Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din nou trebuie sa stau pe dreapta...........ghinion...............din joaca , am facut bubu.......asta e , vb mea , prostia doare.
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • ce ai bre, iar ai busit masina?
      sigpic42.453.149

      Comment


      • @ce ai patit Steel?.....
        @vali te-am vazut dimineata si tot subturat mergeai...nu stiu de ce zici ca diselul nu-i pentru oras...mergi numai cu 2 si 3 prin oras si atunci ai sa vezi k diselul ii bun pentru oras.

        Comment


        • mihai ai incarcator la X5?
          daca e la 7.2 V nu facem cumva sa-mi incarc si eu dragsteru?
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • me_catalin unde esti?eu am venit la intalnire si tu nu???? Of of....
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • expertul...ce aiurea suna.Ar trebui sa va intalniti si sa stati de vb

              Comment


              • Iata si prezenta din aceasta seara!!!!
                1. Is 06 lvb –andreea – eu primaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                2. Is 86 cmm –mihai – pana mea ca nu merge pozitia…….da o fac la munte..
                3. Is 58 dab -steel- da voi credeati ca nu vin?
                4. Is16..cmc –ciprian-spanu- calimera
                5. Is 05 lkg –ciuciosu- acu ati auzit ca am alarma/?
                6. B 67 xar –xp3rtul - na ca am venit si la intalnire
                7. Is 06 jfh – vali – na asa e cu asigurarea
                8. Is 24 cic –iooon- bun si cu arcuri si jante de table
                9. Is 09 ami – bragelone – amplecat ca nu ma lasa fimeia….
                10. Is 29 kod – kodrin- da saptamana trecuta am spalat-o
                11. Is 62 bcv –jmeck- masina mea nu se aude motorul
                12. Is 99 vfy –cristy- iaca asa am prins si eu numarul
                13. Is 10 dci –doru- oare la mine o sa mearga telecomanda?
                14. Is 14 zum –geremi- ma sa-mi lasati numarul acolo pe o parte
                15. Is 88 dna – ianya- fetele ce fac fetele?
                16. Is 20 lol – catqalin – de azi am si eu sticare
                17. Is 84 zuz –zuza- dad a zuza face bine ca sa se oftice altiii
                18. Is 11 grm – grim – unde e mai bine ca la logan club? Aaa da cu zuza…..
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • @uratzelul - nu are ce sa sune urat ca eu glumesc ... ) ..
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • de unde pot cumpara si eu o tripla dreapta spate matiz,sau daca se gaseste numai sticla e si mai bn.Multumesc

                    Comment


                    • ciuci momemtan cu jante de tabla...poate vor veni niste roti si mai frumoase si mai "performante"

                      intrebare intrebatoare... :9 cine ma poate ajuta cu o chestie am nevoie de un gps de maine (vineri) seara pana sambata seara....deci pt 1 zi...ma duc pana la brasov -- bucuresti -- iasi...si mie ca ma ratacesc ... fac o cinste
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • ioon sa il ceri prietenilor tai din bucuresti ) glumesc.din pacate nu am ...
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • Salutari din Timisoara ........... din pacate fara DAB , este la restilizare .......poate miercuri ajung cu ea.
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • si eu te salut si imi pare rau pentru DAB.... da na ...las ca vii in iasi si iesi cu DAB-ul la plimbare ... vrummmmmmm
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • DAB a revenit ..............

                              Azi la 12.30 a iesit DAB-ul din spital , cu un spoiler nou si refacut ca nou .....abia astept sa ajung acasa sa o scot la plimbare.

                              Care este treaba pe la Iasi,sper luni sau marti sa ajung acasa , sa-mi scot bolidul la plimbare ......abia astept.
                              Last edited by Steel; 31 July 2010, 19:14. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • toate la fel..numai nebuni pe strazi..m-am saturat de astia care au luat permisul la pitesti..sper ca tu sa nu mai dai de ei steel..in rest, va transmit un weekend frumos si plin de distractii si ne vedem duminica..
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google