Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • efix 101-rompetrol,ei garanteaza ca nu scade cifra octanica sub 100 deoarece are un aditiv care asigura acest lucru..
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • pune fara grija ca nu se intampla nik
      sigpic

      Comment


      • azi nu cred ca ajung.
        o duminica misto !
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • Vremea buna a cam tinut lumea pe la gratar si intalnirea s-a tinut in cerc restrans :P..Glumesc.... Mai jos prezenta ...:
          1. XAR -Xp3RtuL - mi-am facut portbagajul ...yupiiii
          2.DNA -Ianya -iaca gata si promotia la mine .Hai Steel sa iti dau o lingura de lemn
          3.DAB -Steel -vreau si eu sa vad ce are XAR-ul in cutiile din portbagaj.
          4.CZR -Cezar -cam proasta folia pe fata mai Xp..
          5.JXF -Unguru(de la VFY)- Am venit de la brasov unde strazile sunt bune .Vreau inapoi
          6.??? -fratele lui momolino- Eu chiar am venit sa va vad
          7.VFY -Cristy - Am venit si eu cand plecati voi..Nui nimic..Cine vine pe Copou?!?!?!

          Va urez o saptamana cat mai frumoasa tuturor si sa ne vedem sanatosi .. Miercuri la Palat

          Drive safe everybody!!!!
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Auzi la Xar...))) JXF nuuuuuu))) JXW si mai sunt si ungur )) VFY-ule o sa iti zgarii folia pentru astaP:P

            Daa deci sunt niste strazi in Iasi de tot....... eu propun sa facem ceva in club si sa protestam.Nu se poate asa ceva intr-un oras mare ca Iasul, al 3-lea dupa Bucuresti sa arate strazile asa....ca pe LUNA....
            Last edited by cristy1986cj; 5 September 2010, 22:28. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            https://danielacojocaruband.wordpress.com/

            Comment


            • sorryy..chiar nu mai tineam minte exact ) .... si nici numarul de la masina lui fratele lui momolino nu il gaseam ..si la faza cu strazile ai dreptate
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Intzelege-l Cristy...saracul XAR era atent la gropi, la lingurele mele si la sticker-ul lui de pe parbriz...

                Comment


                • ce sticker .. nici un sticker .... acuma din cauza ta ianya i sa pus pata si lui steel sa imi puna sticker )) :P Eu oricum sunt loganist ..si cu si fara sticker ... hihi
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • Prezenta....

                    Steel, m-ai uitat cu prezenta, chiar daca a fost cam scurta........Ianya, te-am salutat in trafic, coborai dinspre CUG cu o viteza........

                    My Car

                    Comment


                    • sustin o campanie impotriva gropilor din oras, cu stickere sau stegulete

                      Comment


                      • Daca era atunci pe pod...am salutat ....imi pare rau pt problema de la portiera

                        Comment


                        • mii de scuze ca postez aici,stie cineva unde este un loc in iasi unde sa pot sa instalez niste harti pe un GPS sau daca cunoaste-ti o persoana care se ocupa cu asa ceva!!multumesc.

                          Comment


                          • ce fel de gps?

                            08.09.2010
                            1.is 06 jfh
                            2.b 07 zto
                            3.is 86 fld
                            4.is 88 dna
                            5.b 67 xar
                            6.is 62 bva
                            7.is 20 lol
                            8.is 31 cst
                            9.is 16 cmc
                            10.is 69 snt
                            11.is 05 lkg
                            Last edited by me_catalin; 9 September 2010, 00:20. Reason: Automerged Doublepost
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • salutare baieti..... is 24 cic...impreuna cu mine, va lipsii o buna perioada de timp de la intalniri (din pacate) acum sunt pe melagurile italiei...in modena mai exact....Cu ocaqazia asta va transmit salutari tuturor...si poate reusiti sa faceti ceva cu ideea cu drumurile din iasi ....mult noroc...mai vorbim..sa auzim de bine
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • ioon te-ai dus cu baietii tai din bucuresti )?"?
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google