Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cei assa greu cataline? e un fake..teapa pentru cei care nu stiu(vezi daca nu mai dai pe la intalniri,dadeai..stiai :P )..tu ia si cauta,sa ajutam omul
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • Unde pot pune o imagine pe capota unui logan? Si daca stiti preturi!


      PS. Poate apuc sa fac o poza noua pt avatar

      Comment


      • Recomand S-desing si iti las un nr de telefon 0757734015 bobo el mi-a facut si mie masina!!!
        Last edited by ciuciosu; 19 February 2011, 17:04.
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Originally posted by andrEyCST View Post
          cei assa greu cataline? e un fake..teapa pentru cei care nu stiu(vezi daca nu mai dai pe la intalniri,dadeai..stiai :P )..tu ia si cauta,sa ajutam omul
          Pai ce fake sa puna la logan ph1 1.2 16v ca nu exita 1.2 ph1.
          Era un logan tunat pe "siteurile de specialitate" si avea 1.6 16v cu emblema TDI.

          La ora 3 duminica nu am cum sa vin pentru ca de la 2 la 4 in fiecare saptamana am program de miscare.Sincer as veni da' decat sa inghet mai bine fac sport.
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • iti recomand sdesign sau lucian din podul de piatra..la lucian e mai ieftin in jur de 150-200 ron depinde de imagine,doar ca la lucian trebuie sa astepti primavara,sa fie cat de cat cald afara...ca altfel se rupe folia
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • Nici eu nu prea am dat pe la intalnire....dar cu unii colegi mereu tin legatura,si prin telefon
              ciuci ...still serching...
              Last edited by uratzelul; 19 February 2011, 15:06.

              Comment


              • Ceva de genu as vrea sa pun pe capota. Ce spuneti?

                Ciuci nu e o cifra in plus cumva?
                Attached Files
                Last edited by lordwolf; 19 February 2011, 15:46.

                Comment


                • eu spun ca e un 7 in plus ..dar sa revizuiasca ciuci numarul

                  e frumoasa,s-ar vedea frumos spun eu
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • da maiestre e fara un 7 cum zicea si andrei adik 0757734015 bobo si poate face pe ce vreme o fi..
                    iata si o poza barem pentru cei ce nu stiu cum arata o emblema de 1,2 16v
                    asa o emblema vreau ....ce conteaza catalin unde si cum si ce vreau sa fac cu ea...conteaza ca vreau si daca poti face rost de ea tu sau prietenii tai...
                    Cauta cineva de la noi oglinzi de mcv electrice ..uite aici la 160 ron http://www.loganclub.ro/forum/bazar_...hlight=emblema
                    Attached Files
                    Last edited by ciuciosu; 19 February 2011, 17:35.
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • ia uite ciuci serpisor de mercedes
                      Attached Files
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • Daca vrea omu'

                        Daca vrea omul sigla, o sa-si puna de 1.2. Daca vrea asta e....Inca ceva , incerc sa va dau o poza ghicitoare....Sa-mi ziceti cine e, ce LOGAN e, unde l-am pozat, si ora.....Unul singur poate sa raspunda la toate aceste intrebari....stie el cine.....
                        Attached Files

                        My Car

                        Comment


                        • e loganul lui jmek ,bcv-ul..si cred ca e in fata la mall iasi... ora..:-? dupa oameni cred ca undeva in jurul orei 20... corect?
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Loganul lui Jmek la ora 20:13 intr-o benzinarie sau parcare in California, sau in alta tara inafara de Romania. Pentru ca la noi nu sunt suporturi de parcari pt. biciclete.
                            Si apropo stiu de ce vrea Ciuci sa puna 1.2 16v pe masina. Posibil ca o vinde se cumpara mai usor presupun.
                            Last edited by Buldozerkill; 20 February 2011, 13:21.

                            Comment


                            • Iata si prezenta din aceasta zi cu soare …cu dinti!!!
                              1. Is 11 cox –ciuciosu- tot mai caut emblem de 1,2 16V sa stiti
                              2. Is 10 dci –doru- nu mai merge mp4-ul
                              3. Is 31 cst – Andrei- acus ajung si eu la Sdesing
                              4. Is 13 hal - Lucian - off cu casco asta
                              5. Is 09dig – danik- eu am 1, 2 da nu am stema
                              6. Is 29 mda –dany- d ace e frig afara?
                              7. Is 27 dan –gold8speed- 400.000km e mult?
                              8. Is 06 jfh –vali- e bun si casco asta ca de nu ce faceam eu?
                              9. Is 24 cic –ioon- bune arcurile sport
                              10. Is 16 cmc –cippy- bau …cine e in fata?
                              11. B 07 zto –catalin- gata cu baschetul dam dtrumu la JBL
                              12. Mai era cineva dar nu stiu cine…
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • buldorezkill dute prin fata la iulius mall,peste strada,adica langa statia din fata mall-ului si ai sa spui ca esti in california,ca vei vedea suporturi pentru biciclete )
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google