Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • colegu IS 09 AMI ti am vazut golanu ieri si azi la sovata..cu stima..sa dai un semn cand mai vii:P
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • (MI PARE RAU DAR IN SEARA STA AM PETRECUT PUTIN LA MASINA SI DIN CAUZA BERII AM UITAT PREZENTA IN MASINA ASA CAPE MAINE CU PREZENTA CA ACU FULGERA LA MINE IN CARTIER!!!!
      Drum bun lui cmc la mare si concediu placut la toti loganistii nostri plecati prin tara si afara!!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • exact..vacanta placuta tuturor celor care sunt plecati sau vor pleca din localitate, aveti grija cum conduceti,si nu uitati de vederi..nu e asa cmc?:-"
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • intalnire si maine pe undeva..?(ciuciosu unde in pdros stai? ca eu nu prea te`am vazut prin cartier :-??)
          Last edited by vali007; 9 August 2010, 12:06.

          Comment


          • o rugaminte pentru loganistii nostri.am nevoie de miercuri acum pana vinerea viitoare de o antena de statie,caci statie ma ajuta steel.ma ajuta cineva cu o antena??plzzzz
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • toate lumea e in nevoie si mie mi-ar trebui o husa de masina(prelata), fie ea si veche de dacia 1300 vreo 10 zile, are cineva asa ceva cu imprumut ?
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • da de ce vrei sa tragi GOLANUL pe dreapta ? ...concediu placut CMC ... si tie la fel BCV .. sa aveti o saptamana frumoasa tuturor
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • ma duc la mare cu trenul si o las in curte la cineva si daca ar fi o prelata pe undeva nu ar strica
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • aduo la mine in parcare,ca am eu grija de ea..si fara prelata )
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Husa iti dau eu catalin pentru masina!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • frumos...imi place.Asa da colegi

                        Comment


                        • catalin foarte bine ca nu te duci cu masina la mare ... e asa de aglomerat si am vazut atatea tamponari si persoane care zgaraie masini ..thuamni ... mai bine cu trenul .. poti bea si tu linistit o sticla de whisky ... .. Distractie placuta
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • Catalin ma cauti tu daca e ceva cu husa ok?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Am uitat sa va arat noua achizitie a unui bun prieten de al meu!!!
                              Attached Files
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Mitropolia Moldovei si Bucuvinei????? sa il poatre sanatos...frumoasa :P ...pacat ca nu are 4wd... dar macar are 110 cp cand il aduci la intalire ?
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google