Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai fac. De vreo 20 de ani se spune ca ar renova, consolida.....chestii de astea.

    Comment


    • salut

      as vrea sa vin si eu la intalnire pentru prima oara.unde si cum se face pana la urma,la palat?si la ce ora?in legatura cu stikerele,as vrea si eu,de unde pot sa iau si cat costa?ast rasp.ms mult!
      sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

      Comment


      • Miercuri la 20:00 la Palat...in dreapta..langa intrarea in Biblioteca sau Duminica la 18:00...ghici unde? in acelasi loc
        De stickere...o sa afli maine cand si cum poti intra in posesia lor
        Last edited by zuz84; 1 June 2010, 15:51.

        Comment


        • nea Dane nu mai e in garantie.antigelul e din ianuarie de cand am radiatorul nou....
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • Originally posted by JmEk View Post
            ma apropii de 60000km si vreau sa stiu si eu ce trebuie schimbat si preturile aferente .
            cine ma poate ajuta??
            suna la nr 0747014071 si nu o sa-ti para rau adik ma refer la preturi

            Comment


            • hec, vorbesti la persoana a III-a...
              sigpic42.453.149

              Comment


              • WAI BAIETI
                CHESTIONARELE MELE
                nuleati mai adus
                nu vreti totusi sa le mai aduceti,cei Care nu leau adus
                VAROG frumos frumos
                sigpic

                Comment


                • eu il port in masina de mult....adu-mi aminte maine sa ti-l dau
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • daca mai ai nevoie de inca 2 chestionare pentru a fi completate,adule maine si ne intalnim joi undeva sa ti le dau inapoi
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Pentru cei interesati de revizii periodice, ii rog sa sune si la BRAS, acolo avem o reducere de 25% la consumabilele de origine Dacia folosite la revizie (ulei, filtre, kit distributie, kit accesorii, bujii, antigel, lichid frana).


                      Sunt doua conditii pentru a beneficia de aceste reduceri, si anume:
                      1. Sa fi fost prezent la cel putin jumatate din intalnirile din luna anterioara;
                      2. Sa aiba aplicat stickerul Bras, pe care il vom primi de la acestia in momentul in care este gata.

                      Pentru mai multe detalii va astept diseara la intalnire.
                      Last edited by vali007; 2 June 2010, 05:30.

                      Comment


                      • WAI BAIETI
                        CHESTIONARELE MELE
                        nu le-ati mai adus
                        nu vreti totusi sa le mai aduceti,cei Care nu le-au adus
                        VA ROG frumos frumos
                        sigpic

                        Comment


                        • @vali: ce zici de niste stickare de la Rompetrol, OMV, Petrom, sa vezi ce vine lumea la intalniri dupa aia...

                          wai Ciprian, mai trage la xerox din alea gata completate... cred ca s-au sters baietii cu ele

                          Ciuciosuleeee...adu aparatu` diseara sa ne faci poze....
                          Last edited by hriberiu; 2 June 2010, 17:02. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Azi servesc patria , dar poate da-ti foc la ceva sa vin si eu
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Sa speram ca nu mai ploua!!!

                              Comment


                              • am vrut tare mult sa vin azi la aceasta intalnire dar am ceva teme pentru acasa de terminat ,am vrut macar sa va vad pe camera de pe hotel dar nu cred ca va reperez pe undeva din cate stiu era vorba sa fiti vizibili la intalnire si pe aceasta camera
                                M-as fi bucurat sa va vad
                                Attached Files
                                Last edited by petroman; 2 June 2010, 18:33.
                                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google