Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu reusesc sa ajung azi, cu toate ca imi programasem la servici sa lucrez de dimineata. ... Vine un unchi din Sibiu la Hirlau (acasa la mine) si trebuie sa merg sa il gazduiesc cum se cuvine --- gratare si beute

    Am facut a doua revizie, la 20.000 km. La indemnul lui Vali din Tg Frumos, caruia vreau sa ii multumesc foarte foarte mult ca a fost cu mine si ca m-a indemnat sa merg in Roman la AutoMoldova.
    Ei bine, ce sa spun, foarte multumit de serviciile lor. Deloc scump ... Pentru un diesel
    Schimbat ulei (uleiul meu - Castrol 5W40 Magnetic), filtrele de ulei si aer, filtrul de motorina. Toata povestea m-a ajuns la 520 RON. In plus, a fost gadilit micul lilu cum nu se astepta. Uns peste tot cu tot felul de chestii, indreptat anumite chestiute pe dedesubt, sters pe la motor, reglat directii, verificat presiune (si nu a mai ras nimeni de mecanicul care a facut asta - ca la Vaslui) bagat pe tester, si surpriza ... A facut si un dusulet la urma.
    Vreo 2 ingineri de acolo mi-au dat tot felul de sfaturi, mi-au descris exact ce mi-au facut (cu toate ca am fost lasat langa masina, ei tot mai veneau pe acolo si se asigurau ca se face treaba buna.... Etc. )
    In sfarsit un dealer in care am gasit ceea ce cautam pentru masina : incredere

    Va recomand cu toata sinceritatea


    PS: ca idee, la Caremil imi cereau minim 650 RON cu ulei Dacia OIL ... Si nici nu m-ar fi lasat langa masina ...
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • Vin si eu

      Comment


      • 1. Is 10 Lnc
        2. Is 05 Lkg
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • 1. IS 10 LNC
          2. IS 05 LKG
          3. IS 09 AMI
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Salutare lume...La intalnirea din aceasta seara au participat 15 logalisti,dintre care 3 membrii noi...Ademeniti in loganclub de catre Ionut_lnc
            Radu_lyn ne-a facut o surpriza si a venit la intalnire...Facand un mic mare sacrificiu tinand cont ca maine dimineata la ora 5 pleaca la intalnirea NATIONALA de la Sovata....Impreuna cu ionut_lnc , desemnat reprezentant oficial al comunitatii "LOGANCLUB IASI" !!!
            cu parere de rau spun la revedere pana pe data de 13 septembrie, in aceasta perioada voi fi plecat din tara iar de intalniri se va ocupa Coorganizatorul Ionut_lnc (euromarket nick pe forum)
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Inca odata mi-a facut placere sa vin la voi baieti.....Sper sa ne revedem cat de curand

              Comment


              • Distractie placuta baieti acolo la Sovata , va asteptam cu idei noi . I-mi pare sincer rau ca nu am putut sa va insotesc si motivele le stiti!!! Aer liber si drum bun Ionut acolo unde pleci tu si te asteptam cu noutati si de acolo!!! Bafta multa baieti!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Wooooow ... 15 loganuri ? A fost ceva tot asa inainte.
                  Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                  Comment


                  • Da asa cum spunea si domnul Steel atunci cand ploua, ninge e frig afara venim in numar mare.A trecut pe langa noi si un ph2 si cateva loganuri propabil s-au speriat de noi de nu au ramas (de modul original in care ii abordam).Nu am stat foarte mult dar ne-am distrat am vorbit am schimbat impresii, idei intr-o maniera constructiva ;).
                    Nu am facut poze pentru ca nici unul nu a fost inspirat sa aduca un aparat foto.
                    Atasez eu 2 poze (telef mobil) cu norisori de ploaie care ne-au udat bine dar nu ne-au speriat.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Imi pare sincer rau ca nu am avut un aparat foto sa fac niste fotografii, in momentul cand am ajuns la intalnire, cu felul cum stateau baietii la zid(parca era plutonul de executie). In rest scuze pt disparitia mea(probleme personale). Sper ca saptamana viitoare sa fie vremea mai indulgenta cu noi si sa fim si mai multi.
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • Pareri de la a 3a intalnire nationala: iasiul e the best ... Trageti voi concluziile..... A durat 15 minute apoi am mers la un restaurant unde s-a stat la masa mare ei iar noi, moldovenii ne-am gasit o masa mai retrasa pentru ca nu s-a permis sa le unim, dupa care au disparut toti

                        merita si trebuie sa mergem la baieti la piatra, sunt prea de gasca si prea devotati
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Multumimi pentru sustinere. Ionut.......Cu intalnirea de la Piatra NEamt.....Acu au zis ca vor sa o faca pe 10-12 octombrie, ca cica vine toamna mai devreme la munte,si n-a, no face caldura loganul,or n-or avea hainutele scoase de la naftalina.
                          pe mine unul m-a deranjat treaba asta.Pai pana la urma cine organizeaza intalnirea, ei sau n oi?!?
                          Nu s-au consultat deloc cu noi,nu au cerut o parare, cum le-au venit au postat de forum si gata.Pai frate,asa ceva nu se face.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Cristi3775 ca organizator de intalniri in Piatra-Neamt eu zic sa iei tu initiativa(daca doresti) sa organizezi tu si cu baietii din Piatra intalnirea pe zona Moldovei. Pana la urma daca va dori cineva sa vina va veni. Oricum sigur din Iasi si Vaslui(sper sa nu gresesc) vor veni oameni. Am vazut ca se anunta prezenta si din Sibiu. Eu unul sper(mai bine spus, cred ca sigur) sa vin. Deci parerea mea este sa stabiliti voi o data exacta pentru intalnire.
                            sigpic
                            Play ManagerLeague

                            Comment


                            • Cristi3775 dar intalnirile le Piatra -Neamt in ce zi si la ce ora se tine ? Poate va fac o vizita!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Hi hi, ce bine suna un Bicaz, Lacul Rosu cred ca ar fi fain pentru partea noastra de Moldova,nu ?
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google