Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost super si la ciuperca... Am ocupat 3 mese mari ...

    dar pe viitor poate o sa fim si mai muti si o sa umplem toata terasa :P
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Intradevar a fost foarte frumos :winkglases: Sa meritat inca odata sa vin in Iasi....Abia astept sa vina vara sa fie si mai frumos...Parca vad pe toata lumea la un gratarel...Ocupam toata padurea

      Comment


      • Dap, a fost foarte frumos Nu merge sa pun pozele, imi da eroare la un moment dat. Am sa mai incerc mai tarziu.

        Am o rugaminte. Duminica lucrez de la 14:00. Putem programa intalnirea pentru o ora mai nebunatica? De exemplu un 10:00 ?


        Multumeeeeesc
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Alex vezi sa te interesezi de ce am vorbit noi la ciuperca...In legatura cu prietena aia a ta

          Comment


          • Am vb cu ea despre chestia cu tvr iasi, si a spus ca se intereseaza. Eu miercuri mai intalnesc cu ea pentru cealalta treaba si atunci aflu detalii .
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Logan 1.4mpi

              Imediat ai dau filmuletul lui Alex si poate apare in seara asta ..
              Vrea el sa comnteze..........
              Care are poze cu matizul care ma lovit la ciric va rog sa o trimiteti la adresa
              talpau_mihai@yahoo.Com
              Sa o duc la Politie si sa rezolv treaba .........
              O sa am nevoie si de un martor , si cred ca sunt destui...........Nu?
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Pai daca e toata lumea de acord o punem la 10 11 ...Eu unul sunt de acor...Sa mai zica si altii
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Steel cu parere de rau sa inteleg ca a dat un matiz peste tine ?

                  Comment


                  • Eu sint de acord si cu 10 ,11 sper sa nu intervina altceva pina atunci, dar sa nu fie prea dimineata pentru unele LOGANELE

                    Comment


                    • Logan 1.4 Mpi

                      Nu tata , o deschis potiera si mi-am sters vopseaua si infundat tabla ......
                      nu se cunoaste dar doare,si vreau sa-l ard.......
                      Apropo erai sa dai peste mine astazi in copou , am oprit pe unu care mi-a aratat ceva de genu_I_ si ma-m luat dupa el .......Dar poate te confund?
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • Fac o mica propunere ori ne intilnim la palat si urcam in copu dupa care ne intoarcem prin centru spre ciric ,sau ne intilnim direct in copou si continuam ,sa vezi atunci OCHI dupa coloana de loganuri,mai atragem si noi putin atentia doar sintem un club nu ,,astea in limita regulilor de circulatie ce ziceti ?

                        Comment


                        • Confuzie MAARREE de la meciu cu steaua nu am mai ajuns prin copou

                          Comment


                          • Logan 1.4 Mpi

                            Ai dreptate..........
                            mai era un logan la fel vb de culoare......
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Ce zici de propunerea mea ?

                              Comment


                              • Sau ce spuneti mai bine zis de propunerea mea ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google