Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da fratilor, prieteni trebuie sa facem ceva acuma cat mai putem esi din casa pe picioarele noastre si cand inca mai gindim ceva coerent acuma cand inca mai avem ce manca ca in felul in care merg treburile in tara noastra sar putea sa incepem sa murim pe capete de saracia in care ne duc cei care ne conduc asa ca haideti sa trezim romanul ala din noi care a scris istorie pe timpul lui stefan cel mare sau macar daca no facem pentru noi ganditiva la copii nostri ce viitor or sa aiba in aceasta tara asa ca ganditiva si haideti sa facem ceva romani trezitiva

    Comment


    • Cam asa e Valy hai ca te sustin si sunt si eu alaturi de voi!!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • curaj ca nu avem nimic de pierdut doar sa speram a castiga o viata decenta pentru viitorul copiilor nostri

        Comment


        • cand va fi urmatorul protest spuneti-mi si mie cu o zi inainte ca ma bag 100%...jos cu smecheria din tara asta..
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • pana ne va baga cineva inseama cu aceste proteste eu zic sa facem o intalnire distractiva la zapada ,nu la palat sau in vreo parcare cu zapada ,la o partie ,la releu sau sararie ,sigur vom mai uita de necazuri, pe moment.
            BZI.ro - Cotidian local de investigații și anchete politice. Accesează site-ul nostru pentru a fi la curent cu informația zilei.

            nu ma criticati ,asa imi place mie sa vad mai mult partea roz a vietii ca oricum necazurile si greutatile ne coplesesc,dar nu trebuie sa le dai voie sati ocupe mintea si timpul(la mine oricum copii sunt prioritatea cele rele sa mai astepta)
            Last edited by petroman; 30 December 2010, 01:04.
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • Scuze pentru lipsa de pe forum, dar am fost plecat din Iasi si fara acces la net.

              Protestul este bun, dar sa fie simultan in majoritatea benzinariilor din centru pentru a putea bloca activitatea lor, pentru a le face o mica paguba si poate pentru a crea aglomeratie astfel incat lumea sa se intrebe ce se intampla.

              Va doresc un an nou mai bun, fara reduceri salariale, poate scapam si noi de criza.

              Comment


              • Eu va urez tuturor un AN nou fericit! Nu stiu daca mai apuc sa postez maine asa ca va zic de acum . La multi ani tuturor Loganistilor din Romania!!! SA fiti fericiti iubiti si sanatosi si sa va bucurati de loganele?!?!?!?
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Aho , aho copiii si frati , la-ntalnire v-adunati , si tuninguri arata-ti , ca anul nou ce vine , vom avea bujii mai bune , combustibil din besug ....................hmmm , ia mai accelerati mai , si in drifturi si zurgalai............La multi ani 2011.
                  O incercare de uratura dar , ma cam lasa inspiratia , asa ca eu Steel(Talpau Mihai si zis DAB)va urez sanatate cai mai buna decat toate , bucurie si spor la toate.
                  Si sa ne vedem sanatosi la anu' ce vine.
                  P.S. Eu pe 31 sunt de servici asa ca , atunci cand ridicati o cupa de sampanie , ganditi-va si la cei care va vegheaza si apara de rele , de exemplu , POMPIERII.
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Va doresc ca anul ce vine sa vina cu mult mai multe impliniri si realizari ca anul precedent si sa fiti mai sanatosi si mai in putere pentru a simti cat mai putin criza..LA MULTI ANI LC, LA MULTI ANI 2011..

                    sa ne vedem cu bine la intalniri,sa fim mai apropiati si cu cat mai idei si iesiri..pana una alta,hai sa oprim cresterea valorii carburantului ca de scazut nu cred ca avem sanse..oricum am vazut la tv protestul(unii au reusit performanta sa puna de 0,20 lei benzina..felicitari) si au spus ca 30% e pretul petrolului+aditivi si 5% transportul..restul e ciubucul benzinariilor..ca in Romania,ca la nimeni
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • LA MULTI ANI! un an cu bucurii,impliniri,sanatate si tot ce va doriti.
                      Ambition 1,5 DCI Sedan

                      Comment


                      • La Multi Ani si la multi Bani
                        si nu in ultimul rand SANATATE
                        caci cu ea avem de toate
                        La Multi Ani 2011!!!!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • La multi ani tuturor !!!

                          multe impliniri si veselie in noul an !
                          IS-16-GEN

                          Comment


                          • Salutare 2011

                            Va doresc ca anul nou ce vine sa aveti parte de fericire sanatate noroc iubire si tot ce e frumos in viata bunul Dumnezeu sa va vegheze La Multi Ani !! L.C.I
                            ym! dorinu2005@yahoo.com
                            BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                            Comment


                            • La Multi Ani si un 2011 mai bun si plin de impliniri pentru toti ;)
                              1.6 16V

                              Comment


                              • neata flacai si mult`ani! Facem azi o intalnire ceva???
                                sigpic42.453.149

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google