Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Crr ... crrr ... vulturul pestrit catre baza ... crrr .... crrr .... se aude ?

      Salutare Dupa o lunga asteptare am scos si eu ALC-ul de la naftalina, fac tot posibilul sa ajung si eu miercuri
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • OOOOOO salutare domnu' Alex. Abia astept sa ne intalnim sa mai palavragim. Am cateva chestii la care avem nevoie de ajutorul tau.

        Vorbim cand ma intorc in Iasi.

        Comment


        • felicitari pentru filmulet...dar miercuri sper sa ajung si eu

          Comment


          • scuze de neprezentare .....nu am putut....
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • da ma baieti voi sunteti prezenti peste tot. asa si trebuie. doar logan club iasi inseamna ceva. va salut pe toti.
              sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

              Comment


              • stai fara griji dl. petroman...staia e la fel ca masina mai "expirata"...dar cel mai important e cine le utilizeaza......si nu mai vorbiti de viteza poate sunt dusmani printre noi si ......numai pieton pe vremea asta sa nu ajungi..:P/././/o zi buna va urez
                Last edited by 86cmm; 14 June 2010, 17:22.

                Comment


                • Loganisti

                  Ma bucur ca am reusit sa ne mobilizam. Incercati sa fiti cati mai multi, o sa avem in curand 2 membri, am discutat cu ei azi si ar dori sa intre in randurile noastre. Au vazut materialele de ieri, needitate inca la ora 22.00 si au realizat comuniunea dintre noi. Cred ca va fi necesar sa facem asemenea actiuni mai des......Va doresc o saptamana maxima, cu drumuri cat mai ,,libere,,!

                  My Car

                  Comment


                  • Felicitari Mihai ..nu stiu de ce dar presimt ca va mai urma unnou filmulet cat de curand!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • sunt putin offtopic, dar ma gandesc ca va intereseaza:
                      http://www.patrutuning.tv/tQgvuav2sip/Cum_functioneaza_aparatul_de_radar_nedetectabil.ht ml
                      inlocuiti cu 4..
                      Last edited by me_catalin; 14 June 2010, 23:11.
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • Ajutati-ma si pe mine. M-a lasat servo-directia in mers. Am inteles din diferite surse ca ar fi ori pompa de servo, ori alternatorul. Ce este pina la urma?
                        Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                        Comment


                        • buna

                          salutare tuturor si felicitari pentru filmuletul realizat!a iesit prea frumos!!!imi pare foarte rau ca nu am putut ajunge!
                          sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

                          Comment


                          • Originally posted by Vicu View Post
                            Ajutati-ma si pe mine. M-a lasat servo-directia in mers. Am inteles din diferite surse ca ar fi ori pompa de servo, ori alternatorul. Ce este pina la urma?
                            vezi ca s-ar putea sa fie caseta de directie cu pompa cu tot.
                            am un prieten a patit asa la octavia din mers normal.
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • noul spate al C M C-ului
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • sper ca am facut bine ca am vopsit parteade jos cu negru
                                eu zic ca e bine , voi?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google