Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • activitate 0 pe forum.

    eu vin cu un teaser.
    probabil este versiunea finala.
    Attached Files
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Cu ala cu masina discutam la intalnire.

      Iar sigla e ok, doar ca mai trebuie putin ajustata ca sa se muleze perfect pe sigla originala.

      Comment


      • da ultima e ok eu mam inscris primul pe lista de asteptare ca sa intru in posesia ei

        Comment


        • vali pentru let`s do it romania sa ma ai in calcul ... imi iau si liber
          vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

          Comment


          • Lista Let's Do It Romania
            1. Vali007
            2. Iba
            3....

            Comment


            • Let's Do It Romania
              1. Vali007
              2. Iba
              3.me_catalin
              4...
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • o idee pentru vali.
                Attached Files
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • da bestial de taretare arata mersi de poze am sa o salvez

                  Comment


                  • catalin termino,ca nu mai seamana cu duster si se supara dacia e foarte,foarte tare masina..un adevarat bolid
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • pozele astea erau pe promotor parca acuma vreo cateva saptamani ca radeau astia ca deja facem din duster so masina ))
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • farurile alea mi se par de prost gust.sincer.ai logan ramai cu farurile sale...vrei luminite sau alte dungi pe sub far....iti iei audi sau altceva....parerea mea...nu dau bine pe logan
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • da cica-s proaste, chinezarii
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • dragi colegi,stiu ca e criza dar eu m-am gandit sa va aduc la cunostinta.
                            cine are nevoie de laptop sau calculator...sa ma contacteze....sau sa intre pe www.neracomputers.ro isi alege de acolo un laptop sau calculator sau ce are el nevoie si incerc sa ii fac discount.
                            pentru sisteme de peste 1000 lei pot face 15% discount la fel si la laptop-uri.
                            Garantie pentru produsele cumparate.
                            Nu ezitati sa ma contactati.
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • as dori si eu o informatie si nu as dori sa radeti de mine
                              mi-a spus cineva ca la motoarele de 1.4 euro4 nu e bine sa pui benzina cu cifra octanica peste 100 ca,spune el,cica se ard injectoarele din cauza temperaturii(fiind mai ridicata)..este adevarat??
                              Last edited by andrEyCST; 4 September 2010, 18:36.
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Unde este benzina cu cifra octanica mai mare de 100 , in Romania , asa ca stai linistit.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google