Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la majoritatea spalatoriilor, da....se deschid portierele si se da cu turbojetul si in zona aia...
    dar nu, nu sar chederele. Am si eu, iar ale mele au fost lipite si la temperaturi negative...

    Comment


    • la praguri?..da, si cand e portiera inchisa se da si prin lufturile iei si intrebam daca nu o sa zboare
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • nu zboara. cel putin ale mele nu au zburat si pot zice ca am cel putin 15 spalari cu turbojetul de atunci.

        Comment


        • am sa ma uit si io la masinutele voastre(chedere) mai atent la urmatoarea intalnire
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • Logan vs BMW?

            Ati vazut ce tare e loganul, in special ala de politie, a prins ditamai BMW-ul!
            Noroc de tractiunea pe spate si de superman-ii din el!

            My Car

            Comment


            • ???????????????????
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • Cheder mai ieftin gasiti la Dedeman. E 2 lei metrul, eu am luat teapa si l-am cumparat cu 3 lei metrul de la feroneria de langa Pizza Smile.

                Comment


                • Originally posted by petroman View Post
                  ???????????????????
                  Era o stire cu unul care conducea un bmw, fara permis si baut, pe care l-au alergat astia de la politie cu MCV-ul din dotare.

                  Comment


                  • dupa ce lipesti chederele,te chinui sa le dai jos cu mana si nu reusesti prea usor,deci nici cu turbojetul cand portiera e inchisa si il tine presat..am mai spus si repet..e o investitie de viitor si merita facuta..eu sunt ff multumit,mai ales ca am prieteni care inchid portierele ca la vechile dacii..
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • chederul asta e doar pt cei ce trantesc portiera, sau reduce si zgomotul (scartzaieli, pocnituri samd) facut de portiere in timpul rularii?

                      Comment


                      • salutare

                        scartaielile,pocniturile le ai de la plastic nu prea ai mare lucru ce face kederul de care se vorbeste se pune suplimentar vino la intalnire si ai sa vezi unde se pune,avantaje dezavantaje
                        Last edited by vali007; 3 March 2011, 12:43. Reason: nu mai da Quote la mesajul anterior
                        ym! dorinu2005@yahoo.com
                        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                        Comment


                        • ce metraj de cheder trebuie cumparat pt logan , pt cele 4 portiere, si inca o problema cine se pricepe la montat filtru de polen si ce model cumparati, am vazut ca preturile difera ?

                          Comment


                          • iti trebuie undeva la 5 m si ceva, cel mai bine cumperi 6 metri.

                            filtru de polen vezi aici cum se monteaza :

                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • La cheder trebuie 10 metri este la dedeman 3 ron metru
                              ym! dorinu2005@yahoo.com
                              BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                              Comment


                              • de ce 10 metri??il pui dublu?)) ajung 6 metri si iti si ramane inca o jumatate..exact cum a spus catalin
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google