Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbeste cu me_catalin.
    sigpic42.453.149

    Comment


    • mancati-as da ce ai sarit hrib..macar te-ai lovit?? ) am un bolit de dacie
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Daca nimeni nu a mai obtinut aprobari de la Politie aflati invidiosilor ca Logan Club a obtinut ca are antene si membri de zeci de milioane pe carte ne putem baza la orice ora si cu orice problema ....fara detalii....
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Pai asta este , cine poate ,poate , cine nu.............sa incerce.
          Putem si cu forte proprii , astia care am ramas si tin sa cred ca cei mai buni si cei care vor veni , ne vor ajuta si ei.ASTA ESTE ADEVARATUL LOGAN CLUB IASI:
          Last edited by vali007; 27 June 2010, 11:57.
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • eram azi prin spate pe la guliver si era unu din "loganclub" da fara sticker pe parbriz(doar de ala mic pe parbriz si pe portbagaj).
            nu salut, nu claxon, nu nimic...
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • Da` tu i-ai dat ... tot tacamul?
              sigpic42.453.149

              Comment


              • i-am facut semn cu mana ca m-am prins tarziu ca e de la club.
                n-avea sticker.
                da eu am dita stickeru pe parbriz.
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • intradevar..doare, cand stii ca esti la intalnire si "il" vezi,vorbesti cu "el",iar in trafic nu te cunoste.Eu o singura data m-am intalnit cu steel pe stefan "salut,salut"si cu cic pe pod la nicolina desi nu cred ca a apucat sa ma vada pt ca avem ceva viteza .

                  Sper sa nu starnesc controverse.

                  Comment


                  • Ideea e ca daca am avea toti sticare pe parbriz dinasea mari am fi mult mai repede cunoscuti si evidentiati....si in oglinda daca te uiti il poti vedea si recunoaste dupa sticar ca daca nu il are trebuie sa cauti o curba ceva ca sa te poti uita sa-i vezi numarul si devine si periculos.....asa cu sticarul pe parbriz il vezi de la 100m si e de ne confundat....
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • am patit si eu acum 2-3 duminici,plecam de la intalnire si pe la sala sporturile il vad pe ALC pe banda de alaturi,eu tot "tacamul", el nimic..oprim la semafor,insist,si insist,dar nimic..si nu m-am suparat na..daca omul nu ma stie de la intalniri,a considerat ca nu merit
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • mai parca ati fi copii ...poate are si omul probleme ..sau se gandea la altceva ... sau eu stiu persoane care cand sunt la volan nu se uita decat in fata ca si calul .. Asa ca nu va suparati aiurea... Si eu sunt in Logan Club si nu va salut pe toti ca nu va stiu ... si cateodata se intampla sa fiu cu gandul in alta parte si sa nu vad masinile ... Si eu se mai intampla sa salut cand sunt cu masina de rds si sa nu fiu salutat ca nu ma cunoaste lumea..Dar nu ma supar :P ca normal ca atunci cand salut mai vezi si cine e la volan nu numai ce fel de masina am .. IN fine .nu cred ca trebuie sa va ofticati ... Se mai intampla ... O duminica placuta tuturor ... Eu nu am cum sa ies cu masina ca abia miam schimbat capetele de bara si bieletele de directie si nu am gasit ieri unde sa imi fac unghiurile deci masina sta pe dreapta ... Va urez intalnire placuta .

                        @Steel : Sa de-a D-zeu sa mearga totul bine ..

                        Sa aveti cu totii o duminica placuta si o intalnire si mai placuta
                        Last edited by vali007; 27 June 2010, 12:03.
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Sunt multi care au stickere dar nu au mai venit la intalniri de mai bine de un an. Si eu am vazut destui prin Iasi cu stickere Logan Club Iasi, dar nu stiam masina, asa ca nu am stresat omu' cu flash-uri si alte chestii.

                          Comment


                          • da nu zice nimeni de stresat de facut semne disperate, claxoane, flasuri...
                            un salut simplu, ridici mana.
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • cum am spus si eu,si expertul..nu trebuie sa fie un motiv de suparare asta,la o adica nu trebuie sa saluti ca il cunosti,ci din respect pentru club..ca altii care vin din alt oras,stiu sa salute,si totusi nu te cunosc personal
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Voi tre sa va ganditi ca si voua mai mult ca sigur vi sa intamplat sa treceti prin trafic pe langa cineva si sa nu salutati ...pur si simplu nu erati atenti ..de asta zic :P
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google