Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau ca mi-am auntat prezenta pe lista pentrea seara asta, dar nu pot ajunge. La ora intalnirii noastre joaca Steaua... Si e crucial meciul
    Sorry inca o data si cel mai probabil ne vedem sambata
    Hai Steaua

    Comment


    • Haideti sa venim mai devreme dupa e meciul si....

      Comment


      • Logan 1.4 Mpi

        Cu portocaliu este mai bine are contrast
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Intalnirea de azi m-a lasat cu un gust amar.Ora de intalnire era 8! Lumea a venit dupa 8:45 exceptie facand Cuciosu, caruia ii multumesc pentru ajutorul acordat (baiat de treaba), sunt curios de unde a iesit ora 9?.Pai daca se vrea intalnire miercuri intre "membrii de baza" sa se mute mai devreme, pe lumina, cam multe devieri de la subiect, e drept ca nu au fost prezenti toti cu responsabilitati din Logan Club Iasi, dar daca tot venim haideti sa discutam la subiect! (despre indeplinrea sarcinilor pe care le avem), sambata avem tot timpul pentru cioace. (acuma am vazut postul lui Ionut, cer scuze dar raman la ideea ca ar trebui mai devreme)
          Last edited by Mirzero; 28 August 2008, 00:22.

          Comment


          • Intalnirea de miercuri a fost fixata de la ora 21:00. Asa s-a stabilit de la inceput. Si nu cred ca se pune problema ca intalnirea de mercuri sa fie pentru a discuta despre obligatiile sau responsabilitatile celor care fac parte din staff-ul Logan Club. Nu de alta dar poate mai vin si persoane care nu fac parte din acest staf si nu cred ca ar fi frumos din partea noastra sa discutam numai noi cei din staf. Imi pare rau ca nu am ajuns dar nu s-a putut. Ramane sa ne vedem Sambata la ora 20:00(sper sa ajung - nunta prin neamuri). Salutari si sa auzim numai de bine.
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Haidee Mai Ca A Iesit Bine Mai Ales Ca A Fost Prima Intalnire De Miercuri!!!!!!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • A doua intalnire de miercuri man.
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • Bre ce aveti ?

                  intilnirea s-a fixat la ora 21.00 pentru ca asa s-a stabilit sapt trecuta de comun acord. Intr-adevar are ca scop primar intrunirea staffului dar asta nu inseamna ca ne vom da mai deoparte sa vorbim ci efectiv ne vom vedea de treaba noastra si totodata oricine este bine venit, da?

                  aseara au venit baietii de la piatra neamt intr-o vizeta fugitiva, am mers la un suc dupa care s-au returnat acasa. S-au dezbaut subiecte legate de leasing, credite auto si posibilitatile de renuntare la acestea.
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • photo stripes orange

                    Cam cum se vede live pe un passat dungulita fermecata
                    Attached Files
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Ionut pana la urma ce culoare iti faci liniuta ? Cand iese masinuta din service ? Apropo nu mai este nimeni interesat de intalnirea din octombrie din Piatra - Neamt ? Pana acum din Iasi si-au anuntat prezenta Ionut_LNC, Vali007 si Vlad_AMI(a.k.a. Bragelone) Mai multe detalii la http://www.loganclub.ro/forum/doua_i...vei-t4851.html .
                      Last edited by bragelone; 28 August 2008, 10:10.
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • Originally posted by euromarket View Post
                        Cam cum se vede live pe un passat dungulita fermecata
                        Masina asta e din Vaslui...E a lu cumatru lui Porumboiu
                        Acuma maisna e doar gri si are spiners :->

                        Comment


                        • Salutari din tari straine.
                          @Euromarket: Deocamdata mai am masina, vedem ce se mai intampla pana luni dimineata cand plec de aici.

                          Grija la condus.

                          Comment


                          • @vali007: Concediu placut si vreme cat mai buna.
                            sigpic
                            Play ManagerLeague

                            Comment


                            • Originally posted by bragelone View Post
                              Ionut pana la urma ce culoare iti faci liniuta ? Cand iese masinuta din service ? Apropo nu mai este nimeni interesat de intalnirea din octombrie din Piatra - Neamt ? Pana acum din Iasi si-au anuntat prezenta Ionut_LNC, Vali007 si Vlad_AMI(a.K.A. Bragelone) Mai multe detalii la http://www.loganclub.ro/forum/doua_i...vei-t4851.html .
                              Sorry, dar mi-am anuntat si eu disponibilitatea de a merge la Piatra-Neamt ...

                              Comment


                              • Originally posted by dakota View Post
                                Sorry, dar mi-am anuntat si eu disponibilitatea de a merge la Piatra-Neamt ...
                                Asta e lista pt Piatra Neamt in zilele de 10-12 Octombrie

                                1 - lupulucian - 2 camere duble
                                2 - gl_mmm - 1 camera dubla
                                3 - Euromarket -1 camera dubla
                                4 - cory - 2 camere duble
                                5 - NSA - o camera dubla
                                6 - Vlad(IS 09 AMI) - o camera dubla
                                7 - Vali007 - o camera dubla

                                Poate nu vad eu bine dar nu te vad pe aici.
                                E vorba de a doua intalnire pe zona Moldovei.
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google