Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .............................. barbat de barbat
    Attached Files
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • Petroman doar nu esti nebun sa-mi fi lipit asa pe masina ca eu nu m-am uitat!!!
      Cristian 22 sper sa-ti fi placut la prima ta intalnire in clubul nostru si te mai asteptam dac te-ai simtit ok!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • dute si vezi gradina lui dumnezeu e mare da garduri nare iti dai seama cum se uita lumea dupa tine sa vada harciogul de la volan
        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

        Comment


        • da intradevar cam in virsta mosu oancea

          Comment


          • Inca 2 fotografii, una cu traversarea raului de catre spectatori si una cu o masinuta de la clasa OPEN.
            O saptamana usoara sa aveti!
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by ciuciosu View Post
              Petroman doar nu esti nebun sa-mi fi lipit asa pe masina ca eu nu m-am uitat!!!
              Cristian 22 sper sa-ti fi placut la prima ta intalnire in clubul nostru si te mai asteptam dac te-ai simtit ok!!!
              da m-am simtit bine am ramas la povesti pana la 23.30 sunteti ok ne vom mai vedea de ce nu. ma bucur ca o parte dintre voi chiar sunteti foarte pasionati si cred ca asta e ideea unui club de genul asta ....imi place cand vad oameni care fac ceva la masinile lor ;;;

              Comment


              • in ceea ce priveste BRASOVul toti doritorii de POZEEE

                SA ia legatura cu GRM
                EL a fost fotograful nostru de la IASI
                cu LICENTA cu tot ce trebuie

                ne vedem miercuri baieti
                sigpic

                Comment


                • baieti nu s-a auzit inca nimic de brasov?

                  da cristian 22 usor usor am inceput si eu prima data cu chederul de la portiere care ti-am dat eu monstra si dupa aia mama,mama mai vorbin noi oricum iti urez bun venit in LCI: WOOt2:

                  :prietene cum te-ai simtit fara mine nu ti-am lipsit?: Noroc:: Noroc:
                  Last edited by pmilogan; 19 September 2011, 18:13. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Salut lume Am si eu nevoie de nitel ajutor si anume:
                    Unde naiba gasesc sa cumpar un maner interior portiera (panarama aia neagra care deschide usa din interior) pentru portiera pe dreapta?
                    Last edited by opium2100; 19 September 2011, 21:30.
                    Respect!
                    Andrei (Presedinte Colegiu Arbitri FRAS - Botosani)

                    Comment


                    • la autocenter pacucurari" Metchim" sau bras daca la caremil e prea scump
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • King of Europe

                        Salut baieti, fotografiile de la king of europe le gasiti pe blog-ul meu

                        http://vladderdeicea.wordpress.com/

                        Comment


                        • grim da nai vrut sa te bagi la fugareala de la Letcani prea mult abea dupa ce team depasit ai vazut cas io?
                          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                          Comment


                          • eu ma fugaream cu audi-ul din fata, abia cand te-ai mai apropiat de mine te-am recunoscut.
                            http://vladderdeicea.wordpress.com/

                            Comment


                            • si tu te mai fugareai cu AUDI

                              OFFF AVETI masini de fugareala

                              lol lol
                              sigpic

                              Comment


                              • are,are..cam toti avem nu prieteni??

                                imi cer scuze pentru slaba mea activitate de pe forum si de la intalniri..dar facultatea mi-a cam ocupat tot timpul..dar de miercuri revin..o saptamana frumoasa tuturor
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google