Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cateva poze de duminica dimineata. Asa arata masina inainte de intalnire
    Attached Files

    Comment


    • s-a facut circuit de macadam in iasi,si l-ai testat? nici eu nas fi rezistat sa arate asa...oricum la intalnire arata soare
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • parca era intr-un timp o oferta de la o spalatorie, special pt membrii clubului, 4 spalari o spalare gratis , sau ceva de genu, imi amintesc bine sau era din alta parte treaba ?
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • Cred ca era vorba pentru alt club oferta!
          Last edited by vali007; 25 May 2010, 04:58.
          http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

          Comment


          • Este o spalatorie in capat Canta care are oferta asta, dar eu stau pe Bucium.

            @andreycst: am fost la parinti, si am mers pe niste drumuri foarte distruse, am facut40 km in o ora si jumatate .

            Comment


            • cine imi spune si mie cum se schimba numele de user......binenteles numele de logare si parola sa ramana aceleasi.ms

              Comment


              • faci alt cont
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • Originally posted by uratzelul_flo View Post
                  cine imi spune si mie cum se schimba numele de user......binenteles numele de logare si parola sa ramana aceleasi.ms
                  Trimiti un PM adminului (Cristi_XP) cu noul username pe care il vrei. Parola ramane aceeasi, doar numele de logare si userrname-ul, care este unul si acelasi lucru, se modifica.

                  Comment


                  • nu agata stergatorul in sticar?
                    sigpic42.453.149

                    Comment


                    • Nu, pentru ca am dat stergatoarele la maxim si am pus in asa fel incat sa nu atinga.

                      Comment


                      • O chestie ce mi sa intamplat azi : eram cu un grup de baieti prin cartier si de o data se auzea o toba da asa finut la o masina si toti asteptam sa treaca Honda aia neagra TMT ...altul zicea ca CMC ...si cand colo cine credeti ca era? ...Loganistul nostru GRIM cu GRM trecea asa tacticos si lejer ca ne-a dat ceata la toti .... Bine ca apoi au inceput discutiile ca zici ca nu e Sandero masina aiai si tot asa ....Felicitari Grim ..ai dat peste nas azi la vre-o 3 baieti!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • fratilor am si eu o intrebare ....astia care si-au luat cutii de alea cu parfum pt masina cu miros de "turbo" si la voi miroase oribil a RAHAT adik pe bune eu ma uitam tot timpul pe papuci sa vad daca nu am calcat in ceva moale si ghici ce?!! surpriza mirosea parfumul CEL MAI TARE PARFUM>>>>>am lasat usile deschise la masina vreo 2 zile si e mai ok acum dar la caldura e la fel ce potsa mai zic DEZGUSTATORRRRRRR!!!!nu stiam ca la rahat se mai zice si "TURBO"

                          Comment


                          • MIrosul e fain Hec dar probabil e deschis acu recent si masina stand in soare ..mirosul se amplifica de asta zici ca miroase naspa ca e prea puternic.Poate trebuia sa deschizi numai putin acea cutie !!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • asa am si facut sincer dar ...din pacate asa a mirosit de la inceput incat imi era rusine sa mai iau pe cineva in masina ...deci ori e expirat al meu ori asa e

                              mai degraba luam 10 braduleti de aia de la petrom sau altceva decat aia deci sa nu mai vad turbo in viatza mea am mai vazut la altii cu alt miros si era super nu conta daca era cald sau nu sau daca e deschisa toata sau nu si era superrr.....da na poate sunt eu ghinionist
                              Last edited by hec; 25 May 2010, 21:14. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by Ucraina View Post
                                nu agata stergatorul in sticar?

                                nu,pentru ca stikerul este pus dupa cum sterge stergatorul,astfel incat sa nu il atinga

                                eu am cu miros de cirese,dar mirosea a migdale,si inca mai miroase(3 luni si ceva)..am intrat in masini cu miros de turbo,si chiar miroase foarte tare..problema la tine ar fi,ca a fost expirat ori l-ai deschis de tot si a stat in soare..cand il iei nou,il deschizi doar la un colt un pic si il pui intrun loc mai ascuns ca sa nu te doara capul de la miros,e foarte concentrat
                                Last edited by andrEyCST; 25 May 2010, 22:10. Reason: Automerged Doublepost
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google