Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA MULTI ANI SI UN AN NOU PLIN DE IMPLINIRI !!!!


    Am sa incerc sa ajung si eu, dar nu promit.
    www.loganclub.ro

    Comment


    • Multumim si tie lafel ;)

      Comment


      • nu prea am curaj sa va zic
        dar trebuie sa ma retrag de la intilnirea asta (am o aniversare in Barnova - Sf. Ioan de la ora 13) va rog sa nu va suparati, de aia nici B-04-ZPZ nu sa inscris si el merge la acea aniversare - dar sigur vom fi la urmatoarea
        ne cerem scuze

        Comment


        • ne pare rau petroman ca tu si fratele tau nu apareti...dar o sa recuperati la urmatoarele :p

          1-- IS-24-CIC Ionut
          2-- VS-49-LYN Radu_LYN (incerc)

          3-- IS-06-HHP Andrei G.
          4-- GL-98-AGA Ciprian
          5-- IS-06-MAK Maky
          6-- IS-22-ALC Alex
          7-- IS-58-DAB Steel
          8-- IS-25-PCG Costel
          9-- (numar provizoriu) Stefan
          10--(numar provizoriu) Dan

          ..........next?...
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Nu promit, dar daca apare un Logan extrem de murdar, nu va speriati, eu sunt. (IS 039080).
            Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

            Comment


            • Eu abia azi am ajuns de la Sighisoara si nu pot sa promit nimic. Peste 4 zile pleaca soramea in Franta si cam sunt nevoit sa-mi fac programul in functie de al ei. Dar nu zic un NU categoric...poate poate, cine stie? Just in case, Vali (IS 039053)
              I don't drive fast...I fly low !!!

              Comment


              • Eu vin sigur.....Incercati sa veniti toti cei care sunt din iasi....totusi sunteti acolo si nu e mare vrajeala sa veniti...macar sa ne salutam

                Comment


                • cu siguranta o sa venim la urmatoarea intalnire

                  Comment


                  • Originally posted by RADU_LYN View Post
                    Eu vin sigur.....Incercati sa veniti toti cei care sunt din iasi....totusi sunteti acolo si nu e mare vrajeala sa veniti...macar sa ne salutam

                    lista :
                    1-- IS-24-CIC Ionut
                    2-- VS-49-LYN Radu_LYN
                    (un exemplu bun pt toti iesenii)
                    3-- IS-06-HHP Andrei G.
                    4-- GL-98-AGA Ciprian
                    5-- IS-06-MAK Maky
                    6-- IS-22-ALC Alex
                    7-- IS-58-DAB Steel
                    8-- IS-25-PCG Costel
                    9-- (numar provizoriu) Stefan
                    10--(numar provizoriu) Dan
                    11--IS-039053 Vali
                    12--IS-039080 Blood13

                    ....next???....
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • sal'tare tuturor
                      va doresc o zi frumoasa maine la intanire si sa dati pe forum ce ati mai discutat, asta pana am sa ajung si eu

                      Comment


                      • sunt cu ochii pe voi - faceti si voi poze cu toti membrii prezenti fiecare linga masina lui asta aveam eu de gand sa fac dar o sa fie si altadata(poza de grup) - si lui RADU_LYN eu ias pune viza de flotant in Iasi . La cat de înrait este de intilniri eu las propune Organizator de Intalniri pe zona Vaslui! La Multi bAni ! celor ce poarta numele Ion (IS-24-CIC Ionut
                        .........si altii pe care nui stiu) Eu cred ca multi Ieseni nici nu stiu de acest club - hai sa facem niste fluturasi cu urmatoarea intalnire si sa le punem in geam la toate loganurile care le vedem in drumul nostru (eu asa am sa fac dar sa vad cand se organizeaza urmatoarea intalnire)cu bine
                        alyn tu de ce nu vii?

                        Comment


                        • petroman...fluturase o sa facem cat de curand...iar urmatoarea intalnire va fi duminica viitoare..ramane lege de acu..in fiecare dum intalnire...ca prin rotatie sa poata venii toti;) ...cand va venii caldurica vom mai muta locatia...si poate vom mai face si intalniri noaptea....pt amatori..;) ..numai bine
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • bravo sa vezi cati vom fi la vara dar eu nu garantez chiar pe toate duminicile la vara sau poate iesim la padure cu tot cu familii

                            Comment


                            • auziti?mai am o intrebare:cam cat dureaza o intilnire ?
                              intreb caci poate ajung si eu maine dar mai tarziu si sa stiu daca va mai gasesc ,ca sa nu bat drumul degeaba pana la Iasi

                              Comment


                              • depinde..dac e foarte frig aprox 30 min...daca o sa fie acceptabil ne putem intinde la 1hpoate mai mult....
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google