Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu daca imi permiteti sa propun si eu pe cineva....Dar l-as propune pe @Steel

    Comment


    • Nu a iesit rau pentru prima data nu?
      Pai nu mai bine as iesi daca as lua unele gata vopsite in culoare masinii?
      Attached Files
      Last edited by Mirzero; 20 August 2008, 20:05. Reason: completat

      Comment


      • Salutare de pe meleagurile portugaliei....
        ioane... Imi pare rau pt spartanul tau arata destul de rau dar sper ca il vei repara repede....
        salutari noilor membrii si bine ati venit printre noi
        ioane despre ce sedinta operativa e vorba...???Vreau si eu niste detalii pe pm te rog ....Cred ca pot sa aflu si eu despre ce e vorba :-?

        ps...Ioane ai primit mesajul meu cu adresa si parola de la id-ul meu???
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Logan 1.4 Mpi

          Multumesc,multumesc................
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Mersi de propunere Ionut. In mare parte ajung maine seara, sper sa nu intervina nimic urgent si sa ajung. Nu cred ca are rost sa intreb despre ce este vorba(aflu maine seara ). O seara cat mai racoroasa.
            1 - IS 10 LNC (bandajat)
            2 - IS 58 DAB
            3 - IS 09 AMI
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Salut, din spusele lui Steel am inteles ca sunt niste oameni care mai doresc cate o modificare la loganul personal. Voi reveni la Iasi joia viitoare pe 28 august. Daca nu v-ati razgandit, va puteti anunta aici.
              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

              Comment


              • Da vremmmmmmmmmm ciprishor

                haideti sa facem o lista sa stie si cip ce are de facut
                1 is 10 LNC - blocarea automata a portierelor
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Programari la CIPRISHOR

                  haideti sa facem o lista sa stie si cip ce are de facut
                  1 is 10 LNC - blocarea automata a portierelor
                  2 is 06 LBE - lumini bord ca la steel albastre + blocarea automata a portierelor
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • fara titlu

                    Originally posted by euromarket View Post
                    Mircea, pai adu-mi ploapele, banutii si le dau in lucru.

                    ATENTIE: Maine, 21.08.2008 orele 20 pe esplanada Palatului Culturii avem sedinta operativa Logan Club Iasi - va rog sa faceti un efort sa fiti prezenti pt ca este vorba de luat niste decizii. Pana ne intalnim va anuntam de faptul ca suntem in cautare de 5 voluntari pentru constituirea STAFFului Logan Club Iasi.
                    Persoana eligibila pentru a face parte din stafful Logan Club Iasi trebuie sa isi exprime disponibilitatea si devotamentul pentru acest club. Nu sunt implicatii de natura financiara, nici ogoare nu avem de arat.

                    Propunerile mele sunt
                    - cuciosu
                    - steel
                    - bragelone

                    O lista scurta va rog:
                    1 - IS 10 LNC (bandajat)
                    2 - IS 58 DAB
                    .......
                    Nu mi se pare etic, daca mi se permite, sa convoci o sedinta pentru alegerea unui asa numit "STAFF" si in acelasi timp sa faci si propunerile inainte de a avea loc intalnirea...Pai atunci sa vina doar cei aflati pe lista de propuneri, ca ceilalti ... Corect, consider, ca ar fi fost ca propunerile sa se faca la fata locului ... Poate ma insel, dar am impresia ca clubul s-a/se cam transforma in bisericute sau cerculete, chiar daca concentrice (cu centrul de interes loganelele noastre): unii si ceilalti...
                    Sper mult sa nu am dreptate si la fel de mult sa nu supere pe nimeni cuvintele de mai sus...Stiti voi, libertatea la opinie...
                    in cazul in care nu se iveste ceva inopinat, ne vedem in seara asta ...
                    1 - IS 10 LNC (bandajat)
                    2 - IS 58 DAB
                    3 - IS 69 SNT

                    Comment


                    • Nu-mi place sa ma bag peste sau sa-i corectez pe altii. Dar fara nici o suparare lista era:
                      1 - IS 10 LNC (bandajat)
                      2 - IS 58 DAB
                      3 - IS 09 AMI

                      Deci se poate completa
                      1 - IS 10 LNC (bandajat)
                      2 - IS 58 DAB
                      3 - IS 09 AMI
                      4 - IS 69 SNT
                      Nu am cerut sa fiu propus. Nici nu stiu pt ce am fost propus. Sincer eu l-as propune pe Vali007(este mult mai vechi ca mine si cred ca merita mai mult). Si stai calm ca nu se formeaza nici o bisericuta(nu de alta dar in Iasi se pot uni cate mese se doresc).
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • 1. Sorry ca te-am omis in lista de prezenta, fara urma de intentie, am copiat lista de la Ionut LNC, de mai sus, unde nu erai.
                        2. Nu am insinuat ca te-ai fi propus, valabil atat pentru tine, cat si petru ceilalti din lista de propuneri
                        3. Fii tu linistit, ca-s calm ...
                        si uite ca iar apar propuneri

                        Comment


                        • 1 - IS 10 LNC (bandajat)
                          2 - IS 58 DAB
                          3 - IS 09 AMI
                          4 - IS 69 SNT
                          5 - IS 55 GML
                          Cand vine cip vreau sa imi schimbe luminile bord.

                          Comment


                          • Alo, tovarasi...... Am spus ca se cauta voluntari pt staff. .... Pentru a le da de lucru stimbililor nu pentru a le imparti lauri ..... Dakota chiar de la tine nu ma asteptam la faza asta..... Cei propusi de mine am considerat ca au timp la dispozitie si disponibilitate pentru a se dedica clubului NOSTRU, de altfel am spus ca asteptam propunerile de voluntariat nicidecum ca din cei 5 sunt alesi asa ca se mai cauta doi..... Sper sa fii prezent sa te lamuresti despre ce e vorba ca mie unu cand vad dintr-astea mi se intoarce.... Eu incerc sa fac ceva pt comunitatea noastra ca nimeni nu face nimic si de altii nu mai zic nimic.....
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Haideti ca a iesit bine baieti intalnirea din seara asta!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Pentru cei interesati.........

                                Ptr. cei care doresc prearavnitul stegulet cu emblema logan club Iasi,sambata la intalnire sa se prezinte cu suma de 13 ron pentru ca luni IonutLNC sa dea comanda........Iar cei care nu au achizitionat suportul ptr.stegulet mai pregatiti 2 ron(20000 lei vechi).
                                Last edited by Steel; 21 August 2008, 23:38.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google