Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by morariu_alex View Post
    BAAAAAAAAAAAAAAAiiiiii
    Da eu sunt cel mai mic la inaltime?
    Lasa Alex ca cel mai mic e cel mai de treaba

    Comment


    • salutare

      vreau si eu sa particip la intilnirile loganclub din iasi.ma primiti?

      Comment


      • oricine este binevenit in clubul loganistilor din IASI

        Comment


        • Baietii...ia ganditiva unde sa mai facem intalnirea Duminica asta ca eu unu m-am plictist de palat....hai sa mai schimbam locatia....sa fie mai interesant....ce ziceti?

          Comment


          • constructorul99 :normal ca poti sa vi ba chiar te rugam sa vi :P
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • pe platou in parcare la releul de televiziune( mai sus putin de motel Bucium) este o prounere daca nu ,ramane la fel

              Comment


              • ;) ...ideei pt locatie mai sunt....sus la agronomie. iar pt o vreme mai calduroasa...la ciric.si .pe bucium... sau..poate stiti ceva mai bun
                Last edited by iooon; 9 January 2008, 20:27.
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • E buna ideea sus pe releu.... e mai aproape de " radu " plus ca daca mai tine vremea asta " buna " e fain rau de tot acolo... chiar ieri am fost...sooooo eu is pt releu !
                  P.S - Ionutz count me on dum si am numar nou B - 74 - ZRZ

                  Comment


                  • 2 - 0 pt releu !

                    Comment


                    • 3 - 0 pentru releu

                      Comment


                      • indiferent..atata timp cat vine cat mai multa lume.....
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Baieti am uitat sa va spun ca nu sunt 100 % sigur ca vin dumnica asta...mai vedem

                          Comment


                          • fratilor...daca se anunta lume ca vine sigur..ramane pe bucium daca nu ramane in iasi pe undeva...nu am chef sa merg pana pe bucium ca sa ma vad cu mine sau cu ...mine...deci daca sunt adepti ramane in picioare bucium daca nu...ca sa aducem o schimbare mergem in copou la agronomie ..numai bine...
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Ei uite ca eu bag un punct pentru Agronomie...intr-adevar...pt Radu as vota Bucium dar .... mai baieti...o sa ne sufle vantul din enspe mii de directii...vreti sa facem intalnirea de 5 minute? Eu propun Agronomie, si imi cer scuze ca propunerea vine de la unu' care a participat doar la o intalnire (si atunci fara masina ) dar daca tineti la sanatatea voastra, Agonomie acum si Bucium cand o sa mai dea putin caldura. O idee...
                              I don't drive fast...I fly low !!!

                              Comment


                              • Am fost destui duminica trecuta....as aca or sa vina si acuma...stai linistit.
                                Nu te mai plange ca e departe....eu ce draq sa mai zic

                                Are dreptate @mouseinpas...dar eu daca vin mie indiferent daca mai merg cativa km in plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google