Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma ajuta cineva va rog? please miercuri seara plec
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • te caut eu ciuci merci mult !
      daca asa miercuri daca ai s-o poti aduce la palat
      :*
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • jmek sunama siti dau eu antena si statia daca vrei sa fixam o intalnire pe undrva eu stau prin dacia acuma nr meu este 0745454705

        Comment


        • Consola centrala de la Duster pe maro-ul ala e bestiala. Cine a aprobat culorile interiorului la Dacia ar putea sa se reorienteze spre meseria de taietor de lemne.

          Comment


          • Originally posted by geoga View Post
            membru de la logan club iasi este bine venit la noi la tulcea a fost vanat aseara in zona gara( insulita lac ciuperca) sedere placuta si sa dea un semn de viata cat sta la noi
            He he, respectivul membru a lasat masina in Tulcea vreo 9 zile, a fost in Sulina ... am sa revin cu ceva poze. Frumos concediu, de neuitat Din pacate oboseala si caldura era prea mare ca sa mai cutreier si Tulcea ... dar sper pe viitor sa nu omit in a va cauta . Posibil sa vin iar in septembrie la sfarsit pentru o tura de pescuit
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • hai ca astept pareri

              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • mie-mi plac ... sunt chiar reusite

                Comment


                • si mie imi plac,dar cred ca ar merge la modelele noi,in loc de gri-ul ala sa punem tot albastrul ala..s-ar vedea mai atragator,nu?
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • intr-adevar,sunt foarte frumoase si simbolice!!!

                    Comment


                    • Da sant bestial de reusite le asteptam pe masini

                      Comment


                      • super smechere ;)) ..chiar imi place modelul
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Sunt si eu de acord cu modelele respective :-)
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • hmmmmm .....................sunt 100% deacord
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Buna seara la toata lumea!!!
                              1. Is 05 lkg –ciuciosu- abia astept sa probez chederele ce le-am montat azi
                              2. Is 58 dab –steel – oare or fi rulmentii?
                              3. B 07 zto –catalin- ma doare la basca am husa acu
                              4. Is 06 kyj – buldozerkill - da sunt choir de un ochi
                              5. Is 62 bcv –jmeck- oare e cracanata masina mea?
                              6. Is 31 cst – Andrei - da hai sa reglam htropitorile lui steel
                              7. Is 10 dci – doru – da chiar a fost cald si azi
                              8. Is 86 flr –florin- am reusit sa va revad pe toti
                              9. Is 16 gen – geo – ce mai faceti prietenilor?
                              10. Is 07 ryb – hriberiu – bani bani bani
                              11. Is 14 nat – furtunas – la 40 de grade are 30 de metri
                              12. Is 06 lvb –andreea – iubyyyyyyyyyyy
                              13. Is 86 cmm –mihai – da iubyyyyyyyyyyy
                              14. Is 88 dna – ianya – ma scuzi ca te-am lasat singurica?
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • moldoveanul e tot calare fratilor. va salut pe toti
                                sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google