Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca nu eram eu cu andrei sa il ajutam pe CIC sa-si curete aripile si acu aveati petele alea.
    asteptam berile )
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • ploua cu fulgi mari de zapada...sper sa nu am vreo gaura prin cupola....
      Attached Files

      Comment


      • Cate`a umbrele....ati fost bine pregatiti ....

        Comment


        • da tu ce crezi ca venim la intalniri nepregatiti....
          avem dii tatii
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by vali007 View Post
            Aseara l-am rezolvat si pe GML de urmele de la faimosul lichid de parbriz Jetx.


            Multumim catalin de poze.
            Mai, eu folosesc de f mult timp produse marca Jet Expert, si nu am nici un fel de pete.
            intrebarea mea este daca mai aveti din solutia care v-a facut pete.? Putem merge cu ea la analize.
            Important e sa nu fi combinat mai multe tipuri de solutii in bidon.
            Daca mai aveti solutii si vreti sa testam , va pun eu in legatura cu o persoana avizata din cadrul firmai producatoare.
            Intrebarea mea este: cum aveti voi reglate tasnitorile alea de va bat pe cupola??? No fi de la PLOI,pasarele, etc urmele?
            Last edited by Ionutz; 27 May 2010, 22:09.
            www.loganclub.ro

            Comment


            • Originally posted by iooon View Post
              pt cmc... ;) din poza reiese ca e cam gata

              spuneti un service unde pot sa imi pun pe masina o toba sport (undeva unde sa fie ieftin si treaba buna... )

              a doua poza e pt lnc...despre asta vorbeam
              suna la 0747014071 si te rezolv eu cu toba aia

              Comment


              • Unde gasim si noi o goarna dinaia ca MUGETDE VACA cum avea fiatul ala?
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Hai ma ciuciosu, aia ne traba noua?

                  Comment


                  • Goarna?

                    Mai usor luam o vaca si........................la intalniri o aducem ca spectator. o mai rugam sa raga......

                    My Car

                    Comment


                    • ma bag iar in seama....ala merge pe baza de presiune se numeste bull horn
                      aici este un filmulet cum functioneaza http://www.youtube.com/watch?v=FoF8J...ayer_embedded#!

                      iar aici e pretul http://www.bestautovest.ro/claxon-bull.html

                      Comment


                      • Sal all logan

                        Am eu raspunsurile la cele doua probleme:
                        1. Petele se pot duce cu schimbarea parbizului sau folositi Pur cu aloe vera de spalat vase;
                        2. In legatura cu vaca, puneti pioneze pe bancheta din spate si bagati o vaca inauntru, poate da si lapte.

                        Comment


                        • buldozerkill ...e gata silentul tau !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • ma apropii de 60000km si vreau sa stiu si eu ce trebuie schimbat si preturile aferente .
                              cine ma poate ajuta??
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • Kit distributie : curea si rola intinzatoare,
                                Kit accesorii : curea de alternator si role intinzatoare daca masina are aer conditionat
                                Ulei si filtru ulei
                                Filtru de aer
                                Placute de frana
                                si daca este material pompa de apa
                                cam atat dupa toate cunostintele mele.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google