Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok..deci m-am linistit cu porcariile mele , am sa mai cer sfaturi la intalniri,poate mai multe idei aduc una buna,care sa imi placa va multumesc tuturor care ati impartasit ideile voastre cu mine..oricum vreau sa fac niste modificari exterioare neaparat
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • gasii un sait de a lui Cristulea foarte educativ si explicit referitor la aproape orce despre depanarea sau intretinerea unui logan daca urmaresti atent filmuletele iti rezolvi aproape toate treburile la masina singur
      Demontat sonda litrometrica 1.5dci Cum eram prin zona, mi-am zis sa arunc un ochi prin el ca sa ma minunez de balaurii si mucii de care-...


      ---------
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • Originally posted by ciprian_m View Post
        stii tu de astea?

        nuuuuuuu stiuuuuuuu daca stii
        Waaaiiiiii... la mine e camioane, nu d`astea mici....
        sigpic42.453.149

        Comment


        • Salutare....voi aveti pe cineva cunoscut care se pricepe la mercedes?...ma refer la soft si din alea....am problema cu un mercedes vito(masina de servici), face nazuri cheile cu cipul....una nu mai functioneaza, si la a2a face mofturi din ce in ce mai des. S-ar putea sa vin maine pana in Iasi cu putina treaba de servici, si daca stiti pe cineva in domeniu, as aprecia daca m-ati dirija spre acea persoana, chiar si cu un nr de telefon...mersi.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Originally posted by petroman View Post
            gasii un sait de a lui Cristulea foarte educativ si explicit referitor la aproape orce despre depanarea sau intretinerea unui logan daca urmaresti atent filmuletele iti rezolvi aproape toate treburile la masina singur
            Demontat sonda litrometrica 1.5dci Cum eram prin zona, mi-am zis sa arunc un ochi prin el ca sa ma minunez de balaurii si mucii de care-...


            ---------
            abia acu l-ai gasit ? )
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • Ca tot veni vorba de niste pareri...as dori niste recomandari pentru senzori de parcare (model, pret si eventual cineva care ar putea monta)!
              si pe mine ma bate gandul sa pun senzori de parcare si ca urmare am fost la Bras service Dacia si am intrebat. am aflat ca manopera costa 160.00 lei iar senzorii pe care ii au ei costa 516.00 lei. am inteles ca e cu afisaj, dar de care nu am mai intrebat. cand ajung la Caremil am sa intreb si acolo.

              daca v-ati mai interesat pe undeva sa spuneti ca sunt interesat si eu, dar cred ca am sa-i montez in service autorizat ca sunt cu masina in garantie

              Comment


              • Domnu STELL....daca mai intri pe forum....cu mine vorbisi domle' prin statie........Noroc si la mai mare.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Vorbisem acum cateva intalniri de a face o comanda pentru suporti de numar.

                  Pretul lor standard este de 14ron/set (detalii gasiti aici). Daca sunt doritori va rog sa faceti o lista pana saptamana viitoare ca sa le pot rezerva si le iau la intalnirea regionala de la Brasov.

                  Comment


                  • setul = fata-spate nu?daca asa ma bag si eu sa imi spui cand trebuie dati banii valy
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Da, setul inseamna doi suporti, fata si spate. Banii trebuie dati pana pe 26 februarie.

                      Termenul pentru inscrierea pe lista expira pe 13 februarie.

                      1. andrEyCST;
                      2.....

                      Comment


                      • 2.cat_alex52 :-)
                        3. ...
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • Ne bagam la asa ceva?http://www.youtube.com/watch?v=f45zeqXaCok&feature=fvst
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Tare`s curios cati vom fi maine la intalnire... E mai cald si poate se mai "dezgheata" masinile...
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • 3. LordWolf

                              Comment


                              • Update la lista pentru suportii de numar.

                                Termenul pentru inscrierea pe lista expira pe 13 februarie.

                                1. andrEyCST;
                                2.cat_alex52 :-)
                                3. LordWolf;
                                4. danik;
                                5.....


                                Acum sunt 9 grade afara, deci trtebuie sa fie mai multa lume prezenta la intalnire.
                                Last edited by vali007; 6 February 2011, 11:03.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google