Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand ultimele file cad , din mii de calendare, se-aprind stelute-n crengi de brad , ca semne de urare , Cand toti ureaza celor dragi , cuvinte de implinire , urez si eu un cald - La multi ani - , cu multa fericire !
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • La Multi Ani, un an cat mai bun si la cat mai multi membri, va ureaza L.C. Bacau

      Comment


      • Iata si o lista cu cei ce au venit astazi la intalnire la Master Club!!!
        1. IS 09 AMI -BRAGELONE
        2. IS 58 DAB -STEEL
        3. IS 16 CMC -CIPPY
        4. IS 06 JFH -VALI
        5. IS 10 LNC -SOCOL IONUT
        6. IS 05 LKG -CIUCIOSU
        7. IS 62 BCV -BOGDAN
        Iata de ce am intarziat eu astazi : am avut de primit Capra mare si Ursul !!!!
        Attached Files
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • La Multi Ani 2009

          Bucuria vine din lucruri marunte, Linistea vine din suflet. Caldura sarbatorilor vine din inimile noastre. Un an nou fericit si un sincer La Multi Ani
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • Multa sanatate si un calduros LA MULTI ANI.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Va multumim pe aceasta cale tuturor celor ce au facut-o pe aceasta cale si nu numai .... si profitand de aceasta ocazi din nou va transmitem cordiale urari de bine pentru noul an, fara evenimente rutiere si implinirea tuturor dorintelor alaturi de clasicul dar sincerul La Multi Ani 2009 restul dorintelor le completati voi cu ce doriti si eu semnez si pun o vorba buna pentru voi acolo sus
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • La multi ani tuturor si un an bun pentru toti loganistii si familiile lor scuze ca am lipsit in ultima vreme la intalniri dar vom recupera
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • La multi ani dragi loganisti din toata tara , dar ce spune eu , din toata lumea , din tot Iasul cei cu care ma mai cunosc eu ...............sanatate fericire , impliniri , bani multi , tuninguri pe masura , km multi si fara probleme , si tot ce va poate ferici si inveseli sa aveti parte in 2009.
                  Al vostru Loganist
                  STEEL
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • sorcova vesela,
                    sa traiti
                    sa infloriti
                    ca merii
                    ca perii
                    cu loganu'n mijlocul verii
                    tare ca piatra
                    iute ca bmwul
                    tare ca fierul
                    iute ca ferrari
                    la anu si la mult cai putere
                    va doreste organizatorul vostru
                    ionut
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • La multi ani va ureaza and_ul si sa aveti parte de un an nou mai bun cu mai multe impliniri
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • am o rugaminte la voi..... intrati pe blogul meu aici: http://rpinet.eu/blog/2009/01/01/med...ne-cotat-oare/

                        si spuneti-va parerea despre tipa cu articolul colorat din TABU: Ne f*tem fiindca iubim si tot restul - un titlu minunat urmat de un paragraf explicativ...

                        multam fain....

                        PS revin maine cu un sondaj la care va rog sa luati parte
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • la multi ani si implinirea tuturor viselor si dorintelor (mai ales implinirea tuturor planurilor pt loganas )

                          astazi m-am intors si eu in localitate..vreau sa va spun ca drumul a fost foarte foarte misto ...abia abia daca ma intalneam cu cate o masina....foarte relaxant...

                          Pareri vis-a-vis de remapare ....la dus am pus benzina omv carrera 100 si am mers cu aproximativ 120 (viteza maxima140) inafara si aproximativ 60 (maxim 90 ) in localitati...pe un drum de 95 de km am scos un consum de 7.2 (CB) tin sa precizez ca am forjat-o destul de tare...depasiri etc...

                          la intors carrera 100 s-a terminat (cat am stat pe acolo am mai facut inca vreo 300-400 de km)si am pus de la lukoil Pascani,aia chipurile mai buna....si am scos un consum de 7.5 dar am avut o medie de aproximativ 140 in afara localitatii si de 100 in localitati ...viteza maxima a fost 160km\h
                          **in masina eram 2 persoane si portbagajul plin de bagaje
                          concluzii: sunt multumit de cum trage masina.. o simt ca are viata :P


                          am o mica intrebare:cat m-am invartit pe acolo fiind gheata pe majoritatea drumurilor pe care am circulat...la unlele franari a mai intervenit si ABS-ul in ajutor...Iar la un momentdat mi s-a aprins si a stat aprins pt cateva secunde ledul ala cu ABS din bord....care sa fie cauza ???


                          incep o lista pt prima intalire din
                          ╔══╦══╦══╦══
                          ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║
                          ╔═╝║║║║║║║╚╝║
                          ║╔═╣║║║║║╠═╗║
                          ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
                          ╚══╩══╩══╩══╝ duminica ora15 la palatul culturii

                          1--IS-24-CIC Ionut
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • incep o lista pt prima intalire din
                            ╔══╦══╦══╦══
                            ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║
                            ╔═╝║║║║║║║╚╝║
                            ║╔═╣║║║║║╠═╗║
                            ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
                            ╚══╩══╩══╩══╝ duminica ora15 la palatul culturii

                            1--IS-24-CIC Ionut
                            2--IS-05-LKG CIUCIOSU
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Lista pt prima intalire din
                              ╔══╦══╦══╦══
                              ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║
                              ╔═╝║║║║║║║╚╝║
                              ║╔═╣║║║║║╠═╗║
                              ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
                              ╚══╩══╩══╩══╝
                              Duminica ora 15.00 la Palatul Culturii

                              1--IS-24-CIC Ionut
                              2--IS-05-LKG CIUCIOSU
                              3--IS-10-LNC EuroMarket

                              ATENTIEDupa un an de existenta ar fi timpul sa punem pe hartie cateva din motivele care au stat la baza venirii noastre in club, motive ce ne intretin prezenta si activitatea dedicata clubului, asa cum este ea vazuta de fiecare din noi. Asadar am facut un formular pe care va rog sa il completati TOTI si cat mai serios posibil. Acesta se gaseste aici: https://spreadsheets.google.com/view...Nfe1mHcA&hl=ro
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • La Multi Ani !!!!
                                ╔══╦══╦══╦══╗
                                ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║
                                ╔═╝║║║║║║║╚╝║
                                ║╔═╣║║║║║╠═╗║
                                ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║
                                ╚══╩══╩══╩══╝
                                ¤ø„¸¨°º¤ø„ ¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø ¤º°¨
                                ¨°º¤ø„¸ Happy ¸„ø¤º°¨
                                ¸„ø¤º°¨ New Year``°º¤ø„¸
                                ¸„ø¤º ``°º¤ø„¸ ¤ø„¸¨°º¤ø„ ¸¸„


                                IOnut, mi se pare cam mult 7,2 pentru exterior. se vorbea ca scade consumul.
                                nu zic, i-ai dat un pic( 140 km/h) dar la 60-90 in loc si 100-120 in afara cred ca e prea mult.
                                CIUCIOSU la tine cum e?
                                Last edited by Ionutz; 1 January 2009, 23:44. Reason: Automerged Doublepost
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google