Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am gasit eu

    asta e tare:
    Is-02-COI nu e tare?
    e mai tare decat IS-01-COI
    ar mai fi:
    IS-04-ASI, IS-04-YOU, IS-66-SAS, IS-02-YOU, IS-04-MEE, IS-O1-ZEU, IS-02-ZEI, IS-03-REI, IS-04-NOS, IS-01-NIC, IS-10-GAN, IS-14-MPI, IS-04-ONE,
    IS-51-UCI, IS-11-ONE, IS-51-GUR, IS-50-NDA, IS-80-CCC, IS-01-ASI
    daca e sa alegi dintre astea cele mai tari:
    IS-10-GAN
    IS-04-YOU

    Comment


    • Da de numarul COX ce ziceti?
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Nu "cox" ! Inseamna altceva ... e un cuvant vulgar din limba engleza ... un CDE
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment


        • Ciuci da numarul pe care il ai acum ce are ?

          Comment


          • Diseara tot la palat, nu ?
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Domnu Steel mai ai noutati despre jante de tabla?
              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

              Comment


              • Originally posted by morariu_alex View Post
                Diseara tot la palat, nu ?
                Pana la terminarea "Sarbatorilor Iasiului", ne intalnim in parcarea Kaufland Nicolina, in fata la Mr. Bricolaje

                Comment


                • ma apropii de revizia de 60.000 km la dieselarul meu. stie cineva de unde pot lua piese bune si poate mai ieftine pt revizie? schimbul il fac la roman sigur, dar incerc sa ies mai ieftin ducandu-ma cu piesele mele. merci
                  1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                  Comment


                  • incearca la bras.
                    cu ceva prezenta la intalniri primesti si reducere.
                    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                    Comment


                    • nu mai veniti as de putini la Kaufland
                      veniti maI CE DRACU
                      NU MAI E INTALNIRE?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by me_catalin View Post
                        incearca la bras.
                        cu ceva prezenta la intalniri primesti si reducere.
                        ai cumva un nr de tel sau o adresa de mail de la magazin?
                        cu prezenta la intalniri mai greu, deoarece stau langa iasi si am un program super full, plus casa in constructie, deci....
                        1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                        Comment


                        • Din cate stiu, la ultima revizie tot la Roman am fost si nu-ti mai dau voie sa vii cu piesele tale de schimb, si cred ca vorbim despre aceeasi firma (automoldova) ... daca ai nevoie de un nr. de telefon de la ei te pot ajuta cu cea mai mare placere ... succes :-)
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • nr tel bras

                            Originally posted by huzzy1981 View Post
                            ai cumva un nr de tel sau o adresa de mail de la magazin?
                            cu prezenta la intalniri mai greu, deoarece stau langa iasi si am un program super full, plus casa in constructie, deci....

                            ai mesaj privat !
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • vin si io la Kaufland la ora 20 parca
                              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                              Comment


                              • Iata si prezenta din aceasta seara unde DNA-ul a rezistat pe barricade pana la spartul targului ….asa da!!!!
                                1. Is 58 dab –steel- cine mai merge la rally?
                                2. Is16…cmc.-ciprian- mai dam current la o parjoala de bmw?
                                3. Is 20 lol –catalin- merge si toba asta la diesel
                                4. Is 08 uzy –catalin- d ace sa mai zic nu mai zic nik
                                5. Is 05 vtc –mogyo- déjà e la a 2 a intalnire
                                6. Is 06 hvj – petroman – cine ma vede ma vede din spate ca-I depasesc pe toti
                                7. Is 06 kbo –vlad – daca as avea eu 1000 de euro…
                                8. Is 84 zuz – zuza- imi era dor de voi
                                9. Is 11 grm – grim – oare de ce nu-mi merge becul?
                                10. Is 27 dan – gold8xspeed- acusica e gata
                                11. Is 06jfh – vali- d ace ma e frig acuma?
                                12. Is 14 mat –furtunas- da acuma e frig …la service e alceva
                                13. Is 88 dna –ianya- da mi-a facut placer sa stau cu voi
                                14. Is 22 alc- alex- da nu stiam unde sa va gasesc
                                15. B 07 zto – catalin- pregatitiva duminica pentru sticare la steme
                                16. Is 05 lkg – ciuciosu- mii de multumiri lui catalin pentru roti…
                                Attached Files
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google