Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu aceiasi parere de rau ca si iooon-CIC va zic ca nu voi mai ajunge pe la intalniri deoarece azi plec si eu catre italia.ne mai intalnim cand ma intorc.
    va salut pe toti si Logan Club IASI!
    sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

    Comment


    • cu aceeasi parere de rau nici astazi si nici duminica nu voi ajunge. astazi am de rezolvat unele probleme...iar duminica sunt cu cei de la servici la "teambuilding" undeva pe la vatra...deci...toate cele bune.Steel joi seara sunt la tine :P
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • E jale ................. nu pot ajunge , in seara asta . Probleme ..........asa este viata cand este facuta sa nu fie bine......asta e .
        Jmek te astept .
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Nebunie curata aici in studioul RADIO BZI !!! Live mix cu DJ Xander si DJ Skylo la butoane! Tudor si Dana asteapta dedicatiile vostre pe radio_bzi1 radiobzi si radio_bzi ! Ne vedem si pe chat la www.radio.bzi.ro/chat.php ! Link video: http://radiobzi.ro:8000/listen.pls Link audio: http://radiobzi.ro:9000/listen.pls ! da un redbull la mass sa zboare peste tot

          Comment


          • Iata si o prezenta dupa mult timp….
            Satrecem in revista cateva chestii din seara aceasta
            -La multi Ani lui cmc sis a I se indeplineasca toate dorintele …multumim de cinsteeee!!!
            - sa-I traiasca nepotul lui Tantana sis a-l aduca la Logan club cat mai curand…
            - grm-ul de altadata nu mai e buburuza ci un gandac de bucatarie plat si lipit de pamant cu jante de 17 ..
            1. b 07 zto – cata – deci 40% din latime ..inmultit cu patratul adancimii ne da 8cm
            2. is 29 kod –kodrin –gata am si eu statie
            3. is 31 cst –andrei - da 8 cm da
            4. Is 86 cmm –mihai+andreea – na ca va dau xenoane sa va rup bostanul
            5. Is 08 uzy –catalin – al 2 lea am fost
            6. B 67 xar –xp3rtul – am sofer ma doare la basca
            7. Is 88 dna – ianya – ati vazut ca am revenit?
            8. Is 20 lol –catalin – cine vrea triple storm cu 200ron?
            9. Is 06kyj –buldozerkill – da ce mai faceti baieti?
            10. Is 06 jfh –vali – cat de curand si flaiere
            11. Is 84 zuz –zuza – da merge si fiatul de nu ai treaba
            12. Is 11 grm –grim – bun tare ce e acum cu masina
            13. Is 16 gen –geo – na ca v-am gasit
            14. Is 07 ryb –hriberiu- o tava e a mea
            15. Is 86 cmm –mihai – da eu de unde sa stiu ca andreea se gandeste la toate ?
            16. Is 16 cmc – ciprian – LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
            17. Is 06 lvb – andreea – pune-o jos ca-I vin de hac cu tocul
            18. Is 88 dna – Alexandra – se gandeste xar la mine
            19. Is 05 lkg –ciuciosu- bun tare peretele de foc
            20. Is 62 bva – murder – bun si fara valve de zgomot
            Attached Files
            Last edited by vali007; 16 September 2010, 04:52.
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • "La Multi Ani !!!" CMC, si ai grija cu greutatea.

              Comment


              • Aniversari......

                LA MULTI ANI ! CMC-ule. Vezi ce faci cu masinuta sa o tii asa mereu......In rest bafta la tot ce vrei tu......Nu uita sa bei si pentru mine.....In rest sper sa ne vedem curand, sa mai scap de constructii si sa spal loganelul, sa arate si el frumos.....

                My Car

                Comment


                • La multi ani , CMC si la mai mare , sanatate bucurie , drumuri bune , bani multi si poate mai stii jucam la vreo nunta
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • CMC la multi ani !!
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • ciprian MULTI ANI FRUMOSI



                      De unde pot cumpara o bara spate in stare fff proasta"pt teste",am gasit una la 110,dar ca sa dau attia bani pe un "test" nu se merita

                      Comment


                      • Salutare tuturor!

                        Am comandat saptamana asta un Black-Line (gri platine) de 1,6 16v si il voi primi prin Octombrie. Cand spuneati ca sunt intalniri in Iasi cu membrii clubului? As veni si eu in vederea de a primi ceva ponturi de la eventuali posesori de 1,6 16v.
                        Cu respect!
                        Geologu79

                        Comment


                        • Intalniri la Palatul Culturii Miercuri 20.00 si Duminica 18.00 Si ON-LINE http://www.jurnalul.ro/webcam/iasi-p...turii-165.html
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • duminica s-ar putea sa ne intalnim in parcare la kaufland nicolina !
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • Sal All!
                              Deoarece anul trecut s-a tinut Regionala de la Iasi in acelasi timp cu Regionala de la Cluj nu am putut participa.
                              Va rog daca mai organizati vreo una anul asta, sa imi dati si mie de stire, ca am avizul de principiu al copilotului, sa ii mai aratam la Daciana mea frumosul vostru oras.
                              Pana atunci Salutari din Cluj si drumuri bune!

                              Comment


                              • Sal 1q Mitru, din pacate nu cred ca vom mai organiza o regionala prea curand, dar daca se va intampla, vom anunta toata comunitatea Logan Club. Oricum, cand mai treci prin Iasi da un telefon.

                                Referitor la intalnirea de duminica, eu ma intorc in Iasi pe la ora 2-3 si am sa trec pe la Palat sa vedem daca putem intra sau nu si am sa va anunt.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google