Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beculete de Craciun!

    Andrei, m-am uitat si am vazut eu bine, esti ecologist?Acele verzi? Nu iti vine somn seara cand le privesti?.....In rest e bine , dupa ce am citit anterior, sa ii primim mai cu caldura pe cei din LOGANCLUB din tara. Poate gasim o cale mai oficiala, eventual un ,,comitet,, de primire..... Sa nu se simta stingheri in IASI.

    My Car

    Comment


    • domnule danBFL ..stiu ca aveti masina mai puternica..dar aveam 4 in masina si imi patina pe linia de tramvai..nu mai fiti asa sportiv ))) oricum sunt constient ca sunteti mai bun..dar nu atat de bun :P

      nea dan..culorile nu sunt deloc obositoare..chiar sunt foarte placute,si nici nu ma adorm..adica am sa vad ca marti, ca plec la mare..daca auziti ceva pe la stiri de mine,a fost din cauza luminilor )))

      astept maneta ca pe mama omida, florinele )) hai cu ea !!

      pai toti cei care vin din alte orase ar trebui sa anunte venirea macar cu o zi inainte, ca noi sa putem sa ii ajutam cu toata placerea si sa ne mobilizam sa ii facem sa se simta ca la ei acasa..parerea mea
      Last edited by vali007; 18 August 2011, 06:29. Reason: Limbaj
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • domnule andrei CSTeu cred ca este altul motivul., aveai pantograful defect

        Comment


        • Originally posted by Gusi View Post
          Salut inca o data colegii din Iasi! In seara asta m-am intalnit langa parcul Copou cu colegul cu 06 K...caruia ii cer scuze daca l-am abordat prea brusc, dupa ce i-am observat stickerul Logan Club pe masina. Tot langa parc era tunata FLR, dar proprietarul nu era pe acolo cand am trecut eu... Toate cele bune!
          "Tunata FLR" cred ca era a mea )eram doar in trecere unde m-am ales si cu o zgarietura pe aripa.....

          Comment


          • aducem si noi diseara un cico, o samanta, o oala de racituri, alea alea...

            l-ai facut nea dane, hm?
            sigpic42.453.149

            Comment


            • @gold8xspeed -Nu m-am simtit stingher, nici o problema!
              @uratzelul -Nici eu n-am stat prea mult, eram cu rudele, plecam spre locuinta lor. Am facut o poza la masinuta, o urc cand ajung acasa!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • imi pare rau ca in ultima vreme tot am lipsit. sper sa onorez cu prezenta peste 2 saptamani duminica pana ma intorc.
                Pana atunci toate cele bune si drumuri usoare.
                Va salutam (Bogdan si Alexandra)


                |Cateva poze din Concediu| este superb aici...pe langa faptul ca nu sunt gropi...aici civilizatie si cultura..nu ce avem noi....la ce vad aici , in romania parca e civilizatie de lumea a 3 a. sper sa nu fi deranjat pe nimeni.
                Dar totodata preturile de aici ma sperie si mai tare.am ajuns sa dau 7 lire (aprox 35 lei in banii nostri) pe un amarat de pachet de tigari cu 14 tigari - Pall Mall. Deci la noi boierie cu tigarile. in rest corelat la preturile noastre totul este extrem de scump...stau cu jale si ma gandesc ca lucrez pentru 300 lire pe luna in tara si aici cel mai mic salariu este de 900 si vor astia sa il mareasca la 1200.....deci....




                Attached Files
                Last edited by JmEk; 14 August 2011, 22:56.
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • hello. cine are o statie si mio poate imprumuta si mie de miercuri seara pana duminica seara ca as vrea sa fug si eu oleak pana la mare ..

                  Multumesc anticipat
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • am facut transfagarasanul din iasi - brasov - predea - bran - campulungmuscel(inainte de campulung drumul a primit cateva rafale pe vreo 30 km de rachete Katiusa de asunzi masina in ele) - curtea de arges - vidraru(am incercat cabana cumpana dar mai bine ar radeo de pe harta ,si un grajd la tara arata mai bine)- balea lac(la urcare de la vidraru drumul e ca dupa razboi) - sighisoara - sovata - praid - lacul ros - tg neamt - pascani iasi ...foarte frumos peisajul pe acest drum cu exceptia ca unde vrei sa opresti sunt urme vizibile de romani(mizerie si gunoaie,pe langa peisajul mirific,daca te uiti in jos e plin de KKT fara exceptii),o sa revin si cu poze
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • nenea hrib nu am avut nici cea mai mica intentie dar na o provocare asa fara a face un calcul mai exact din partea lui.,.,. na asta este oricum eu nui vorbesc in doi peri ca mie rusine de virsta lui mult noroc

                      hrib sa nu uiti miercuri e rindul tau la seminte nu mai zic si de suc las asa

                      mii de multumiri nenea vali tot respectul
                      Last edited by pmilogan; 15 August 2011, 21:32. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Salut! Poza cu masina fotografiata la iesirea din Copou si familia Gusi prin fata pe la hotel Unirea.
                        Attached Files
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • mamaaaaaaaaaaa ce de activitate peaici

                          nenea oancea nu a venit oare????
                          sa mai vedem putin coxul peaici

                          respect maxim pentru nenea dan
                          Last edited by pmilogan; 16 August 2011, 21:11. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by hriberiu View Post
                            aducem si noi diseara un cico, o samanta, o oala de racituri, alea alea...

                            l-ai facut nea dane, hm?
                            cum sa nu ma faca..stii doar ce valoros e domnul dan,dar si cand ajung eu la varsta lui..sigur am sa il fac ))
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • Mai bine fa-l acuma, cand ajungi la varsta lui, or sa te faca altii mai tineri. Vezi cazul de fata....
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • pmilogan...nou look la maisna...brrrrrr
                                am gaurit si eu pragurile pana la urma,nu m-am lasat
                                Last edited by uratzelul; 17 August 2011, 12:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google