Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O problema grea tare.....de nerezolvat?

    Buna seara! Am aflat tarziu de colegul din Brasov.Inca ceva , am o nedumerire. Un motor de RENAULT LAGUNA 1999, 1800 cmc, 180 de caluti ar merge pe Loganelul nostru?Asta asa ca sa dam peste nas lui SGM?SGM are 174 cp stock! Ce ziceti?Il aduk ieftin motorul, cine se baga?Stiti de unde il aduk?Ghici?

    My Car

    Comment


    • salutare,o intrebare.cand sunt intalnirile logan club iasi?se mai primesc membri

      Comment


      • Duminica la palat la ora 18.00
        te asteptam cu cea mai mare placere si poti sa mai aduci si alti posesori de logan ce vor sa stea cu noi la taifas
        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

        Comment


        • Originally posted by Murder View Post
          Tin sa-i multumesc lui Ciuciosu pentru ajutorul acordat la lipitul chederului pe BVA.

          Dovezile le aveti mai jos...

          De unde ai gasit cheder din ala negru care e lipit pe marginile portierelor?

          Comment


          • Ca sa vedeti ce ati pierdut la Inatlnirea de la Rasnov:

            Comment


            • nenea dan.... nu prea aveti cum sa "ii dati peste nas" lui sgm..pt ca pe el nu il ajuta acei 174 de cai, ci il ajuta cuplul enorm.... iar la acei 174 de cai se vor mai adauga!
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • imi cer scuze ca nu am participat miercuri la intalnirea cu colegu` de la brasov..acum am citit mesajele toate,criza ne indeamna sa facem bani :|

                parfum de ala turbo as dori eu ses,dar sa adunam mai multi membri,sa dam mai putin

                daca doresti sa afli mai multe de chedere,te invitam duminica seara de la 18:00 la palat si iti vom da toate detaliile

                eu va urez un weekend cat mai frumos,mai ales ca vine caldura,si sa ne vedem cu bine duminica la intalnire.
                Aveti grija cum circulati,ca politia e peste tot,mai ales dupa accidentul de ieri dimineata din podul de piatra..poate ati auzit ceva,sa nu detaliez aici ca poate citesc altii mai slabi de inima si mai uda tastaturile
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • pana la era trebuie rovigneta ???
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • da trebue iesi din iasi
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • trebuie,dar nu prea verifica,dupa metro e camera de rovinete..
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • Pai eu stiu ca trebuie pentru ca parasesti orasul. Cand te intorci treci pe la borcan unde mai sta politia si ARR-ul. Daca nu e nimeni te-ai scos in caz ca nu ai dar mai bine cumperi. Pe un an parca e 120 ron si scapi de griji. gasesti la petrom si rompetrol sau pe net dar iti percepe comision pe net

                        este montata camera pentru rovineta ?
                        Last edited by danik; 12 March 2011, 19:11.

                        Comment


                        • ce-ar fi sa punem mana de la mana sa facem un topic cu un singur post administrat de vali in care sa aducem toti informatii precum: unde sta politia dimineata in oras, zonele cele mai preferate de ei, unde este radar mereu, unde se face control la rovigneta, unde sunt camere de rovigneta, ca nu toata lumea umbla cu statie si parca e mai bine sa stii din timp cand pleci undeva pe unde s-o iei.
                          faptul ca tu "Xulescu" care faci suta de km pe zi le stii pe toate e irelevant, sunt si care ar avea nevoie de informatii de genul.
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • catalin...topicul de care vorbest nu ar avea prea mare efect..pt ca un post de control nu sta foarte mult in acelasi loc...deci o informaie postata dimineata(ora 8 ), undeva pe la ora 12 deja e "falsa"! pt ceea ce vrei tu cea mai buna e statia pe masina.... sau mesaje text pe telefon! cum mai facea andrei cst! am mai primit de la el sms-uri cu pozitia radarelor in iasi...
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • treaba treaba treaba

                              vineri am avut o zi plina
                              Referitor la ce vrea catalin si eu sunt deacord cu Ionut ..nu are rost acel post ca mai mult te incurci ....statia e cel mai ok in ceea ce priveste toate informatiile ce la vrea catalin!!!!
                              Attached Files
                              Last edited by ciuciosu; 12 March 2011, 22:56.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Baiiiiiii a fost Stresuu in Iasi si nu am stiut(((((( Stesule nu mi-ai dat nici un semn te mananc cand te vad in Brasov)))) ai venit prea fulger si asa ai si plecat .Salutari la brasoveni si tie si imi pare rau ca nu ne-am vazut impreuna cu toti de aici. Data viitoare ciuci sa imi dai PM:P
                                sigpic
                                https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google