vali de la tg frumos cauta acelasi capac.....am inteles ca se gasesc in bazar la 40 ron setul de 4 (contrafacute, dar sunt identice) si la bras cu aproximativ 25 ron bucara original
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Da da asa e si la Bras si in bazar........parca am vazut si la vulcanizarea de sub podul de la bazar dar nu sunt sigur (din cauza geamurilor aburite).!!!Dar tot noi sunt mai bune ca odata ce le-au lasat unii la vulcanizare nu degeaba le-au lasat!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Merci mult Ionut. Maine sunt la BRAS...Mama lui de capac... unde mai pui ca fix maine masina implineste 1 an si nu e frumos din partea mea sa nu-i cumpar nimic.
                          I don't drive fast...I fly low !!!

                          Comment


                          • sa-mi zici si mie cam de ce calitate e acel capac. cand scot masina din service voi merge si eu sa cumpar 1.
                            http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                            Comment


                            • vin si eu miercuri (ionut)

                              Comment


                              • am o intrebare.mi-am luat cauciuce de iarna.Vreau sa stiu daca trebuie sa fac si directia...sau numai echilibrare?
                                astept raspuns urgent !!
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google